Remza vs Hidraulinės sistemos (79:69)Įmonių lyga » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2022 sausio 12 d., Trečiadienis, 20:00 val. @ Šv. Kazimiero pagrindinė mokykla, Vandžiogalos g. 51, Kaunas, LT-47416

Pirmame kėlinyje persvarą prieš „Hidraulines sistemas“ įgiję „Remza“ išlaikė persvarą iki rungtynių pabaigos

2022 sausio 12 d., Trečiadienis, 21:33 val., peržiūros: 207

Sausio 12 dieną Šv. Kazimiero pagrindinės mokyklos sporto salėje įvyko "Įmonių" lygos rungtynės, kuriose aikštės šeimininkai "Remza" priemė svečius "Hidraulines sistemas". Abi komandos buvo laimėję po penkis kartus ir tris kartus buvo pralaimėję.

Rungtynių pradžioje keturis taškus be atsako pelnė "Hidraulinės sistemos" (0:4). Penktą minutę "Remza" pasivijo varžovus (6:6). Prasidėjus šeštai minutei du taškus pelnė "Hidraulinės sistemos" (6:8), o minutės pertraukėlės paprašė "Remza". Aštuntą minutę "Remzai" pavyko atitrūkti (14:9). Kėlinio pabaigoje geriau žaidė "Remza", kuriems pavyko padidinti persvarą iki 12 taškų (23:11).

Antro kėlinio pradžioje komandos žaidė nerezultatyviai. Sužaidus dvi minutes komandas skyrė 13 taškų (24:11). Tik baigiantis ketvirtai minutei pirmus taškus kėlinyje pelnė "Hidraulinės sistemos" (30:13). Septintą minutę "Remza" paprašė minutės pertraukėlės, kai "Hidraulinės sistemos" sumažino varžovų persvarą iki 15 taškų (34:19). Kėlinio pabaigoje "Hidraulinės sistemos" sumažino "Remzos" persvarą iki 11 taškų (39:28).

Sužaidus tris minutes komandas skyrė 10 taškų (44:34). Vėliau "Remza" žaidė geriau ir pamažu didino persvarą. Likus keturioms minutėms, po "Remzos" tritaškio (54:38), minutės pertraukėlės paprašė "Hidraulinės sistemos". Devintą minutę skirtumas padidėjo iki 17 taškų (59:42). Kėlinio pabaigą geriau sužaidė "Hidraulinės sistemos", kurios sumažino varžovų persvarą iki 10 taškų (61:51).

Ketvirto kėlinio pradžioje komandos žaidė lygiai, sužaidus dvi minutes komandas skyrė 11 taškų (64:53). Penktą minutę "Remzos" pranašumas sumažėjo iki 10 taškų (68:58), o minutės pertraukėlės paprašė "Remza". Po minutės pertraukėlės keturis taškus be atsako pelnė "Remza" (72:58). Kėlinio pabaigoje pranašumą išsaugojo "Remza", kurie įveikė varžovus rezultatu 79:69.

Mindaugas Samuolis

„Hidraulinės sistemos“ užtikrintai įveikė „Adma“ krepšininkus (2022 kovo 01 d., antradienis, 20:58 val.)„Adma“ triuškinama persvara įveikė „Hidraulines sistemas“ (2021 gruodžio 14 d., antradienis, 22:50 val.)Labai nervingose rungtynėse ‒ „Fredos“ pergalė prieš „Hidraulines sistemas“ (2022 kovo 07 d., pirmadienis, 20:47 val.)„Lemora & Minaltra“ atlaikė lemiamą „Hidraulinių sistemų“ šturmą ir išsaugojo pergalę (2022 vasario 18 d., penktadienis, 20:31 val.)„Hidraulinės sistemos“ antroje rungtynių pusėje įveikė savo varžovus (2021 lapkričio 21 d., sekmadienis, 18:57 val.)„Hidraulinės sistemos“ po atkaklios kovos įveikė „Coca-Cola“ ekipą (2022 vasario 06 d., sekmadienis, 20:17 val.)„Hidraulinės sistemos“ turėjo pripažinti „Kaunas Metal“ pranašumą (2022 kovo 14 d., pirmadienis, 21:42 val.)Pirmose ketvirtfinalio rungtynėse „Adma“ lengvai įveikė „Hidraulines sistemas“ (2022 balandžio 11 d., pirmadienis, 20:30 val.)„Hidraulinės sistemos“ po dramatiškos kovos palaužė „Donelaičio“ ir iškovojo Įmonių lygos I -ąją vietą (2022 birželio 07 d., antradienis, 22:25 val.)„Hidraulinės sistemos“ antrą kartą įveikė „Coca ‒ Colą“ ir pateko į ketvirtfinalį (2022 balandžio 10 d., sekmadienis, 20:04 val.)