Limobus & Veiksa vs Promatecha (36:77)Įmonių lyga » Sezoninės rungtynės (2 turas)
2023 kovo 05 d., Sekmadienis, 18:30 val. @ Žaliakalnio progimnazija, Širvintų g. 15, Kaunas, LT-44145

„Limobus & Veiksa“ turėjo pripažinti „Promatechos“ pranašumą

2023 kovo 05 d., Sekmadienis, 19:46 val., peržiūros: 334

Kovo 5 dieną Žaliakalnio progimnazijos sporto salėje įvyko "Įmonių" lygos rungtynės, kuriose aikštės šeimininkai "Limobus & Veiksa" priemė svečius "Promatechą". "Limobus & Veiksa" buvo laimėję penkis kartus ir dešimt kartų buvo pralaimėję. "Promatecha" sąskaitoje buvo aštuonios pergalės ir šeši pralaimėjimai.

Pirmas dvi minutes be klaidų gynėsi "Limobus & Veiksa" ir pirmavo rezultatu 6:0. Vėliau komandos žaidė labai nerezultatyviai. Tik įpusėjus šeštai minutei pirmus taškus kėlinyje pelnė "Promatecha" (6:2). Kėlinio pabaigą taikliu tritašiu baigė "Promatecha", kurie padidino persvarą iki keturių taškų (8:12).

Antro kėlinio pirmas dvi minutes šiek tiek geriau sužaidė "Promatecha" (10:16). Aštuntą minutę, po taiklaus tritaškio "Promatecha" padidino skirtumą iki 10 taškų (19:29) ir "Limobus & Veiksa" paprašė minutės pertraukėlės. Kėlinio pabaigoje komandos pelnė po du taškus (21:31).

Trečio kėlinio pradžioje "Limobus & Veiksa" sumažino varžovų persvarą dviem taškais (23:31). Prasidėjus antrai kėlinio pusei komandas vis dar skyrė aštuoni taškai (28:36). Septintą minutę, po dviejų taiklių "Promatecha" tritaškių "Limobus & Veiksa" paprašė minutės pertraukėlės (31:44). Kėlinio pabaigoje taiklių tritaškių dėka skirtumas padidėjo iki 19 taškų (31:50).

Per pirmas dvi ketvirto kėlinio minutes "Promatechos" persvara padidėjo iki 25 taškų (31:56). Vėliau persvara augo, o "Promatecha" baigė rungtynes laimėdama rezultatu 36:77.

Tadas Rimavičius

„Omega“ rungtynių pabaigoje turėjo pripažinti „Promatecha“ pranašumą (2023 kovo 12 d., sekmadienis, 21:17 val.)Rungtynių pabaigoje beveik visas rungtynes pirmavę „Limobus & Veiksa“ turėjo pripažinti „Omegos“ pranašumą (2023 sausio 09 d., pirmadienis, 20:36 val.)„Limobus & Veiksa“ pratęsime įveikė „Marex Boats“ komandą (2022 lapkričio 20 d., sekmadienis, 19:56 val.)„Limobus & Veiksa“ iškovojo retą pergalę įveikdami „Vilmista“ ekipą (2023 sausio 29 d., sekmadienis, 19:42 val.)Limobus & Veiksa laimėjo prieš Marex Boats (2023 vasario 05 d., sekmadienis, 21:27 val.)„Limobus & Veiksa“ permainingoje dvikovoje palaužė „Omega“ ekipą (2023 vasario 12 d., sekmadienis, 19:59 val.)„Freda“ sezoną pradėjo lengva pergale prieš „Promatechą“ (2022 lapkričio 13 d., sekmadienis, 20:43 val.)„Hidraulinės sistemos“ aštunfinalį pradėjo užtikrinta pergale prieš „Promatechą“ (2023 kovo 26 d., sekmadienis, 21:21 val.)„Limobus & Veiksa lengvai įveikė „Vėjų linija & Garliavos duona“ (2023 vasario 26 d., sekmadienis, 20:10 val.)Lengva „Promotecha“ pergalė (2023 kovo 19 d., sekmadienis, 21:09 val.)