Promatik vs SDG & Gym+ & Volinta Group (59:67)Įmonių lyga » Atkrintamosios rungtynės, Aštuntfinalis
2022 balandžio 24 d., Sekmadienis, 19:00 val. @ Kauno technikos profesinio mokymo centras (didžioji salė), Taikos pr. 129, Kaunas, LT-51126

„SDG & Gym+ & Volinta Group“ nugalėjo „Promatik“

2022 balandžio 24 d., Sekmadienis, 20:53 val., peržiūros: 378

Sekmadienį, balandžio 24 dieną, Kauno technikos profesinio mokymo centro salėje įvyko Įmonių lygos antrosios aštunfinalio varžybos tarp šeimininkų - „Promatik“ bei svečių – „SDG & Gym+ & Volinta Group“.

Rungtynes komandos pradėjo apsikeisdamos keliais sėkmingais išpuoliais, o sužaidus pusę ketvirčio, skirtumas tarp komandų buvo tik vienas taškas. Vėliau kiek geresnę atkarpą sužaidė „SDG & Gym+ & Volinta Group“ ekipa, kuri smeigė vieną tolimą metimą bei įgijo jau kelių atakų pranašumą. Rezultatas po pirmųjų dešimties minučių buvo 13:13. Antrąjį ketvirtį kiek sėkmingiau pradėjo svečiai, kurie pelnė 5 taškus be atsako ir įgijo 10 taškų pranašumą. Per likusį kėlinio laiką „SDG & Gym+ & Volinta Group“ ir toliau sėkmingai augino savo pranašumą, o rezultatas po pirmosios rungtynių pusės buvo 24:38.

Trečiojo kėlinio metu komandos keitėsi sėkmingais išpuoliais ir nei vienai ekipai nepavyko sužaisti kiek sėkmingesnės atkarpos. Skirtumas tarp komandų per daug nepakito, o rezultatas po trijų ketvirčių buvo 45:46. Lemiamame kėlinyje šeimininkai įpusėjus kėlinukui pasivijo varžovus, tačiau užtikrinčiau žingsniavo svečių ekipa link pergalės, kuri išsaugojo pranašumą ir iškovojo pergalę rezultatu – 59:67.

9 taškai

„SDG & Gym+ & Volinta Group“ be kovos nugalėjo „Eldažnis & Limobus.lt“ (2022 vasario 16 d., trečiadienis, 22:15 val.)„SDG & Gym+ & Volinta Group“ lengva pergale pradėjo sezoną (2021 lapkričio 08 d., pirmadienis, 22:41 val.)SDG & Gym+ & Volinta Group iškovojo pergalę prieš „Promatik“ (86:67) (2021 lapkričio 17 d., trečiadienis, 21:59 val.)SDG & Gym+ & Volinta Group gan nesunkiai pradėjo seriją ir nukovė „Promatik“ (85:60) (2022 balandžio 20 d., trečiadienis, 22:10 val.)„SDG & Gym+ & Volinta Group“ antroje rungtynių pusėje įveikė „Vilmista“ ekipą (2022 kovo 04 d., penktadienis, 20:19 val.)„SDG & Gym+ & Volinta Group“ pasiekė nesunkią pergalę prieš „Rimo & Patikima linija“ ekipą (2022 vasario 10 d., ketvirtadienis, 21:51 val.)„SDG & Gym+ & Volinta Group“ išlygino pusfinalio serijos rezultatą prieš „Donelaičio“ (2022 gegužės 25 d., trečiadienis, 21:32 val.)„Freda“ nugalėjo „Promatik“ ekipą (2022 balandžio 04 d., pirmadienis, 22:18 val.)„SDG & Gym+ & Volinta Group“ įklimpo „Donelaičio“ ekipos gynybos gniaužtuose (2021 lapkričio 29 d., pirmadienis, 21:59 val.)Po atkaklios kovos „SDG & Gym+ & Volinta Group“ įveikė „Kelių priežiūrą“ (2021 lapkričio 24 d., trečiadienis, 19:43 val.)