Lemora & Minaltra vs Freda (70:93)Įmonių lyga » Sezoninės rungtynės (2 turas)
2022 kovo 28 d., Pirmadienis, 20:40 val. @ Kauno technikos profesinio mokymo centras (didžioji salė), Taikos pr. 129, Kaunas, LT-51126

Permainingose rungtynėse „Freda“ įrodė pranašumą prieš „Lemorą & Minaltrą“

2022 kovo 28 d., Pirmadienis, 21:49 val., peržiūros: 309

Kovo 28 dieną Kauno technikos profesinio mokymo centro sporto salėje įvyko "Įmonių" lygos antro etapo rungtynės, kuriose aikštės šeimininkai "Lemora & Minaltra" priemė svečius "Fredą". "Lemora & Minaltra" buvo laimėję 16 kartų ir 1 kartą buvo pralaimėję. "Fredos" sąskaitoje buvo 14 pergalių ir 3 pralaimėjimai.

Rungtynes geriau pradėjo "Freda", kurie sužaidus dvi minutes nebuvo praleidę taškų į savo krepšį (0:6). Kėlinio viduryje "Freda" pirmavo rezultatu 11:2. Antroje kėlinio pusėje "Freda" gerai gynėsi ir puikiai puolė, o sužaidus pirmas 10 minučių rezultatu 9:26 pirmavo "Freda".

Sužaidus pirmas dvi antro kėlinio minutes komandas vis dar skyrė 17 taškų (15:32). Netrukus spurtą pradėjo "Lemora & Minaltra", kuriem pavyko penktą minutę sumažinti varžovų persvarą iki devynių taškų (23:32). Antroje kėlinio pusėje komandos žaidė lygiai, o sužaidus pusę rungtynių "Freda" pirmavo rezultatu 31:44.

Pirmas dvi trečio kėlinio minutes geriau žaidė "Lemora & Minaltra", kurie sumažino varžovų persvarą iki aštuonių taškų (36:44). Baigiantis trečiai minutei skirtumas sumažėjo iki keturių taškų (42:46), o minutės pertraukėlės paprašė "Freda". Po minutės pertraukėlės "Freda" žaidė geriau ir septintą minutę "Fredos" persvara padidėjo iki 9 taškų (46:55), o minutės pertraukėlės paprašė "Lemora & Minaltra". Labai gerai sužaidę trečio kėlinio pabaigą "Freda" padidino persvarą iki 21 taško (49:70).

Ketvirtame kėlinyje "Fredos" persvara nekėlė abejonių, o komandos daugiau dėmesio skyrė puolimui nei gynybai. Rungtynės baigėsi rezultatu 70:93.

Tik rungtynių pabaigoje „Lemora & Minaltra“ įrodė pranašumą prieš „Admą“ (2021 gruodžio 07 d., antradienis, 21:39 val.)Visas rungtynes pirmavę „Donelaičio“ įrašė pirmą pralaimėjimą „Lemorai & Minaltrai“ (2022 kovo 07 d., pirmadienis, 22:00 val.)Labai nervingose rungtynėse ‒ „Fredos“ pergalė prieš „Hidraulines sistemas“ (2022 kovo 07 d., pirmadienis, 20:47 val.)Antroje rungtynių pusėje „Freda“ įveikė „Coca ‒ Colą“ (2021 gruodžio 20 d., pirmadienis, 22:41 val.)Visas rungtynes pirmavę „Freda“ įveikė „Promatik“ (2021 gruodžio 13 d., pirmadienis, 23:17 val.)„Freda“ per pirmąją rungtynių pusę susikrovė pranašumą ir iškovojo pergalę (2021 gruodžio 06 d., pirmadienis, 22:31 val.)Lyderių akistatoje ‒ „Admos“ pergalė prieš „Fredą“ (2022 vasario 22 d., antradienis, 20:28 val.)Šešiais J. Stanaičio dėjimais pažymėtose rungtynėse nesunki „Lemora & Minaltra“ pergalė prieš „Omega“ penketuką (2022 balandžio 14 d., ketvirtadienis, 23:08 val.)Kauno krepšinio lygos 2021/2022 starte ‒ „Lemora & Minaltra“ pergalė prieš „Kaunas Metal“ (2021 lapkričio 03 d., trečiadienis, 20:12 val.)Išlaikė pranašumą „Lemora & Minaltra“ ir pavogė pergalę iš „Hidraulinės sistemos“ (2021 gruodžio 20 d., pirmadienis, 23:22 val.)