0Septyni vs Kauno Rami (60:65)Kauno krepšinio Pavasario Didžiosios, Mažosios ir Iššūkio taurių turnyras 2019 » Atkrintamosios rungtynės, Ketvirtfinalis
2019 gegužės 09 d., Ketvirtadienis, 20:45 val. @ J. Dobkevičiaus progimnazija, V. Čepinskio g. 7, Kaunas, LT-46257

„Kauno rami“ tik po atkaklios kovos įveikė „0Septyni“ ekipą

2019 gegužės 09 d., Ketvirtadienis, 21:53 val., peržiūros: 712

Ketvirtadienį J.Dobkevičiaus progimanzijos sporto salėje įvyko Pavasario „Sportturas“ taurės ¼ rungtynės, kuriose susitiko „0Septyni“ ir „Kauno rami“.

Rungtynės prasdėjo nerezultatyviai ir sužaidus pusę ketvirčio komandas skyrė tik vienas taškas ( 6:5). Po minutės pertraukėlės toliau ekipos grėsmingai rinkosi asmenines pražangas, o „0Septyni“ realizavo baudos metimus ir atitrūko nuo varžovų ( 18:10). Antrame ketvirtyje toliau tarp komandų vyko taškas į tašką, tačiau kėlinuko pabaigoje „Kauno rami“ įjungė aukštesnę pavarą ir skirtumą sumažino iki dviejų taškų – 35:33.

Po ilgosios pertraukos „Kauno rami“ išlaikė aukštą tempą, kur perėmė iniciatyvą į savas rankas ir prieš ketvirtą kėlinį susikrovė rekordinį pranašumą ( 43:50), Lemiamame kėlinyje „0Septyni“ niekaip nesugebėjo atrasti savojo žaidimo, o „Kauno rami“ užtikrintai sužaidė ketvirčio pabaigą ir iškovojo kelialapį į pusfinalį, rezultatu – 60:65

Tik po atkaklios kovos „Vilmista“ įveikė „Kauno rami“ ekipą (2019 kovo 24 d., sekmadienis, 20:19 val.)„Kauno rami“ įveikė BC „Rhino“ (2019 balandžio 29 d., pirmadienis, 20:55 val.)„Kauno Rami“ lengvai įveikė „Kauno švarą“ (2019 balandžio 14 d., sekmadienis, 15:47 val.)„Kauno Rami“ įveikė Menų kambarys & BC „Rhino“ (82:63) (2019 kovo 31 d., sekmadienis, 20:51 val.)„Kauno NTI-PN“ palaužė negausiai susirinkusius „0Septyni“ vyrus (2019 balandžio 10 d., trečiadienis, 19:57 val.)Puiki varžybų pradžia nulėmė „0Septyni“ ekipos pergalę (2019 kovo 28 d., ketvirtadienis, 22:37 val.)„Lietuvos geležinkeliai“ pateko į „Iššūkio“ taurės finalą (2019 gegužės 10 d., penktadienis, 19:39 val.)„0Septyni“ neturėjo vargo su „916“ (2019 gegužės 02 d., ketvirtadienis, 22:38 val.)„Iššūkio“ taurės bronza atiteko „Kauno Rami“ ekipai (2019 gegužės 14 d., antradienis, 21:14 val.)G. Jaščericinas išplėšė „0Septyni“ ekipai pergalę, tačiau pirma vieta grupėje vistiek atiteko „Dakra ‒ Košmarui“ (2019 balandžio 18 d., ketvirtadienis, 21:22 val.)