Vėjų linija & Garliavos duona vs Plastena (70:94)Įmonių lyga » Sezoninės rungtynės (2 turas)
2022 vasario 28 d., Pirmadienis, 20:00 val. @ Garliavos sporto ir sveikatingumo kompleksas, Vasario 16-osios g. 8, Garliava, Kauno raj., LT-53216

„Vėjų linija & Garliavos duona“ ekipa turėjo pripažinti „Plastenos“ penketuko pranašumą

2022 vasario 28 d., Pirmadienis, 21:10 val., peržiūros: 303

Garliavos sporto ir sveikatingumo komplekse įvyko Įmonių lygos rungtynės, kuriose susitiko ir "Plastena".

Rungtynės prasidėjo taškas į tašką, tačiau "Plastenos" penketukas surengė spurtą, kur greitai atitrūko nuo varžovų ir susikrovė rekordinį pranašumą ( 17:26). Antrame kėlinyje "Vėjų linija & Garliavos duona" ekipai varžovų zoninė gynyba buvo neįkandama, o V.Černiauskas tolimais metimais didino pranašumą – 26:45.

Po ilgosios pertraukos vaizdas aikštelėje nepasikeitė. "Plastena" toliau išlaikė iniciatyvą savose, o "Vėjų linija & Garliavos duona" ekipai sunkiai sekėsi regzti atakas puolime ( 46:70). Lemiamas kėlinukas buvo tik formalumas ir svečių penketukas iškovojo triuškinančią pergalę, rezultatu – 70:94 (17:26, 9:19, 20:25, 24:24)

Mantas Gaubys

„Vėjų linija & Garliavos duona“ turėjo pripažinti „Coca-cola“ pranašumą (2021 gruodžio 13 d., pirmadienis, 21:56 val.)„Vėjų linija & Garliavos duona“ turėjo pripažinti Menų kambarys ‒ BC „ Rhino“ ekipos pranašumą (2022 kovo 07 d., pirmadienis, 21:47 val.)„Vilmista“ turėjo pripažinti „Plastenos“ pranašumą (2022 sausio 10 d., pirmadienis, 21:20 val.)„Vėjų linija & Garliavos duona“ vos išsaugojo pergalę savo rankose (2022 kovo 02 d., trečiadienis, 20:39 val.)„Vėjų linija & Garliavos duona“ panaikino 23 taškų deficitą ir šventė pergalę (2022 sausio 03 d., pirmadienis, 22:26 val.)„Vėjų linija & Garliavos duona“ įveikė „Omega“ ekipą (2021 gruodžio 08 d., trečiadienis, 21:45 val.)Permainingoje kovoje „Vėjų linija & Garliavos duona“ įveikė „Rimo & Patikima linija“ (2021 lapkričio 22 d., pirmadienis, 21:23 val.)„Promatik“ įveikė „Vėjų linija & Garliavos duona“ ekipą (2022 kovo 16 d., trečiadienis, 20:28 val.)Įmonių lygoje: Vėjų linija & Garliavos duona įveikė Vilmista (2022 kovo 06 d., sekmadienis, 19:50 val.)„Kelių priežiūra“ palaužė „Vėjų linija & Garliavos duona“ ekipą (2021 gruodžio 20 d., pirmadienis, 21:12 val.)