Coca-Cola vs Kelių priežiūra (100:66)Įmonių lyga » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2022 sausio 02 d., Sekmadienis, 19:00 val. @ Kauno kolegija (mažoji salė), Pramonės pr. 20, Kaunas, LT-50387

33 M. Šmigelsko taškai atnešė „Coca-cola“ ekipai pergalę prieš „Kelių priežiūra“

2022 sausio 02 d., Sekmadienis, 20:12 val., peržiūros: 304

Sausio 3 dieną, 19:00 val., Kauno kolegijos mažojoje sporto salėje, susitiko "Įmonių" lygos A pogrupio komandos "Coca-cola" (šeimininkai) ir "Kelių priežiūra" (svečiai).

Rungtynių pirmomis minutėmis "Coca-cola" iškart surengė spurtą ir sužaidus kiek daugiau nei tris minutes pirmavo 12:3. Vėliau šeimininkai dar pataikė kelis tolimus metimus ir po pirmo kėlinio buvo priekyje dviženkle persvara 26:14.

Antrajame kėlinyje ir toliau rungtynių kontrolę turėjo "Coca-cola", o svečiai niekaip nesustabdė M. Šmigelsko, kuris per pirmą rungtynių pusę sumetė 23 taškus. Įpusėjus susitikimui šeimininkai buvo dar labiau padidinę savo pranašumą – 51:28.

Trečiajame kėlinuke tris tritaškius "Coca-cola" ekipai pridėjo V.Stočkus, tačiau kėlinio pabaigoje trimis tolimais metimais atsakė ir svečių žaidėjas A.Gudiškis. Po trijų kėlinių – 72:51.

Ketvirtame kėlinuke „Coca-cola“ surengė dar vieną spurtą – 16:0 ir dar labiau įtvirtino savo pranašumą. Galutinis susitikimo rezultatas 100:66 (26:14, 25:14, 21:23, 28:15).

Modestas Urbonavičius

„Donelaičio“ nesunkiai nugalėjo „Kelių priežiūra“ (2022 gegužės 18 d., trečiadienis, 22:24 val.)Įmonių lygoje: užtikrinta Plastena pergalė prieš Kelių priežiūra (2022 kovo 02 d., trečiadienis, 20:18 val.)Įmonių lygos atkrintamosiose: triuškinanti Adma pergalė prieš Kelių priežiūra (2022 balandžio 05 d., antradienis, 20:42 val.)„Rimo & Patikima linija“ nesugebėjo pasipriešinti „Kelių priežiūra“ (2022 vasario 28 d., pirmadienis, 22:38 val.)Įmonių lygoje: „Donelaičio“ įveikė „Kelių priežiūra“ (2022 gegužės 09 d., pirmadienis, 22:21 val.)Įmonių lygoje: užtikrinta Eldažnis & Limobus.lt pergalė prieš Kelių priežiūra (2022 kovo 14 d., pirmadienis, 22:22 val.)Po atkaklios kovos „SDG & Gym+ & Volinta Group“ įveikė „Kelių priežiūrą“ (2021 lapkričio 24 d., trečiadienis, 19:43 val.)Geriau sužaista antroji rungtynių dalis nulėmė „Coca-cola“ komandos pergalę (2021 lapkričio 28 d., sekmadienis, 20:14 val.)„Donelaičio“ tik po atkaklios kovos įveikė „Kelių priežiūra“ ekipą (2021 lapkričio 08 d., pirmadienis, 22:30 val.)„Donelaičio“ iškovojo pergalę prieš „Coca-Cola“ (90:81) (2022 sausio 03 d., pirmadienis, 22:52 val.)