Limobus & Veiksa vs Vėjų linija & Garliavos duona (85:76)Įmonių lyga » Sezoninės rungtynės (2 turas)
2023 vasario 26 d., Sekmadienis, 18:30 val. @ Žaliakalnio progimnazija, Širvintų g. 15, Kaunas, LT-44145

„Limobus & Veiksa lengvai įveikė „Vėjų linija & Garliavos duona“

2023 vasario 26 d., Sekmadienis, 20:10 val., peržiūros: 311

Sekmadienį, vasario 26 d., Kauno Žaliakalnio progimnazijos sporto salėje įvyko „Įmonių“ lygos rungtynės tarp šeimininkų „Limobus & Veiksa“ ir svečių „Vėjų linija & Garliavos duona“.

Rungtynes kur kas sėkmingiau pradėjo aikštelės šeimininkai, kurie nesusidūrė su didesniais sunkumais puolime. Jie kelis kartus užbėgo į greitas atakas ir taip pelnė lengvus taškus ir netrukus skaičiavo jau 10 taškų pranašumą. Rezultatas po pirmųjų dešimties minučių buvo 27:17. Antrame ketvirtyje aikštelės šeimininkai vėl perėmė inciatyvą į savas rankas, kur greitai susikrovė didesnį pranašumą. Likus žaisti dvi minutes „svečiai pasinaudojo varžovų klaidomis ir vėl sumažino atsilikimą. Po dviejų kėlinių rezultatas buvo – 46:36.

Trečiojo kėlinio metu komandos ir toliau nerodė per daug pastangų ir tiesiog bėgo į puolimą, kuris nebuvo toks rezultatyvus šį ketvirtį. Aikštelės šeimininkai ir toliau užtikrintai laikė dviženklį pranašumą savo rankose, o rezultatas po trijų ketvirčių buvo 68:41. Lemiamas rungtynių ketvirtis teliko tik formalumas ir „Limobus & Veiksa“ nugriebė lengvą pergalę. Galutinis rungtynių rezultatas 85:76.

8 rezult. perd.

„Promatecha“ nesunkiai įveikė „Vėjų liniją & Garliavos duoną“ (2023 sausio 29 d., sekmadienis, 21:09 val.)„Rhino“ antroje rungtynių pusėje įveikė „Vėjų liniją & Garliavos duoną“ (2022 lapkričio 21 d., pirmadienis, 21:31 val.)„Limobus & Veiksa“ pratęsime įveikė „Marex Boats“ komandą (2022 lapkričio 20 d., sekmadienis, 19:56 val.) Įmonių lygos A pogrupyje: „Coca-Cola“ pergalė prieš „Vėjų linija & Garliavos duona“ (2022 lapkričio 14 d., pirmadienis, 22:16 val.)Ketvirtame kėlinyje „Vėjų linija & Garliavos duona“ palaužė „Vilmistą“ (2022 gruodžio 12 d., pirmadienis, 21:34 val.)Įmonių lygoje: užtikrinta Omega pergalė prieš Vėjų linija & Garliavos duona (2023 kovo 20 d., pirmadienis, 22:08 val.)„Vėjų linija & Garliavos duona“ pasiekė įtikinamą pergalę (2023 vasario 27 d., pirmadienis, 21:51 val.)„Limobus & Veiksa“ iškovojo retą pergalę įveikdami „Vilmista“ ekipą (2023 sausio 29 d., sekmadienis, 19:42 val.)Limobus & Veiksa laimėjo prieš Marex Boats (2023 vasario 05 d., sekmadienis, 21:27 val.)Imonių lygos A pogrupyje: užtikrinta Vėjų linija & Garliavos duona pergalė prieš Manvesta (2022 lapkričio 07 d., pirmadienis, 22:09 val.)