Eidina vs Kauno autobusai (93:102)„Laikinosios sostinės“ Didžioji taurė 2016 » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2016 gegužės 22 d., Sekmadienis, 19:30 val. @ Kauno centro sporto mokykla, Miško g. 3, Kaunas, LT-44321

Visas rungtynes pirmavę „Kauno autobusai“ nesunkiai susidorojo su „Eidina“

2016 gegužės 22 d., Sekmadienis, 21:41 val., peržiūros: 1113

Sekmadienį, gegužės 22 dieną, Kauno centro sporto mokyklos sporto salėje įvyko „Švyturio“ – Kauno krepšinio lygos, „Laikinosios sostinės“ Didžiosios taurės A pogrupio rungtynės, tarp vietos „Eidinos“ ir svečių „Kauno autobusų“ ekipų. Nuo pat susitikimo pradžios žymiai geriau atrodę svečiai atitrūko ir bėgant laikui atotrūkį tik didino. Paskutinę rungtynių dalį kiek geriau sužaidę aikštės šeimininkai dar sugebėjo sumažinti deficitą, tačiau iniciatyvą išsaugoję „Kauno autobusai“ įsirašė į savo sąskaitą dar vieną pergalę. 93:102 (15:22, 20:28, 25:27, 33:25).

Nepaisant to, jog rungtynes keturiais taškais iš eilės pradėjo aikštės šeimininkai, „Kauno autobusai’ ilgai nesnaudė ir pademonstravę savo toliašaudę artileriją pataikė keturis tolimus metimu, kurių dėka perėmė iniciatyvą ir įgijo septynių taškų pranašumą. Įpusėjus pirmajam kėlinukui vien baudų metimais taškus rinkę „Eidinos“ krepšininkai sugebėjo sušvelninti deficitą iki minimumo. Vis tik, ketvirtį geriau užbaigę „Kauno autobusai“ susigrąžino septynių taškų persvarą. 15:22.

Antrojo ketvirčio pradžioje komandos dar apsikeitė rezultatyviais išpuoliais, tačiau čia pat septynis taškus be atsako surinkę svečių krepšininkai skirtumą tarp komandų padidino iki keturiolikos taškų. Kiek vėliau, penkis taškus pelnęs M. Valukonis kiek sumažino savo komandos deficitą, bet čia pat du tritaškius smeigęs M. Lauraitis atitolino „Kauno autobusus“ šešiolikos taškų skirtumu. Įpusėjus kėlinukui žaidimas kiek išsilygino ir toks išliko iki pat ilgosios pertraukos pradžios, ko pasekoje po dviejų kėlinių svečiai turėjo penkiolikos taškų pranašumą. 35:50.

Po ilgosios pertraukos du tritaškius smeigęs P. Beliavičius dar labiau atitolino savo komandą. Taip pat tritaškį pridėjęs T.Rakauskas inicijavo dar vieną „Kauno autobusų“ rezultatyvią atkarpą, ko pasekoje skirtumas tarp komandų šoktelėjo iki 24-ių taškų. Vis tik, įpusėjus kėlinukui spurtą 13:2 surengusi „Eidina“ sugebėjo atsilikimą sušvelninti iki trylikos taškų. Nepaisant to, „Kauno autobusus“ į priekį timptelėjo E.Dainys, ko pasekoje svečiai geriau užbaigė ketvirtį bei susigrąžino solidžią persvarą. 60:77.

Paskutinės rungtynių dalies pradžioje atkarpą 3:8 sužaidę „Kauno autobusai“ dar labiau padidino atotrūkį. Kiek vėliau žaidimas ir vėl išsilygino, tačiau įpusėjus kėlinukui spurtą 9:0 surengusi „Eidina“ sumažino atsilikimą iki dvylikos taškų. Čia pat svečiai ir vėl kiek atitrūko, tačiau keturis taškus iš eilės surinkęs I. Labutis sumažino skirtumą tarp komandų iki dešimties taškų. Pačioje rungtynių pabaigoje dar vieną sėkmingą atkarpą sužaidę aikštės šeimininkai sumažino deficitą iki minimumo, tačiau pergale vistiek džiaugėsi „Kauno autobusai“. 93:102.

„Eidina“: Ignas Labutis – 25 tšk., Marius Valukonis – 18 tšk., Edvinas Vaina – 17 tšk., Tadas Ališauskas – 15 tšk. (5 rezult. perd., 5 perimt. kam.)

„Kauno autobusai“: Žygimantas Skučas – 18 tšk. (11 atk. kam.), Paulius Beliavičius – 15 tšk., Evaldas Dainys – 14 tšk. (9 rezult. perd.), Rokas Stankevičius – 13 tšk., Mindaugas Kupšas – 11 tšk.

„Kauno autobusai“ trečiame kėlinyje susitvarkė su „DNC Sports Fairy & Kauno oro uostu“ (2016 gegužės 16 d., pirmadienis, 23:00 val.)„Kauno autobusai“ lengvai įveikė „Atletas“- LSU-2 komandą (2016 gegužės 09 d., pirmadienis, 23:12 val.)„Kauno Autobusai“ tik rungtynių pabaigoje užtvirtino savo pergalę prieš „Panemunę“ (2016 gegužės 30 d., pirmadienis, 23:01 val.)„Kauno Autobusus“ savo šešėlyje laikiusi „Sporto Manija“ susižėrė ir „Laikinosios Sostinės“ Didžiosios taurės auksą (2016 gegužės 31 d., antradienis, 23:34 val.)Nusiteikimas ir kova iki paskutinių sekundžių padovanojo BC „Rezervui“ pergalę prieš „Eidiną“ (2016 gegužės 25 d., trečiadienis, 22:29 val.)„Eidinos“ puolimo mašina nesunkiai pervažiavo „DNC Sports Fairy & Kauno oro uosto“ barjerą (2016 gegužės 19 d., ketvirtadienis, 21:27 val.)„Eidina“ neturėjo vargo su „Atletu“ ‒ LSU-2 (2016 gegužės 18 d., trečiadienis, 20:43 val.)