Hidraulinės sistemos vs Limobus & Veiksa (63:58)Įmonių lyga » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2022 lapkričio 22 d., Antradienis, 21:00 val. @ Kauno energija, Raudondvario pl. 84, Kaunas, LT-47179

Pirmoji „Hidraulinės sistemos“ pergalė įmonių lygoje

2022 lapkričio 22 d., Antradienis, 22:31 val., peržiūros: 458

Lapkričio 22 dieną, Antradienį, Kauno energijos salėje susitiko namų komanda "Hidraulinės sistemos" ir svečiai "Limobus & Veiksa"

Pirmasis kėlinys prasidėjo gan ramiai, bet rezultatyviai, abi komandos žaidė gan apylygiai, tačiau pirmąjį kėlinį rezultatu 20:15 užbaigė namų komanda "Hidraulinės sistemos".

Pirmojoje antrojo kėlinio pusėje "Hidraulinės sistemos" komanda atsiplėšė 11 taškų į priekį, tačiau "Limobus & Veiksa" šį skirtumą kėlinio pabaigoje sumažino iki 6 taškų.

Po ilgosios pertraukos pirmosios atakos metu "Limobus & Veiksa" taikliu tritaškiu, atotrūkį sumažino iki 3 taškų, o vis po kelių akimirkų pelnė antrąjį tritaškį ir rezultatas tapo lygus 33:33. "Limobus & Veiksa" ėmėsi iniciatyvos ir didžiąją dalį kėlinio pirmavo ir ši tendencija išliko iki kėlinio pabaigos. Trečiąjį kėlinį komandos užbaigė rezultatu 41:44.

Ketvirtojo kėlinio metu, "Limobus & Vieksa" sugebėjo išsiveržti į priekį 11 taškų. Visgi, likus 2 minutėms iki kėlinio pabaigos rezultatas vėl tapo lygus 58:58. Tos dvi minutės buvo lemiamos ir "Hidraulinės sistemos" rezultatu 63:58 laimėjo rungtynes.

Apylygė kova ‒ „Hidraulinės sistemos“ pergalė (2022 gruodžio 18 d., sekmadienis, 22:53 val.)„Hidraulinės sistemos“ pasiekė nesunkią pergalę (2023 sausio 12 d., ketvirtadienis, 22:32 val.)Įmonių lygoje: „Hidraulinės sistemos“ įveikė „Kelių priežiūra“ (2023 vasario 26 d., sekmadienis, 19:29 val.)Permainingose rungtynėse: „Hidraulinės sistemos“ pergalė prieš „Plastena“ (2022 gruodžio 06 d., antradienis, 23:15 val.)„Hidraulinės sistemos“ pratęsime palaužė „Donelaičio“ komandą (2023 kovo 12 d., sekmadienis, 16:21 val.)„Hidraulinės sistemos“ pasiekė užtikrintą pergalę (2023 vasario 21 d., antradienis, 22:58 val.)„Hidraulinės sistemos“ ketvirtame kėlinyje palaužė „Donelaičio“ (2023 sausio 15 d., sekmadienis, 18:53 val.)„Freda“ užmėtė „Hidraulinės sistemos“ ekipą tritaškiais ir išlygino serijos rezultatą (2023 balandžio 17 d., pirmadienis, 20:34 val.)„Hidraulinės sistemos“ įveikė „SDG & Gym+ & Audrokestą“ (2023 kovo 08 d., trečiadienis, 21:33 val.)Hidraulinės Sistemos žengia toliau atkrintamosiose (2023 balandžio 02 d., sekmadienis, 22:27 val.)