Panemunė vs DNC Sports Fairy & Kauno oro uostas (89:83)„Laikinosios sostinės“ Didžioji taurė 2016 » Atkrintamosios rungtynės, Ketvirtfinalis
2016 gegužės 24 d., Antradienis, 20:30 val. @ A. Sabonio krepšinio centras (II salė), Pašilės g. 41, Kaunas, LT-51358

Atkakliose ketvirtfinalio rungtynėse „Panemunė“ įveikė „DNC Sports Fairy & Kauno oro uostą“

2016 gegužės 24 d., Antradienis, 22:37 val., peržiūros: 1164

Gegužės 24 dieną A. Sabonio KC sporto salėje įvyko „Laikinosios sostinės“ Didžiosios taurės 2016 rungtynės, kuriose aikštės šeimininkai „Panemunė“ priemė svečius „DNC Sports Fairy & Kauno oro uostą“.

Rungtynių pradžioje šešis taškus be atsako pelnė „Panemunė“ (6:0). Prasidėjus antrai minutei pirmus taškus pelnė „DNC Sports Fairy & Kauno oro uostas“ (6:2). Vėliau komandos žaidė apylygiai. Įpusėjus kėliniui komandas skyrė šeši taškai (13:7). Prasidėjus antrai kėlinio pusei įsižaidė „DNC Sports Fairy & Kauno oro uostas“, kurie pelnė 12 taškų be atsako (13:19). Kėlinio pabaigą geriau sužaidė „Panemunė“, kurios penki pelnyti taškai sumažino varžovų persvarą iki vieno taško (18:19).

Antro kėlinio pirmomis minutėmis pamažu persvarą didino „DNC Sports Fairy & Kauno oro uostas“. Svečiai trečią minutę pirmavo rezultatu 21:28. Vėliau komandos žaidė lygiai. Šeštą minutę komandas skyrė septyni taškai (27:34). Netrukus du iš eilės tritaškius pataikė „Panemunė“ (33:34). Visgi dviem taikliais metimais „DNC Sports Fairy & Kauno oro uostas“ susigrąžino pranašumą (33:39). Paskutines dvi kėlinio minutes komandos sužaidė lygiai (40:46).

Po pertraukos geriau rungtyniavo „Panemunė“, kuri pelnė septynis taškus be atsako (47:46). Trečią minutę pirmus taškus kėlinyje pelnė „DNC Sports Fairy & Kauno oro uostas“ (47:49). Vėliau komandos žaidė lygiai.Įpusėjus kėliniui rezultatas buvo lygus (55:55). Po jos toliau vyko atkakli kova. Sužaidus tris ketvirčius komandas skyrė trys taškai (65:62).

Ketvirto kėlinio pirmomis minutėmis komandos keitėsi taikliais metimais. Sužaidus dvi minutes komandas skyrė šeši taškai (71:65). Netrukus spurtą pradėjo „DNC Sports Fairy & Kauno oro uostas“, kurie pelnė septynis taškus be atsako (71:72). Perėmę iniciatyvą svečiai toliau didino persvarą. Penktą minutę komandas skyrė keturi taškai (74:78). Netrukus „Panemunė“ pasivijo varžovus. Likus dviems minutėms iki kėlinio pabaigos komandas skyrė vienas taškas (82:83). Visgi paskutinėmis rungtynių minutėmis „Panemunė“ žaidė užtikrintai ir įveikė varžovus rezultatu 89:83.

“Panemunė“ pusfinalyje susikaus su „Kauno autobusais“.

„Panemunės“ treneris Giedrius Kurtinaitis: „Šiandien lyg ir įspūdingo žaidimo nedemonstravome,bet taip yra tikriausiai todėl, kad varžovai to neleido daryti. Jie neleido mums žaisti taip, kaip mes norime. Manau buvo lygios rungtynės ir rungtynių pabaigoje galėjo laimėti abi komandos. Gali būti, kad mes gale rungtynių tiesiog buvome šviežesni. Tai manau nulėmė pergalę.“ Paklaustas, ką galvoja apie pusfinalį prieš „Kauno autobusus“, treneris atsakė: „Tikriausiai žmonės juos laiko favoritais, bet manau, kad mes turime lygias galimybes laimėti. Šios įtemptos rungtynės mums ateityje turėtų būti naudingos. Čia buvo kaip paruošiamosios rungtynės prieš svarbiausias rungtynes. Bandysime tai išnaudoti ir sekantiems varžovams mesti rimtą iššūkį.“

Rzultatyviausi žaidėjai

Panemunė: Tomas Milinskas – 23 tšk. (12 atk. kam., 5 išpr. praž.), Matas Lisajevičius – 19 tšk. (6 rezult. perd.), Giedrius Kurtinaitis – 14 tšk. (5 išpr. praž.), Tadas Rinkūnas – 11 tšk., Šarūnas Vingelis – 10 tšk.

DNC Sports Fairy & Kauno oro uostas: Tautvydas Žioba – 22 tšk., Ignas Grigaravičius – 19 tšk. (11 atk. kam., 5 išpr. praž.), Karolis Meiliūnas – 11 tšk. (5 rezult. perd.)

„Kauno autobusai“ trečiame kėlinyje susitvarkė su „DNC Sports Fairy & Kauno oro uostu“ (2016 gegužės 16 d., pirmadienis, 23:00 val.)Antroje rungtynių pusėje „DNC Sports Fairy & Kauno oro uostas“ įrodė pranašumą prieš „Atletas“ – LSU- 2 (2016 gegužės 11 d., trečiadienis, 23:46 val.)„Eidinos“ puolimo mašina nesunkiai pervažiavo „DNC Sports Fairy & Kauno oro uosto“ barjerą (2016 gegužės 19 d., ketvirtadienis, 21:27 val.)„Panemunė“ užtikrintai įveikė „Kauno SRC“ ekipą (2016 gegužės 17 d., antradienis, 22:25 val.)Daug prakaito išliejusi „Panemunė“ paliko BC „Rezervą“ už apdovanojimų pakylos (2016 gegužės 31 d., antradienis, 23:29 val.)„Sporto manija“ iškovojo triuškinančią pergalę prieš „Panemunės“ ekipą (2016 gegužės 20 d., penktadienis, 22:15 val.)„Panemunė“ išliejo daug prakaito kovoje su BC „Rezervu“ (2016 gegužės 22 d., sekmadienis, 19:02 val.)„Kauno Autobusai“ tik rungtynių pabaigoje užtvirtino savo pergalę prieš „Panemunę“ (2016 gegužės 30 d., pirmadienis, 23:01 val.)