Lemora & Minaltra vs Omega (92:78)Įmonių lyga » Atkrintamosios rungtynės, Ketvirtfinalis
2022 balandžio 14 d., Ketvirtadienis, 21:40 val. @ Kauno technikos profesinio mokymo centras (didžioji salė), Taikos pr. 129, Kaunas, LT-51126

Šešiais J. Stanaičio dėjimais pažymėtose rungtynėse nesunki „Lemora & Minaltra“ pergalė prieš „Omega“ penketuką

2022 balandžio 14 d., Ketvirtadienis, 23:08 val., peržiūros: 389

Balandžio 14 dieną Kauno TPMC sporto salėje buvo sužaistos Įmonių lygos Didžiosios taurės pirmosios ketvirtfinalio rungtynės tarp „Lemora & Minaltra“ ir „Omega“ ekipų.

Rungtynes „Lemora & Minaltra“ pradėjo spurtuodami 10:0. Vėliau J.Stanaitis rungtynes papuošė dviem dėjimais, o šeimininkai po pirmo kėlinio buvo priekyje 26:9.

Antrajame kėlinuke J.Stanaitis dar du kartus įdėjo kamuolį į varžovų krepšį iš viršaus, o „Lemora & Minaltra“ ir toliau dominavo. Įpusėjus susitikimui 46:26.

Trečiajame kėlinyje po J. Stanaičio metimų šeimininkai tolo iki 60:33. Bet tada N.Rutkauskas galingai grūdo kamuolį į krepšį, o „Omega“ laimėjusi atkarpą 0:9 šiek tiek priartėjo – 60:42. Nors šeimininkai iškart vėl tolo iki 70:44, bet kėlinį 0:11 spurtu pabaigę „Omega“ priartėjo iki 70:55.

Ketvirtame kėlinuke J.Stanaitis dar du kartus grūdo kamuolį į krepšį, o „Lemora & Minaltra“ iškovojo nesunkią pergalę. Galutinis susitikimo rezultatas 92:78 (26:9, 20:17, 24:29, 22:23).

8 taškai

Kauno krepšinio lygos 2021/2022 starte ‒ „Lemora & Minaltra“ pergalė prieš „Kaunas Metal“ (2021 lapkričio 03 d., trečiadienis, 20:12 val.)Tik rungtynių pabaigoje „Lemora & Minaltra“ įrodė pranašumą prieš „Admą“ (2021 gruodžio 07 d., antradienis, 21:39 val.)Išlaikė pranašumą „Lemora & Minaltra“ ir pavogė pergalę iš „Hidraulinės sistemos“ (2021 gruodžio 20 d., pirmadienis, 23:22 val.)Aštuoni L. Palivano blokai vainikavo „Lemora & Minaltra“ pergalę prieš Menų kambarys ‒ BC „Rhino“ (2021 lapkričio 28 d., sekmadienis, 23:10 val.)„Coca-Cola“ antroje rungtynių dalyje pripažino „Lemora & Minaltra“ ekipos pranašumą (69:93) (2022 kovo 20 d., sekmadienis, 20:52 val.)„Lemora & Minaltra“ susitvarkė su „Remza“ kolektyvu (2022 vasario 28 d., pirmadienis, 20:38 val.)Permainingose rungtynėse „Freda“ įrodė pranašumą prieš „Lemorą & Minaltrą“ (2022 kovo 28 d., pirmadienis, 21:49 val.)„Lemora & Minaltra“ užtikrintai įveikė „Omegos“ ekipą (2022 sausio 31 d., pirmadienis, 20:24 val.)Emocingame susitikime „Hidraulinės sistemos“ ekipos spurtas ketvirtame kėlinyje ir pergalė prieš „Omega“ krepšininkus (2022 vasario 15 d., antradienis, 23:16 val.)„Lemora & Minaltra“ vos neprisižaidė su „Kaunas Metal“ (2022 vasario 11 d., penktadienis, 20:17 val.)