KM „Žalgiris“ 2005 vs Be derinių (81:47)„Laikinosios sostinės“ Mažoji taurė 2020 » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2020 spalio 05 d., Pirmadienis, 18:40 val. @ Krepšinio mokykla „Žalgiris“ (I salė), Pašilės g. 41, Kaunas, LT-51358

KM „Žalgiris“ 2005 iškovojo pirmąją pergalę nesunkiai įveikdamas „Be derinių“ ekipą

2020 spalio 05 d., Pirmadienis, 20:06 val., peržiūros: 718

Pirmadienį, spalio 5 dieną, Krepšinio mokyklos „Žalgiris“ sporto salėje buvo sužaistos „Laikinosios sostinės“ Mažosios taurės 2020 rungtynės tarp KM „Žalgiris“ 2005 ir „Be derinių ekipų.

Rungtynės prasidėjo abiejų ekipų netaiklių metimų serija, tačiau greičiau iš jos išlipo jaunieji žalgiriečiai, kurie pirmo kėlinio antroje pusėje sumetė tris tolimus metimus, kas leido pasibaigus pirmajam kėlinukui jiems pirmauti 17:6.

Antrajame kėlinuke ir toliau Be derinių“ krepšinininkai labai dažnai klysdavo, o tuo naudojęsi KM „Žalgiris“ 2005 krepšininkai išlaikė susikrautą dviženklį pranašumą ir įpusėjus susitikimui pirmavo 37:24.

Trečiajame kėlinuke dėka rezultatyvaus žaidimo greitose atakose jaunieji žalgiriečiai labai greitai nutolo ir įpusėjus kėliniui jau pirmavo 55:31. Kėlinio pabaigą papuošė tikslus A. Juškos tritaškis paskutinę kėlinio sekundę. Po trijų kėlinių – 63:35.

Ketvirtame kėlinuke ir toliau visas rungtynių gijas savo rankose laikė KM „Žalgiris“ 2005, kurie dar labiau įtvirtino savo pranašumą ir iškovojo pirmąją pergalę. Galutinis susitikimo rezultatas 81:47 (17:6, 20:18, 26:11, 18:12).

8 taškai

KM „Žalgiris“ 2005 palaužė „Omega“ ekipą (2020 spalio 12 d., pirmadienis, 20:40 val.)„Audrupio ‒ Bonauto.lt“ nesunkiai įveikė „Be derinių“ komandą (2020 rugsėjo 27 d., sekmadienis, 18:45 val.)E. Kalugino dėjimu pažymėtose rungtynėse „Kauno TPMC ‒ 2“ be vargo nugalėjo „Be derinių“ ekipą (2020 spalio 12 d., pirmadienis, 21:38 val.)E. Karpavičiaus sezono rungtynės (32 taškai ir 46 naudingumo balai) nulėmė „Omega“ ekipos pergalę prieš „Be derinių“ (2020 spalio 11 d., sekmadienis, 18:52 val.)Geriau sužaista antroji rungtynių dalis pergalę pasiekti leido Alytaus „Vakarams“ (2020 spalio 19 d., pirmadienis, 20:59 val.)Kauno TPMC – 2 sutriuškino KM „Žalgiris“ 2005“ (111:72) (2020 spalio 11 d., sekmadienis, 22:37 val.)Po atkaklios kovos BC „Audrupio ‒ Bonauto.lt“ įveikė KM „Žalgiris“ 2005 (89:80) (2020 rugsėjo 28 d., pirmadienis, 21:02 val.)