Omega vs Coca-Cola (66:48)Įmonių lyga » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2021 lapkričio 10 d., Trečiadienis, 20:30 val. @ Kauno kolegija (mažoji salė), Pramonės pr. 20, Kaunas, LT-50387

Dienos rungtynėse „Omega“ įveikė „Coca-Cola“ (66:48)

2021 lapkričio 10 d., Trečiadienis, 22:36 val., peržiūros: 362

Lapkričio 10 dieną, Kauno kolegijos sporto salėje įvyko C lygos, reguliariosios rungtynės tarp šeimininkų – “Coca-Cola" ir svečių – "Omega".

Rungtynes abi ekipos pradėjo nerezultatyviai, įpusėjus pirmajam ketvirčiui rezultatu 4:5 pirmavo "Coca-Cola", tačiau geriau kėlinio pabaigą sužaidė svečiai, kurie išsiveržė į priekį minimaliu, 1 taško skirtumu – 12:11. Antrojo kėlinio pradžioje šeimininkai rezultatą persverė savo naudai, tačiau 18:3 atkarpą sužaidę "Omegos" krepšininkai nuo varžovų pabego – 32:22.

Antrąją rungtynių dalį ekipos pradėjo kova taškas į tašką, visgi, "Coca-Cola" ekipai varžovų prisivyti nepavyko, o svečiai trečiojo kėlinio pabaigoje dar labiau padidino savo pranašumą – 52:37. Lemiamajame ketvirtyje daug kas nesikeitė, "Omega" krepšininkai solidžiai darbavosi gynyboje visas rungtynes, o ketvirtajame kėlinyje varžovams leido įmesti tik 11 taškų ir svečiai šventė pergalę, rezultatu – 66:48 (12:11, 20:11, 20:15, 14:11).

5 perimt. kam.

Antroje rungtynių pusėje „Freda“ įveikė „Coca ‒ Colą“ (2021 gruodžio 20 d., pirmadienis, 22:41 val.)„Hidraulinės sistemos“ po atkaklios kovos įveikė „Coca-Cola“ ekipą (2022 vasario 06 d., sekmadienis, 20:17 val.)Atkakliose rungtynėse „Omegą“ įrašė pirmą pralaimėjimą „Donelaičio“ komandai (2022 sausio 10 d., pirmadienis, 20:32 val.)„Kelių priežiūra“ lemiamose rungtynėse palaužė „Coca-Cola“ ekipą (2022 gegužės 01 d., sekmadienis, 20:25 val.)„Kelių priežiūra“ užtikrintai įveikė „Coca-Cola“ ekipą (2022 balandžio 20 d., trečiadienis, 19:31 val.)Įtemptoje kovoje „Remza“ įveikė „Omegos“ ekipą (2022 kovo 07 d., pirmadienis, 20:23 val.)Po atkaklios kovos „Kaunas Metal“ įveikė „Omegos“ ekipą (2022 vasario 21 d., pirmadienis, 20:22 val.)Nesulaikomai puolime žaidusi „Freda“ nepaliko vilčių “Coca-Cola“ ekipai (2022 sausio 31 d., pirmadienis, 22:14 val.)„Donelaičio“ be vargo įveikė „Omega“ (2022 kovo 03 d., ketvirtadienis, 22:28 val.)„Vėjų linija & Garliavos duona“ įveikė „Omega“ ekipą (2021 gruodžio 08 d., trečiadienis, 21:45 val.)