KM Steel Service vs BC „Rhino“ (91:81)Įmonių lyga » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2022 lapkričio 29 d., Antradienis, 19:00 val. @ Kauno kolegija (mažoji salė), Pramonės pr. 20, Kaunas, LT-50387

„KM Steel Service“ įrodė savo pranašumą prieš BC „Rhino“

2022 lapkričio 29 d., Antradienis, 20:21 val., peržiūros: 348

Lapkričio 29 d., Kauno kolegijos mažojoje sporto salėje buvo sužaistos Įmonių lygos A pogrupio rungtynės tarp „KM Steel Service“ (3-1) ir BC „Rhino“ (2-2) ekipų.

Rungtynės prasidėjo lygia taškas į tašką kova, o pirmąjį kėlinį minimaliu pranašumu 16:15 laimėjo KM Steel Service“.

Antrojo kėlinio pradžioje po dviejų tolimų metimų šeimininkai tolo 24:15. Nors V.Kamarūnas rezultatyviu žaidimu tempė BC „Rhino“ ekipą į priekį, tačiauKM Steel Service“ įpusėjus susitikimui pirmavo 43:37.

Trečiajame kėlinuke R.Kabašinskas smeigė tris tolimas bombas, o KM Steel Service“ po trijų kėlinių turėjo dviženklį pranašumą 64:54.

Lemiamame kėlinyje šeimininkai dar labiau tolo ir po N.Dirsės metimo iš po krepšio kėlinio viduryje pirmavo 75:60. Dviženklę persvarą KM Steel Service“ išlaikė iki rungtynių pabaigos, kurias laimėjo rezultatu 91:81 (16:15, 27:22, 21:17, 27:27).

8 taškai

„KM Steel Service“ pasiekė nesunkią pergalę prieš „Vilmista“ ekipą (2022 lapkričio 22 d., antradienis, 21:46 val.)Įmonių lygoje: triuškinanti „KM Steel Service“ pergalė prieš „Manvesta“ (2023 vasario 21 d., antradienis, 23:17 val.)KM Steel Service iškovojo pergalę prieš Kelių priežiūrą (2023 sausio 30 d., pirmadienis, 23:08 val.)„Manvesta“ sezoną pradėjo sunkia pergale prieš „Rhino“ (2022 lapkričio 03 d., ketvirtadienis, 22:13 val.)„Vilmista“ iškovojo antrąją pergalę įveikę BC „Rhino“ (2023 sausio 03 d., antradienis, 20:34 val.)„KM Steel Service“ įmonių lygoje įsirašė nelengvą pergalę. (2023 vasario 28 d., antradienis, 22:19 val.)„Freda“ atkrintamąsias pradėjo užtikrinta pergale prieš „Rhino“ (2023 kovo 27 d., pirmadienis, 22:01 val.)Po atkaklios kovos „KM Steel Service“ palaužė „Manvestą“ (2023 sausio 19 d., ketvirtadienis, 21:03 val.)„KM Steel Service“ pergalės neužteko. Geresnį taškų santykį turėję „Manvesta“ žengė į ketvirtfinalį (2023 balandžio 05 d., trečiadienis, 22:15 val.)Antroje rungtynių pusėje puolime užstrigusi „KM Steel Service“ nusileido „Donelaičio“ ekipai (2023 kovo 19 d., sekmadienis, 18:52 val.)