Omega vs Limobus & Veiksa (88:85)Įmonių lyga » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2023 sausio 09 d., Pirmadienis, 19:10 val. @ Ringaudų pradinė mokykla, Gėlių g. 2, Ringaudai, Kauno raj., LT-53332

Rungtynių pabaigoje beveik visas rungtynes pirmavę „Limobus & Veiksa“ turėjo pripažinti „Omegos“ pranašumą

2023 sausio 09 d., Pirmadienis, 20:36 val., peržiūros: 272

Sausio 9 dieną Ringaudų pradinės mokyklos sporto salėje įvyko "Įmonių" lygos rungtynės, kuriose aikštės šeimininkai "Omega" priemė svečius "Limobus & Veiksa" komandą. "Omega" buvo laimėję du kartus ir keturis kartus pralaimėję. "Limobus & Veiksa" buvo laimėję kartą ir septynis kartus pralaimėję.

Pradžioje rungtynių "Limobus & Veiksa" puikiai puolė ir sužaidus dvi minutes pirmavo rezultatu 2:8. Prasidėjus antrai kėlinio pusei "Omega" pasivijo varžovus (12:12). Netrukus du tritaškius pataikė "Limobus & Veiksa", o "Omega" paprašė minutės pertraukėlės (12:18). Kėlinio pabaigoje persvarą išlaikė "Limobus & Veiksa" (19:27).

Per pirmas dvi antro kėlinio minutes skirtumas padidėjo iki 12 taškų (23:35). Ketvirtą antro kėlinio minutę "Omega" pataikė du tritaškius, po kurių sumažėjo skirtumas iki septynių taškų (32:39). Antroje kėlinio pusėje "Limobus & Veiksa" padidino persvarą iki 14 taškų (43:57).

Per pirmas dvi trečio kėlinio minutes skirtumas padidėjo iki 19 taškų (45:64). Penktą minutę "Omega" priartėjo, o "Limobus & Veiksa" paprašė minutės pertraukėlės (51:64). Antroje trečio kėlinio pusėje "Omega" žaidė geriau ir priartėjo prie varžovų iki penkių taškų (68:73).

Sužaidus pirmas dvi ketvirto kėlinio minutes komandas skyrė septyni taškai (71:78). Penktą minutę "Omega" prisivijo varžovus (76:78). Likus dviems minutėms iki kėlinio pabaigos "Omega" turėjo vieno taško persvarą (82:81). Likus minutei "Omega" pirmavo rezultatu 86:82. Rungtynių pabaigoje "Omega" išsaugojo persvarą 88:85.

„Limobus & Veiksa“ turėjo pripažinti „Promatechos“ pranašumą (2023 kovo 05 d., sekmadienis, 19:46 val.)„Omega“ rungtynių pabaigoje turėjo pripažinti „Promatecha“ pranašumą (2023 kovo 12 d., sekmadienis, 21:17 val.)„Limobus & Veiksa“ iškovojo retą pergalę įveikdami „Vilmista“ ekipą (2023 sausio 29 d., sekmadienis, 19:42 val.)„Limobus & Veiksa“ pratęsime įveikė „Marex Boats“ komandą (2022 lapkričio 20 d., sekmadienis, 19:56 val.)„Limobus & Veiksa“ permainingoje dvikovoje palaužė „Omega“ ekipą (2023 vasario 12 d., sekmadienis, 19:59 val.)„Omega“ rungtynių pabaigoje įveikė „Hidraulines sistemas“ (2022 lapkričio 28 d., pirmadienis, 20:39 val.)Įmonių lygoje: užtikrinta „TransUnion“ pergalė prieš „Limobus & Veiksa“ (2023 kovo 19 d., sekmadienis, 19:47 val.)Įmonių lygoje: užtikrinta „Donelaičio“ pergalė prieš „Limobus & Veiksa“ (2023 sausio 08 d., sekmadienis, 21:04 val.)Įmonių lygoje: užtikrinta „Rimo & Patikima linija“ pergalė prieš „Limobus & Veiksa“ (2023 vasario 19 d., sekmadienis, 22:32 val.)12 tritaškių per pirmą rungtynių pusę sumetę „TransUnion“ įveikė „Omega“ ekipą (2023 vasario 08 d., trečiadienis, 21:57 val.)