Limobus & Veiksa vs Marex Boats (63:56)Įmonių lyga » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2022 lapkričio 20 d., Sekmadienis, 18:30 val. @ Žaliakalnio progimnazija, Širvintų g. 15, Kaunas, LT-44145

„Limobus & Veiksa“ pratęsime įveikė „Marex Boats“ komandą

2022 lapkričio 20 d., Sekmadienis, 19:56 val., peržiūros: 336

Lapkričio 20 dieną Žaliakalnio progimnazijos sporto salėje įvyko "Įmonių" lygos rungtynės, kuriose aikštės šeimininkai "Limobus & Veiksa" priemė svečius "Marex Boats". "Limobus & Veiksa" buvo pralaimėję du kartus, o "Marex Boats" savo sąskaitoje turėjo vieną pergalę.

Rungtynių pradžioje komandos žaidė lygiai, sužaidus dvi minutes rezultatas buvo lygus (2:2). Prasidėjus antrai kėlinio pusei vieno taško persvarą turėjo "Limobus & Veiksa" (10:9). Likus dviems minutėms iki kėlinio pabaigos minutės pertraukėlės paprašė "Limobus & Veiksa", kurie po varžovų spurto pralaiminėjo 9:15. Kėlinio pabaigoje "Limobus & Veiksa" pasivijo varžovus (14:15).

Per pirmas dvi kėlinio minutes be klaidų gynėsi abi komandos (14:15), o "Marex Boats" paprašė minutės pertraukėlę. Prasidėjus antrai kėlinio pusei, po svečių spurto, "Marex Boats" padidino persvarą iki devynių taškų ir minutės pertraukėlės paprašė "Limobus & Veiksa" (16:25). Kėlinio pabaigoje "Limobus & Veiksa" sumažino varžovų persvarą iki šešių taškų (22:28).

Per pirmas dvi trečio kėlinio minutes "Marex Boats" padidino persvarą iki aštuonių taškų (24:32). Vėliau komandos žaidė lygiai, bet nuolat kelių taškų persvarą laikė "Marex Boats". Sužaidus tris kėlinius komandas skyrė penki taškai (37:42).

Sužaidus pirmas dvi antro kėlinio minutes rezultatas buvo nepakitęs (37:42). Sužaidus keturias minutes svečiai paprašė minutės pertraukėlės, po taiklaus "Limobus & Veiksa" tritaškio (41:46). Kėlinio viduryje skirtumas padidėjo iki 10 taškų (41:51). Netrukus minutės pertraukėlės paprašė "Limobus & Veiksa". Likus minutei, po taiklaus "Limobus & Veiksa" tritaškio skirtumas sumažėjo iki dviejų taškų (49:51). Kėlinio pabaigoje taikliais tritaškiais "Limobus & Veiksa" pasivijo varžovus (55:55).

Pratęsime geriau žaidė "Limobus & Veiksa" kurie įveikė varžovus rezultatu 56:63.

7 išpr. praž.

„Donelaičio“ nesunkiai įveikė „Marex Boats“ ekipą (2022 gruodžio 18 d., sekmadienis, 18:39 val.)„Limobus & Veiksa“ permainingoje dvikovoje palaužė „Omega“ ekipą (2023 vasario 12 d., sekmadienis, 19:59 val.)„Limobus & Veiksa“ turėjo pripažinti „Promatechos“ pranašumą (2023 kovo 05 d., sekmadienis, 19:46 val.)„Limobus & Veiksa“ iškovojo retą pergalę įveikdami „Vilmista“ ekipą (2023 sausio 29 d., sekmadienis, 19:42 val.)„Limobus & Veiksa lengvai įveikė „Vėjų linija & Garliavos duona“ (2023 vasario 26 d., sekmadienis, 20:10 val.)„Rimo & Patikima linija“ po permainingos kovos palaužė „Marex Boats“ ekipą (2023 kovo 14 d., antradienis, 21:53 val.)Limobus & Veiksa laimėjo prieš Marex Boats (2023 vasario 05 d., sekmadienis, 21:27 val.)„Plastena“ įveikė atkakliai besipriešinusius „Marex Boats“ (2022 lapkričio 30 d., trečiadienis, 22:27 val.)Fortūna nusišypsojo „Marex Boats“ komandai (2022 lapkričio 09 d., trečiadienis, 23:45 val.)Rungtynių pabaigoje beveik visas rungtynes pirmavę „Limobus & Veiksa“ turėjo pripažinti „Omegos“ pranašumą (2023 sausio 09 d., pirmadienis, 20:36 val.)