Donelaičio vs Lemora & Minaltra (87:76)Įmonių lyga » Sezoninės rungtynės (2 turas)
2022 kovo 07 d., Pirmadienis, 20:40 val. @ Kauno technikos profesinio mokymo centras (didžioji salė), Taikos pr. 129, Kaunas, LT-51126

Visas rungtynes pirmavę „Donelaičio“ įrašė pirmą pralaimėjimą „Lemorai & Minaltrai“

2022 kovo 07 d., Pirmadienis, 22:00 val., peržiūros: 304

Kovo 7 dieną Kauno technikos profesinio mokymo centro sporto salėje įvyko "Įmonių" lygos rungtynės, kuriose aikštės šeimininkai "Donelaičio" priemė svečius "Lemora & Minaltra" komandą. "Donelaičio" buvo laimėję devynis kartus ir penkis kartus buvo pralaimėję. "Lemora & Minaltra" buvo laimėję 14 kartų ir nebuvo pralaimėję nei karto.

Rungtynes geriau pradėjo "Donelaičio", kurie pirmas tris minutes gynėsi be klaidų ir pirmavo rezultatu 7:0. Netrukus pirmus taškus pelnė "Lemora & Minaltra". Prasidėjus antrai kėlinio pusei penkių taškų persvarą turėjo "Donelaičio" (15:10). Kėlinio paskutinėmis minutėmis geriau žaidė "Lemora & Minaltra", kurie baigiantis kėlinio laikui pirmą kartą rungtynėse išsiveržė į priekį (20:21).

Pirmas dvi antro kėlinio minutes komandos žaidė lygiai (22:23). Prasidėjus antrai kėlinio pusei "Donelaičio" susigrąžino persvarą (28:26). Septintą minutę minutės pertraukėlės paprašė "Donelaičio", tuo metu komandas skyrė trys taškai (31:28). Skirtumas buvo padidėjęs iki 15 taškų, bet kėliniui baigiantis "Lemora & Minaltra" sumažino varžovų pranašumą (45:35).

Per pirmas dvi trečio kėlinio minutes "Donelaičio" persvara padidėjo iki 12 taškų (50:38). Kėlinio viduryje dar šiek tiek padidėjo "Donelaičio" persvara (59:45). "Lemora & Minaltra" buvo antroje kėlinio pusėje sumažinę varžovų persvarą iki septynių taškų, bet gale kėlinio du taiklūs "Donelaičio" tritaškiai persvarą padidino iki 13 taškų (71:58).

Ketvirto kėlinio pradžioje komandos žaidė lygiai, o "Donelaičio", neleido varžovams priartėti, nors jie labai stengėsi (76:63). Skirtumas buvo padidėjęs iki 18 taškų, bet prasidėjus antrai kėlinio pusei aptirpo iki 12 taškų (81:69), o minutės pertraukėlės paprašė "Donelaičio". Rungtynių pabaigoje "Donelaičio" užtikrintai išlaikė persvarą ir įveikė varžovus rezultatu 87:76.

Jokūbas Stanaitis

Atkakliose rungtynėse „Omegą“ įrašė pirmą pralaimėjimą „Donelaičio“ komandai (2022 sausio 10 d., pirmadienis, 20:32 val.)Permainingose rungtynėse „Freda“ įrodė pranašumą prieš „Lemorą & Minaltrą“ (2022 kovo 28 d., pirmadienis, 21:49 val.)Aštunfinalį „Donelaičio“ pradėjo pergale prieš Menų kambarį ‒ BC „Rhino“ (2022 balandžio 04 d., pirmadienis, 22:08 val.)Nesunkioje kovoje „Donelaičio“  įveikė „Promatik“ (2021 gruodžio 06 d., pirmadienis, 22:10 val.)„Donelaičio“ iškovojo pergalę prieš „Coca-Cola“ (90:81) (2022 sausio 03 d., pirmadienis, 22:52 val.)Po atkaklios kovos „Donelaičio“ įveikė „Kaunas Metal“ ekipą (2022 kovo 16 d., trečiadienis, 21:58 val.)Įmonių lygoje: „Donelaičio“ įveikė „Kelių priežiūra“ (2022 gegužės 09 d., pirmadienis, 22:21 val.)„Donelaičio“ lengvai įveikė „Rimo & Patikimą liniją“ (2021 gruodžio 13 d., pirmadienis, 21:54 val.)Tik rungtynių pabaigoje „Lemora & Minaltra“ įrodė pranašumą prieš „Admą“ (2021 gruodžio 07 d., antradienis, 21:39 val.)„Donelaičio“ nesunkiai nugalėjo „Kelių priežiūra“ (2022 gegužės 18 d., trečiadienis, 22:24 val.)