Donelaičio vs Omega (87:94)Įmonių lyga » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2022 sausio 10 d., Pirmadienis, 19:00 val. @ Kauno technikos profesinio mokymo centras (didžioji salė), Taikos pr. 129, Kaunas, LT-51126

Atkakliose rungtynėse „Omegą“ įrašė pirmą pralaimėjimą „Donelaičio“ komandai

2022 sausio 10 d., Pirmadienis, 20:32 val., peržiūros: 360

Sausio 10 dieną Kauno technikos profesinio mokymo centro sporto salėje įvyko "Įmonių" lygos rungtynės, kuriose aikštės šeimininkai "Donelaičio" priemė svečius "Omegą". "Donelaičio" buvo laimėję septynis kartus, o "Omega" šešis kartus laimėję ir du pralaimėję.

Pirmas dvi minutes komandos žaidė labai rezultatyviai ir sužaidus dvi minutes rezultatu 8:10 pirmavo "Omega". Vėliau geriau žaidė "Omega" ir daugiausiai taiklių tritaškių dėka įgijo aštuonių taškų persvarą šeštą minutę (10:18). Aštuntą minutę komandas vis dar skyrė aštuoni taškai, o "Omega" paprašė minutės pertraukėlės (17:25). Kėlinio pabaigoje komandos žaidė apyligiai, o sužaidus pirmas 10 minučių komandas skyrė 10 taškų (19:29).

Antro kėlinio pirmomis minutėmis komandos apsikeitė taikliais metimais, o sužaidus dvi minutes "Omega" vis dar pirmavo aštuoniais taškais (23:31). "Donelaičio" bandė vytis varžovus, bet "Omega" vis atstatydavo persvarą. Sužaidus beveik aštuonias minutes "Omega" pirmavo rezultatu 37:43. Kėlinio pabaigoje "Omegai" vėl pavyko padidinti persvarą iki dviženklės (37:48).

Pirmas dvi minutes komandos žaidė lygiai (41:51). Trečią minutę "Donelaičio" sumažino varžovų persvarą iki trijų taškų (48:51). Netrukus "Donelaičio" sumažino varžovų persvarą iki vieno taško (50:51), o "Omega" paprašė minutės pertraukėlės. Po minutės petraukėlės keturis taškus be atsako pelnė "Omega" (50:55). Devintą minutę, po taiklaus tritaškio "Donelaičio" pirmą kartą rungtynėse išsiveržė į priekį (61:58). Kėlinio pabaigoje "Donelaičio" išlaikė vieno taško persvarą (64:63).

Prasidėjus ketvirtam kėliniui šešis taškus be atsako pelnė "Donelaičio" (70:63). Antrą minutę taikliu tritaškiu atsakė "Omega" (70:66). Penktą minutę "Omega" sumažino "Donelaičio" persvarą iki vieno taško (78:77), o "Omega" paprašė minutės pertraukėlės. Po jos komandos žaidė lygiai, o devintą minutę "Omega" įgijo kelių taškų pranašumą. Persvarą "Omega" išlaikė iki rungtynių pabaigos ir įveikė varžovus rezultatu 87:94.

7 rezult. perd.

Visas rungtynes pirmavę „Donelaičio“ įrašė pirmą pralaimėjimą „Lemorai & Minaltrai“ (2022 kovo 07 d., pirmadienis, 22:00 val.)Atkakliose ir permainingose rungtynėse „Coca ‒ Cola“ turėjo pripažinti „Donelaičio“ pranašumą (2022 kovo 06 d., sekmadienis, 20:13 val.)Atkaklių rungtynių pabaigoje „Remza“ palaužė „Donelaičio“ (2022 kovo 02 d., trečiadienis, 21:30 val.)Dienos rungtynėse „Omega“ įveikė „Coca-Cola“ (66:48) (2021 lapkričio 10 d., trečiadienis, 22:36 val.)Galingu greitu puolimu „Freda“ lengvai įveikė „Donelaičio“ komandą (2022 vasario 21 d., pirmadienis, 21:31 val.)„Hidraulinės sistemos“ po dramatiškos kovos palaužė „Donelaičio“ ir iškovojo Įmonių lygos I -ąją vietą (2022 birželio 07 d., antradienis, 22:25 val.)„Remza“ atkaklioje kovoje žengė į pusfinalį nugalėdami „Donelaičio“ (88:90) (2022 gegužės 04 d., trečiadienis, 00:06 val.)„Omega“ atlošė septynių taškų deficitą ir nugalėjo serijoje „Saldoga ‒ Košmaras“ ekipą (2022 balandžio 06 d., trečiadienis, 21:57 val.)Po atkaklios kovos „Donelaičio“ įveikė „Kaunas Metal“ ekipą (2022 kovo 16 d., trečiadienis, 21:58 val.)„SDG & Gym+ & Volinta Group“ išlygino pusfinalio serijos rezultatą prieš „Donelaičio“ (2022 gegužės 25 d., trečiadienis, 21:32 val.)