„Atletas“ ‒ LSU-2 vs Eidina (78:94)„Laikinosios sostinės“ Didžioji taurė 2016 » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2016 gegužės 18 d., Trečiadienis, 18:45 val. @ Lietuvos sporto universitetas, Sporto g. 6, Kaunas, LT-44221

„Eidina“ neturėjo vargo su „Atletu“ ‒ LSU-2

2016 gegužės 18 d., Trečiadienis, 20:43 val., peržiūros: 921

Gegužės 18 dieną „LSU“ sporto salėje įvyko „Laikinosios sostinės“ Didžiosios taurės 2016 rungtynės, kuriose aikštės šeimininkai „Atletas“ ‒ LSU-2 priemė svečius „Eidiną“. „Atletas“ ‒ LSU-2 iki šių rungtynių buvo pralaimėjęs du kartus, o „Eidinai“ šios rungtynės buvo pirmos taurėje.

Rungtynių pradžioje keturis taškus be atsako pelnė „Eidina“ (0:4). Antrą minutę pirmus taškus pelnė „Atletas“ ‒ LSU-2 (2:6). Netrukus „Atletas“ ‒ LSU-2 pasivijo varžovus (6:6). Ketvirtą minutę spurtą pradėjo „Eidina“, kuri pelnė devynis taškus be atsako (6:15). Vėliau komandos žaidė lygiai. Likus dviems minutėms iki kėlinio pabaigos komandas vis dar skyrė devyni taškai (14:23). Per likusį laiką persvarą išsaugojo „Eidina“ (16:26).

Per pirmas dvi antro kėlinio minutes svečių persvara padidėjo iki 13 taškų (18:31). Baigiantis pirmai kėlinio pusei šešis taškus be atsako pelnė „Atletas“ ‒ LSU-2 (24:31). Šeštą minutę „Atletas“ ‒ LSU-2 sumažino varžovų persvarą iki šešių taškų (29:35). Visgi netrukus „Eidina“ ėmė pamažu didinti persvarą. Po laimėtos atkarpos 1:9 „Eidinos“ pranašumas padidėjo iki 14 taškų (30:44). Paskutinėmis kėlinio minutėmis taikliais metimais keitėsi komandos, o „Atletas“ ‒ LSU-2 tritaškiai leido jiems sumažinti varžovų persvarą iki 10 taškų (38:48).

Trečią ketvirtį geriau pradėjo „Eidina“, kuri pelnė devynis taškus be atsako (38:57). Trečią minutę pirmus taškus kėlinyje pelnė „Atletas“ ‒ LSU-2 (40:57). Ketvirtą minutę „Eidinos“ pranašumas perkopė 20 taškų ribą (40:61). Devintą minutę komandas vis dar skyrė 21 taškas (49:70). Kėlinio pabaigą geriau sužaidė „Eidina“, kurios septyni be atsako pelnyti taškai padidino jų pranašumą iki 28 taškų (49:77).

Ketvirto kėlinio pradžioje keturis taškus be atsako pelnė „Eidina“ (49:81). Į tai „Atletas“ ‒ LSU-2 atsakė trim taikliais metimais iš eilės (55:81). Svečių persvara pamažu mažėjo, o septintą minutę komandas skyrė 21 taškas (67:88). Paskutinėmis rungtynių minutėmis geriau rungtyniavo „Atletas“ ‒ LSU-2, kuriam pavyko sumažinti varžovų persvarą iki 16 taškų (78:94)

“Eidina“ iškovojo pirmą pergalę, o „Atletas“ ‒ LSU-2 pralaimėjo trečią kartą.

„Eidinos“ treneris G. Rrūkas paklaustas, ar šiandien komanda viską darė pagal planą, atsakė: „Viską šiandien darėme ne pagal planą, nes tokio tiesiog neturėjome. Susirinkome pirmą kartą, be treniruočių. Dabar sužaisime tris rungtynes per keturias dienas. Pabandėme šiandien pažaisti, pasikeitalioti tarpusavyje.“ Paklaustas, ko tikisi iš taurės, treneris atsalė: „Žaidėjai susirinkome ne patys praščiausi, bandysime vistiek patekti kažkur. Aišku, visiems norisi laimėti. Atėjome tik pasižaisti. Tikriausiai vyrai to nesupras, jei žais atsipalaidavę ir nesistengs laimėti.“ Paklaustas, ar neplanuoja ateityje labiau išnaudoti vidurio puolėjo, treneris atsakė: „Sakau, plano nebuvo, tik šiandien norėjome patys pasižiūrėti į save. Kas ką daro, kas ką mėgsta daryti ir kas ką gali daryti. Apie kažkokias taktikas nėra kolkas net ką šnekėti.“

„Atletas“ ‒ LSU-2: Dovydas Montvilas – 24 tšk., Marius Kazlauskas – 12 tšk., Lukas Martinkus – 10 tšk. (8 rezult. perd., 6 išpr. praž.), Antanas Sakavickas – 10 tšk., Gediminas Juozapavičius – 10 tšk.

Eidina: Ignas Labutis – 27 tšk., Karolis Babkauskas – 19 tšk. (8 rezult. perd., 8 išpr. praž.), Marius Valukonis – 18 tšk., Darius Šilinskis – 10 tšk.

„Kauno autobusai“ lengvai įveikė „Atletas“- LSU-2 komandą (2016 gegužės 09 d., pirmadienis, 23:12 val.)Antroje rungtynių pusėje „DNC Sports Fairy & Kauno oro uostas“ įrodė pranašumą prieš „Atletas“ – LSU- 2 (2016 gegužės 11 d., trečiadienis, 23:46 val.)„Eidinos“ puolimo mašina nesunkiai pervažiavo „DNC Sports Fairy & Kauno oro uosto“ barjerą (2016 gegužės 19 d., ketvirtadienis, 21:27 val.)Visas rungtynes pirmavę „Kauno autobusai“ nesunkiai susidorojo su „Eidina“ (2016 gegužės 22 d., sekmadienis, 21:41 val.)Nusiteikimas ir kova iki paskutinių sekundžių padovanojo BC „Rezervui“ pergalę prieš „Eidiną“ (2016 gegužės 25 d., trečiadienis, 22:29 val.)