Lemora & Minaltra vs Kaunas Metal (96:71)Įmonių lyga » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2021 lapkričio 03 d., Trečiadienis, 19:00 val. @ Kauno kolegija (mažoji salė), Pramonės pr. 20, Kaunas, LT-50387

Kauno krepšinio lygos 2021/2022 starte ‒ „Lemora & Minaltra“ pergalė prieš „Kaunas Metal“

2021 lapkričio 03 d., Trečiadienis, 20:12 val., peržiūros: 360

Trečiadienį Kauno kolegijos sporto salėje įvyko Įmonių lygos rungtynės, kuriose susitiko "Lemora & Minaltra" ir "Kaunas Metal' .

Rungtynės prasidėjo nerezultatyviai. Abejose pusėse komandos klydo, tačiau pirmieji "Lemora & Minaltra" susitvarkė su broku ir susikrovė rekordinį pranašumą ( 20:13). Antrame kėlinyje toliau "Kaunas Metal" nespėjo paskui varžovus, o aikštelės šeimininkai su kiekviena minute didino atotrūkį. Svečiai tik kėlinuko pabaigoje pasipriešino varžovas, bet pranašumas išliko nepakitęs – 51:34

Po ilgosios pertraukos "Kaunas Metal" pavyko sušvelninti skirtumą, tačiau šeimininkai greitai sureagavo ir atstatė turėtą pranašumą ( 75:53). Lemiamas kėlinukas buvo tik formalumas ir "Lemora & Minaltra" iškovojo triuškinančią pergalę, rezultatu – 96:71 (20:13, 31:21, 24:19, 21:18)

Aurimas Miliūnas

„Lemora & Minaltra“ vos neprisižaidė su „Kaunas Metal“ (2022 vasario 11 d., penktadienis, 20:17 val.)Išlaikė pranašumą „Lemora & Minaltra“ ir pavogė pergalę iš „Hidraulinės sistemos“ (2021 gruodžio 20 d., pirmadienis, 23:22 val.)Šešiais J. Stanaičio dėjimais pažymėtose rungtynėse nesunki „Lemora & Minaltra“ pergalė prieš „Omega“ penketuką (2022 balandžio 14 d., ketvirtadienis, 23:08 val.)Tik rungtynių pabaigoje „Lemora & Minaltra“ įrodė pranašumą prieš „Admą“ (2021 gruodžio 07 d., antradienis, 21:39 val.)Aštuoni L. Palivano blokai vainikavo „Lemora & Minaltra“ pergalę prieš Menų kambarys ‒ BC „Rhino“ (2021 lapkričio 28 d., sekmadienis, 23:10 val.)Įmonių lygos „Mažosios taurės“ 3 ‒ osios vietos nugalėtojai „Kaunas Metal“ (2022 birželio 07 d., antradienis, 20:36 val.)„Saldoga ‒ Košmaras“ išlygino ketvirtfinalio serijos rezultatą prieš „Kaunas Metal“ (2022 gegužės 15 d., sekmadienis, 20:13 val.)„Lemora & Minaltra“ iškovojo užtikrintą pergalę prieš „Vėjų linija & Garliavos duona“ (2022 balandžio 04 d., pirmadienis, 20:29 val.)„Lemora & Minaltra“ po gražios kovos palaužė „Plastena“ (2022 sausio 06 d., ketvirtadienis, 23:20 val.)Po atkaklios kovos „Donelaičio“ įveikė „Kaunas Metal“ ekipą (2022 kovo 16 d., trečiadienis, 21:58 val.)