Donelaičio vs Kaunas Metal (71:61)Įmonių lyga » Sezoninės rungtynės (2 turas)
2022 kovo 16 d., Trečiadienis, 20:40 val. @ Kauno kolegija (mažoji salė), Pramonės pr. 20, Kaunas, LT-50387

Po atkaklios kovos „Donelaičio“ įveikė „Kaunas Metal“ ekipą

2022 kovo 16 d., Trečiadienis, 21:58 val., peržiūros: 293

Kauno kolegijos sporto salėje įvyko Įmonių lygos rungtynės, kuriose susitiko "Donelaičio" ir "Kaunas Metal".

Rungtynes užtikrinčiau pradėjo "Kaunas Metal", tačiau ketvirčio pabaigoje "Donelaičio" žaidėjai susitvarkė su gynyba ir sugebėjo persverti rezultatą į savas rankas ( 22:18). Antrame kėlinyje "Kaunas Metal" perėmė iniciatyvą į savas rankas, kur po atkaklaus kėlinio išsaugojo trijų taškų pranašumą - 40:37.

Po ilgosios pertraukos toliau tarp ekipų atkakli kova, bet "Kaunas Metal" supančiojo varžovus gynyboje ir tuo pasinaudojo, kur įgijo rekordinį pranašumą ( 46:52). Lemiamą kėlinį "Donelaičio" pradėjo sausa atkarpa 10:0, kur išlaikė iniciatyvą savose rankose ir po atkaklios kovos iškovojo pergalę, rezultatu – 71:61 (22:18, 18:19, 6:15, 25:9)

15 taškų

Po atkaklios kovos „Donelaičio“ įveikė „Hidraulinės sistemos“ ekipą (2022 kovo 10 d., ketvirtadienis, 22:29 val.)Po atkaklios kovos „Kauno Metal“ įveikė „Plastenos“ ekipą (2021 gruodžio 06 d., pirmadienis, 21:16 val.)Po atkaklios kovos „Kaunas Metal“ įveikė „Omegos“ ekipą (2022 vasario 21 d., pirmadienis, 20:22 val.)Nesunkioje kovoje „Donelaičio“  įveikė „Promatik“ (2021 gruodžio 06 d., pirmadienis, 22:10 val.)Įmonių lygoje: „Donelaičio“ įveikė „Kelių priežiūra“ (2022 gegužės 09 d., pirmadienis, 22:21 val.)„Donelaičio“ tik po atkaklios kovos įveikė „Kelių priežiūra“ ekipą (2021 lapkričio 08 d., pirmadienis, 22:30 val.)„Freda“ po nelengvos kovos palaužė „Kaunas Metal“ (2022 kovo 09 d., trečiadienis, 21:51 val.)„Lemora & Minaltra“ vos neprisižaidė su „Kaunas Metal“ (2022 vasario 11 d., penktadienis, 20:17 val.)„Donelaičio“ lengvai įveikė „Rimo & Patikimą liniją“ (2021 gruodžio 13 d., pirmadienis, 21:54 val.)„Donelaičio“ lengvai įveikė „Vėjų liniją & Garliavos duoną“ (2021 lapkričio 15 d., pirmadienis, 21:54 val.)