Menų kambarys ‒ BC „Rhino“ vs Plastena (83:76)Įmonių lyga » Sezoninės rungtynės (2 turas)
2022 kovo 14 d., Pirmadienis, 19:10 val. @ Kauno technikos profesinio mokymo centras (didžioji salė), Taikos pr. 129, Kaunas, LT-51126

Po atkaklios kovos Menų kambarys ‒ BC „Rhino“ įveikė „Plastenos“ ekipą

2022 kovo 14 d., Pirmadienis, 20:27 val., peržiūros: 316

Pirmadienį KTPMC sporto salėje įvyko Įmonių lygos rungtynės, kuriose susitiko Menų kambarys – BC "Rhino" ir "Plastena".

Rungtynės prasidėjo taškas į tašką, bet pirmieji pranašumą susikrovė Menų kambarys – BC "Rhino", tačiau mažais žingsniukais svečiai ne tik, kad panaikino skirtumą, bet ir susikrovė 6 taškų pranašumą ( 15:21). Antrame kėlinyje toliau tarp ekipų vyko atkakli kova ir "Plastena" sugebėjo išlyginti rezultatą – 42:42.

Po ilgosios pertraukos komandos apsikeitė sėkmingomis atkarpos ir ne vienai ekipai nepavyko įrodyti savo pranašumo ( 59:61). Ketvirtas kėlinukas prasidėjo "Plastenos" sausa atkarpa, tačiau Menų kambarys – BC "Rhino" ekipa nepasidavė ir paskutinėmis minutėmis kilo į lemiamą šturmą. Po taiklaus V.Kamūro tritaškio metimo svečiai buvo priversta stabdyti varžovus minutės pertraukėle ( 76:74). Per likusį laiką Menų kambarys – BC "Rhino" išlaikė iniciatyvą savose rankose ir iškovojo pergalę, rezultatu – 83:76 (15:21, 27:21, 17:19, 24:15)

Šarūnas Bartulis

Po atkaklios kovos „Kauno Metal“ įveikė „Plastenos“ ekipą (2021 gruodžio 06 d., pirmadienis, 21:16 val.)Visas rungtynes vargę „Menų kambarys ‒ BC „Rhino“ po pratęsimo įveikė „Plastena“ ekipą (2021 lapkričio 07 d., sekmadienis, 22:44 val.)Menų kambarys ‒ BC „Rhino“ lengvai įveikė „Eldažnio & Limobus.lt“ komandą (2022 vasario 01 d., antradienis, 21:10 val.)Atkakliose ir permainingose rungtynėse Menų kambarys ‒ BC „Rhino“ palaužė „Promatik“ komandą (2022 vasario 08 d., antradienis, 22:02 val.)Menų kambarys ‒ BC „Rhino“ lengvai įveikė „Rimo & Patikimą liniją“ (2022 vasario 16 d., trečiadienis, 21:53 val.)Visas rungtynes pirmavę „Menų kambarys & BC “Rhino“ nesunkiai įveikė „Vilmistą“ (2021 gruodžio 16 d., ketvirtadienis, 21:53 val.)Lemiamu momentu tiksliau sužaidę Menų kambarys ‒ BC „Rhino“ pasiekė pergalę (2022 vasario 02 d., trečiadienis, 20:11 val.)Įmonių lygoje: Menų kambarys- BC-„Rhino“ išvargta pergalė prieš „Vilmista“ (2022 kovo 21 d., pirmadienis, 22:44 val.)Menų kambarys ‒ BC „Rhino“ turėjo pripažinti Hidraulinės sistemos pranašumą (2022 gegužės 15 d., sekmadienis, 20:48 val.)Menų kambarys ‒ BC „Rhino“ turėjo pripažinti „SDG & Gym+ & Volinta Group“ komandos pranašumą (2022 vasario 23 d., trečiadienis, 21:31 val.)