UNO vs Sporto manija – 2 (84:121)Kauno mero Mažoji taurė 2015 » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2015 spalio 07 d., Trečiadienis, 20:30 val. @ J. Dobkevičiaus progimnazija, V. Čepinskio g. 7, Kaunas, LT-46257

„Sporto manija ‒ 2“ prieš dieną patirtą pralaimėjimo kartėlį išliejo ant „UNO“

2015 spalio 07 d., Trečiadienis, 22:53 val., peržiūros: 1244

Sausio 7-ąją J. Dobkevičiaus progimnazijos sporto arenoje Kauno mero mažosios taurės A pogrupio varžybas baigė dvi komandos – šeimininkai „UNO“, priėmę „Sporto manijos – 2“ ekipą. Rezultatas iš esmės pateisino turnyrinės lentelės pozicijas ir svečiai nesunkiai įveikė „UNO“ rezultatu 84:121 (20:49, 18:23, 25:31, 21:18).

Pirmąjį ketvirtį „Sporto manija – 2“ pradėjo „ant bangos“ – vienas po kito į varžovų krepšį skriejo tolimi metimai. Krepšį „atrišus“ L. Ivanovui, metė, kas tik turėjo progą, o progų buvo daug – po 3 tritaškius pataikė A.Šukys, T.Ilčiukas, o M.Kvedaras ir M.Mackevičius įmetė po 2. Ne mažiau įspūdingas buvo ir jų pataikymas – komanda sumetė net 11 tritaškių iš 12, o pagrinde to ir įspūdingų dėjimų dėka, po pirmosios rungtynių dalies skirtumas ir rezultatas buvo stulbinantis – 20:49.

Antrajame kėlinyje „Sporto manija – 2“ jau nebesistengė atakas dažniausiai baigti iš tolimų distancijų, o ir šis rodiklis suprastėjo. Nepaisant to, komanda toliau didino persvarą ir, sužaidus pusę rungtynių turėjo jau 34 taškų pranašumą (38:72).

Po ilgosios pertraukos svečių komanda nepaliovė rodyti gražaus žaidimo ir įrodinėti savo pranašumo, tačiau kėlinio viduryje per daug neestetiškai emocijas išreiškęs R.Issak buvo nubaustas technine pražanga, o dar po keletos atakų M.Kvedaras už neleistiną varžovo stabdymą užsidirbo nesportinę pražangą. Nors visas rungtynes „UNO“ komanda kovėsi iš paskutiniųjų ir varžovams siekė neleisti pelnyti taškų laisviems, o jų baudos aikštelėje grūmėsi itin energingai, bet ir po trijų kėlinių skirtumas nemažėjo – 63:103.

Paskutiniame ketvirtyje beliko laukti tik galutinio rungtynių rezultato. „Sporto manijos – 2“ žaidėjai pamažėle pradėjo palikinėti salę, o paskutinėmis rungtynių minutėmis ant suolelio likus tik trenerių štabui, žaidėjai aikštelėje leido sau šiek tiek atsipaiduoti. Tai atsispindėjo ir kėlinio rezultate – „UNO“ komandą šį ketvirtį laimėjo 21:18. Visgi tai rungtynių laimėtojo nepakeitė ir, „Sporto manija – 2“ tritaškius (62%) geriau metusi negu dvitaškius (51%), daugiau negu užtikrintu rezultatu nugalėjo „UNO“.

Po šių rungtynių „Sporto manija – 2“ su 3 pergalėmis ir 1 pralaimėjimu užsitikrino antrąją vietą pogrupyje ir ketvirtfinalyje susitiks su BC „BOOM“, tuo tarpu „UNO“ su priešingu balansu, lauks likusių pogrupio rungtynių su viltimi, nors ir užtektinai didele, nebaigti pasirodymo po grupės varžybų.

„Ar negaila buvo po pirmojo kėlinio susigadinti tritaškių pataikymą?“

„Sporto manija – 2“ vyr. treneris Modestas Vaškūnas:

„Gaila“.

„UNO“: Andrius Olberkis – 28 tšk. (6 rezult. perd., 5 perimt. kam., 5 išpr. praž.), Juris Goštautas – 16 tšk. (5 išpr. praž.), Modestas Gailiūnas – 14 tšk. (5 rezult. perd., 5 išpr. praž.), Gediminas Šuklevičius – 12 tšk.

„Sporto manija – 2“: Mantas Kvedaras – 22 tšk. (6 rezult. perd.), Mindaugas Mackevičius – 20 tšk., Tautvydas Ilčiukas – 20 tšk., Leonardas Ivanovas – 19 tšk. (9 rezult. perd.), Mantas Kudirka – 15 tšk. (5 išpr. praž.), Andrius Šukys – 14 tšk.

„Sporto Manija ‒ 2“ nepaliko jokių vilčių „Kauno Rami“ ekipai (2015 rugsėjo 28 d., pirmadienis, 20:44 val.)„Sporto manija ‒ 2“ nugalėjo BC „BOOM“ ir keliauja į pusfinalį (2015 spalio 13 d., antradienis, 22:38 val.)„Sporto manija ‒ 2“ su žeme sulygino savo varžovus (2015 rugsėjo 25 d., penktadienis, 22:47 val.)Dramatiškame finale „Sporto Manija ‒ 2“ minimaliu skirtumu nuskriaudė BC „Sporto Fėją & Detagamą“ (2015 spalio 21 d., trečiadienis, 22:50 val.)Pirmieji „Kauno Mero mažosios taurės 2015“ iššūkio taurės pusfinalį pasiekė „Detas Hoptrans & BRGroup“ (2015 spalio 12 d., pirmadienis, 23:02 val.)Po atkaklios ir emocingos kovos finalą pasiekė „Sporto manija ‒ 2“ (2015 spalio 16 d., penktadienis, 23:06 val.)Kauno mero Mažosios taurės A pogrupio starte ‒ užtikrinta BC „Sporto fėjos“ & Detagamos pergalė (2015 rugsėjo 23 d., trečiadienis, 22:12 val.)Mūšyje dėl pirmos vietos grupėje pergale džiaugėsi BC „Sporto fėja & Detagama“ (2015 spalio 06 d., antradienis, 22:15 val.)Visas rungtynes pirmavę „UNO“ atlaikė „Kauno Rami“ šturmą (2015 rugsėjo 27 d., sekmadienis, 22:43 val.)„UNO“ pastangų prieš „Galerą“ neužteko (2015 rugsėjo 30 d., trečiadienis, 22:21 val.)