Coca-Cola vs Promatik (75:62)Įmonių lyga » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2021 lapkričio 28 d., Sekmadienis, 19:00 val. @ Kauno kolegija (mažoji salė), Pramonės pr. 20, Kaunas, LT-50387

Geriau sužaista antroji rungtynių dalis nulėmė „Coca-cola“ komandos pergalę

2021 lapkričio 28 d., Sekmadienis, 20:14 val., peržiūros: 274

Lapkričio 28 dieną, 19:00 val., Kauno Kolegijos mažojoje sporto salėje, susitiko "Įmonių" lygos komandos "Coca-cola" (šeimininkai) ir "Promatik" (svečiai). Nors pirmoje rungtynių dalyje vyko lygi kova, bet po ilgosios pertraukos "Coca-cola" įjungė aukštsnę pavarą ir laimėjo rungtynes rezultatu 75:62 (11:13, 25:20, 18:15, 21:14).

Rungtynes abi komandos pradėjo sunkiai rinkdamos taškus, žaidėjai dažnai klydo, pramesdavo laisvus metimus. Situacija kiek pasikeitė antrojo ketvirčio metu, kuomet rezultatyviau sužaidę svečiai nutolo. Vis tik "Coca-cola" surado jėgų atsitiesti, prieš pat ilgąją pertrauką sužaidė puikią atkarpą ir net persvėrė rezultatą savo naudai. Ilgojo pertrauka prasidėjo esant rezultatui 36:33.

Po ilgosios pertraukos "Coca-cola" greitai nutolo, nors varžovai dar bandė mažinti atsilikimą, bet jų gynyba visiškai neveikė, žaidėjai neturėjo jokių ginklų prieš varžovų lyderius ir galiausiai užtikrinta pergalė buvo "Coca-cola" ekipos pusėje 75:62.

13 taškų

„Kelių priežiūra“ lemiamose rungtynėse palaužė „Coca-Cola“ ekipą (2022 gegužės 01 d., sekmadienis, 20:25 val.)„Promatik“ antroje rungtynių pusėje palaužė „Eldažnis & Limobus.lt“ komandą (2022 kovo 06 d., sekmadienis, 21:44 val.)„Coca-Cola“ antroje rungtynių dalyje pripažino „Lemora & Minaltra“ ekipos pranašumą (69:93) (2022 kovo 20 d., sekmadienis, 20:52 val.)Antroje rungtynių pusėje „Freda“ įveikė „Coca ‒ Colą“ (2021 gruodžio 20 d., pirmadienis, 22:41 val.)„Plastena“ antroje ketvirto kėlinio pusėje palaužė „Promatik“ komandą (2022 kovo 13 d., sekmadienis, 21:36 val.)„Hidraulinės sistemos“ po atkaklios kovos įveikė „Coca-Cola“ ekipą (2022 vasario 06 d., sekmadienis, 20:17 val.)33 M. Šmigelsko taškai atnešė „Coca-cola“ ekipai pergalę prieš „Kelių priežiūra“ (2022 sausio 02 d., sekmadienis, 20:12 val.)Dienos rungtynėse „Omega“ įveikė „Coca-Cola“ (66:48) (2021 lapkričio 10 d., trečiadienis, 22:36 val.)Ketvirtajame kėlinyje pabėgę „Promatik“ šventė pergalę (2021 lapkričio 08 d., pirmadienis, 22:15 val.)„Coca ‒ Cola“ rungtynių pabaigoje turėjo pripažinti „Kaunas Metal“ pranašumą (2022 kovo 18 d., penktadienis, 20:26 val.)