Adma vs Hidraulinės sistemos (113:60)Įmonių lyga » Atkrintamosios rungtynės, Ketvirtfinalis
2022 balandžio 11 d., Pirmadienis, 19:00 val. @ Žaliakalnio progimnazija, Širvintų g. 15, Kaunas, LT-44145

Pirmose ketvirtfinalio rungtynėse „Adma“ lengvai įveikė „Hidraulines sistemas“

2022 balandžio 11 d., Pirmadienis, 20:30 val., peržiūros: 366

Balandžio 11 dieną Žaliakalnio progimnazijos sporto salėje įvyko "Įmonių" lygos Didžiosios taurės pirmos ketvirtfinalio rungtynės, kuriose aikštės šeimininkai "Adma" priemė svečius "Hidraulines sistemas".

Rungtynių pradžioje komandos žaidė nerezultatyviai, sužaidus dvi minutes rezultatu 3:0 pirmavo "Adma". Ketvirtą minutę "Hidraulinės sistemos" paprašė minutės pertraukėlės, o "Hidraulinės sistemos" pralaiminėjo rezultatu 7:3. Antroje kėlinio pusėje geriau žaidė "Adma", kuriai pavyko padidinti persvarą iki 14 taškų (29:15).

Antrą antro kėlinio minutę skirtumas padidėjo iki 17 taškų (32:15), o minutės pertraukėlės paprašė "Hidraulinės sistemos". Baigiantis pirmai kėlinio pusei skirtumas padidėjo iki 26 taškų (45:19). Per likusį laiką persvara padidėjo iki 30 taškų (58:28).

Sužaidus pirmas dvi minutes "Hidraulinės sistemos" sumažino varžovų persvarą iki 26 taškų (60:34), o minutės pertraukėlės paprašė "Hidraulinės sistemos". Sužaidus pusę kėlinio skirtumas buvo 27 taškai (69:42). Kėlinio antroje pusėje skirtumas padidėjo iki 44 taškų (90:46).

Ketvirtas kėlinys buvo tik formalumas. Rungtynės baigėsi rezultatu 113:60.

7 taškai

Nerezultatyviose rungtynėse „Kaunas Metal“ įveikė „Hidraulines sistemas“ (51:57) (2021 gruodžio 07 d., antradienis, 22:25 val.)„Remza“ įtikinamai įveikė „Hidraulines sistemas“ (2022 kovo 16 d., trečiadienis, 21:47 val.)„Adma“ triuškinama persvara įveikė „Hidraulines sistemas“ (2021 gruodžio 14 d., antradienis, 22:50 val.)Labai nervingose rungtynėse ‒ „Fredos“ pergalė prieš „Hidraulines sistemas“ (2022 kovo 07 d., pirmadienis, 20:47 val.)Po atkaklios kovos „Donelaičio“ įveikė „Hidraulinės sistemos“ ekipą (2022 kovo 10 d., ketvirtadienis, 22:29 val.)Antroje rungtynių pusėje „Adma“ įveikė „Remzą“ (2021 lapkričio 24 d., trečiadienis, 21:26 val.)„Hidraulinės sistemos“ lengvai įveikė „Vilmistą“ (2021 gruodžio 12 d., sekmadienis, 18:40 val.)„Adma“ lengvai įveikė „Eldažnis & Limobus.lt“ komandą (2021 lapkričio 29 d., pirmadienis, 22:04 val.)Išlaikė pranašumą „Lemora & Minaltra“ ir pavogė pergalę iš „Hidraulinės sistemos“ (2021 gruodžio 20 d., pirmadienis, 23:22 val.)Įmonių lygos atkrintamosiose: Adma pergalė prieš Hidraulinės sistemos (2022 balandžio 19 d., antradienis, 21:24 val.)