Adma vs Lemora & Minaltra (70:74)Įmonių lyga » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2021 gruodžio 07 d., Antradienis, 20:30 val. @ Santaros gimnazija, Baltų pr. 51, Kaunas, LT-48239

Tik rungtynių pabaigoje „Lemora & Minaltra“ įrodė pranašumą prieš „Admą“

2021 gruodžio 07 d., Antradienis, 21:39 val., peržiūros: 301

Santaros gimnazijos sporto salėje įvyko Įmonių lygos rungtynės, kuriose susitiko "Adma" ir "Lemora & Minaltra".

Rungtynės prasidėjo "Admos" ekipos tolimais metimais ir įpusėjus kėlinukui "Lemora & Minaltra" buvo priversta išnaudoti minutės pertraukėlę ( 16:6). Toliau tarp ekipų vyko atkakli kova ir šeimininkai išsaugojo susikrautą pranašumą ( 30:20). Antrame kėlinyje daugiau dominavo gynyba nei puolimas, o tuo pasinaudojo "Lemora & Minaltra" , kuri skirtumą ištirpdino iki vieno taško - 36:35

Po ilgosios pertraukos "Lemora & Minaltra" ekipai pavyko persverti rezultatą į savas rankas, kur išlaikė minimalų pranašumą prieš varžovus ( 54:55). Lemiamame kėlinyje sprendėsi rungtynių nugalėtojas ir tik ketvirčio pabaigoje "Lemora & Minaltra" įrodė pranašumą prieš varžovus. Galutinis rezultatas – 70:74 (30:20, 6:15, 18:20, 16:19)

Lukas Damušis

Permainingose rungtynėse „Freda“ įrodė pranašumą prieš „Lemorą & Minaltrą“ (2022 kovo 28 d., pirmadienis, 21:49 val.)„Coca-Cola“ antroje rungtynių dalyje pripažino „Lemora & Minaltra“ ekipos pranašumą (69:93) (2022 kovo 20 d., sekmadienis, 20:52 val.)Išlaikė pranašumą „Lemora & Minaltra“ ir pavogė pergalę iš „Hidraulinės sistemos“ (2021 gruodžio 20 d., pirmadienis, 23:22 val.)Lyderių akistatoje ‒ „Admos“ pergalė prieš „Fredą“ (2022 vasario 22 d., antradienis, 20:28 val.)Kauno krepšinio lygos 2021/2022 starte ‒ „Lemora & Minaltra“ pergalė prieš „Kaunas Metal“ (2021 lapkričio 03 d., trečiadienis, 20:12 val.)Antroje rungtynių pusėje „Adma“ įveikė „Remzą“ (2021 lapkričio 24 d., trečiadienis, 21:26 val.)„Lemora & Minaltra“ susitvarkė su „Remza“ kolektyvu (2022 vasario 28 d., pirmadienis, 20:38 val.)„Lemora & Minaltra“ pasiekė įtikinamą pergalę (2022 kovo 22 d., antradienis, 20:42 val.)Šešiais J. Stanaičio dėjimais pažymėtose rungtynėse nesunki „Lemora & Minaltra“ pergalė prieš „Omega“ penketuką (2022 balandžio 14 d., ketvirtadienis, 23:08 val.)„Lemora & Minaltra“ lengvai įveikė „Saldogą ‒ Košmarą“ (2022 sausio 27 d., ketvirtadienis, 21:59 val.)