VAIŠVYDAVA vs CARAVELLE TEAM (71:86)Meras M » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2007 kovo 29 d., Ketvirtadienis, 18:40 val. @ Vaišvydavos vidurinė mokykla, Vaišvydo g. 28, Kaunas LT-45486

"Caravelle Team" pogrupio varžybas baigė pirmoje vietoje

Nors "Špokas" pataikė tik 13 proc. tritaškių metimų jis buvo rezultatyviausias nugalėtojų žaidėjas
2007 kovo 29 d., Ketvirtadienis, 21:08 val., peržiūros: 3566
Šį ketvirtadienio vakarą "Mažosios Mero Taurės" B pogrupyje "Vaišvydava" savoje aikštėje priėmė "Caravelle Team". Pirmuosius du kėlinius aikštėje vyko lygi kova, visgi trečiojo ketvirčio pradžioje svečiai sugebėjo susikrauti dviženklę persvarą, kurią išlaikę iki dvikovos pabaigos šventė jau trečiąją pergalę rezultatu 71:86.

Susitikimo pradžioje aikštėje vyravo lygi, atkakli kova taškas į tašką. Pirmajame ketvirtyje nei vienai ekipai nepavyko įgyti didesnio pranašumo ir po pirmųjų dešimties minučių šeimininkai turėjo minimalią persvarą – 22:21.

Ir antrajame kėlinuke vaizdas aikštėje nesikeitė. Pačioje ketvirčio pabaigoje "Caravelle Team" suaktyvino savo žaidimą ir surengę nedidelį spurtą 10:4 įgijo šioms rungtynėms pakankamai solidų šešių taškų pranašumą. Pirmoji dvikovos pusė baigėsi rezultatu 39:45.

Trečiajį kėlinį geriau pradėjo svečiai, kurie surengė dar vieną spurtą 10:2 ir taip įgijo dviženklę persvarą. "Vaišvydava" suskubo prašyti minutės pertraukėlės. Po komandų pasitarimo žaidimas išsilygino ir skirtumas nustojo augęs. Prieš paskutinį kėlinuką svečiai pirmavo 14-a taškų – 56:70.

Kad ir kaip aikštės šeimininkai besistengė, jiems niekaip nesisekė pakreipti rungtynių sau naudinga linkme bei sumažinti skirtumo. "Caravelle Team" išlaikė turėtą pranašumą iki susitikimo pabaigos ir iškovojo pergalę rezultatu 71:56.

Po dvikovos pakalbintas nugalėtojų žaidžiantysis treneris Rytis Anskaitis kalbėjo: "Beigės kaip ir turėjo baigtis, gerai pakrito, laimėjo stipresni".

"Vaišvydavos" gretose po 17 taškų pelnė Audrius Linkus bei Vytas Rupšys. 14 taškų surinko Andrius Stakėnas.

"Caravelle Team" ekipoje rezultatyviausias buvo Eitvydas Juškevičius įmetęs 26 taškus. Dvigubą dublį atliko Rytis Anskaitis – 23 taškai, 11 atkovotų kamuolių. 14 taškų pelnė Julius Okunevičius (8 atkovoti kamuoliai), 11 – Linas Drulia.

Tiek "Vaišvydava", tiek
"Caravelle Team" susitikimo teisėjams skyrė po 8 balus.
Įtikinama "Caravelle Team" pergalė (2007 gegužės 03 d., ketvirtadienis, 22:39 val.)Pirmoji "Caravelle team" komandos pergalė (2007 kovo 25 d., sekmadienis, 20:58 val.)"Caravelle team" be didesnio vargo pateko į "Mažosios Mero taurės" finalą (2007 gegužės 25 d., penktadienis, 20:25 val.)"Caravelle team" ekipa - "Mažosios Mero taurės" čempionė (2007 birželio 02 d., šeštadienis, 21:09 val.)"Vaišvydava" pasirodymą "Mažojoje Mero Taurėje" pradėjo triuškinama pergale (2007 kovo 22 d., ketvirtadienis, 20:24 val.)"Vaišvydava" užsitikrino 2-ąją vietą "B" pogrupyje (2007 balandžio 01 d., sekmadienis, 20:10 val.)"Vaišvydava" keliauja į aštuntfinalį (2007 balandžio 26 d., ketvirtadienis, 20:19 val.)"UAB KTU" iškovojo kelialapį į ketvirtfinalį (2007 balandžio 28 d., šeštadienis, 18:39 val.)"Kauno švaros & KRG" debiutą "Mažojoje" Mero taurėje apkartino nesėkmė (2007 kovo 27 d., antradienis, 22:23 val.),,Caravele Team" be didesnių sunkumų įveikė ,,Araušos & Juritanos" ekipą (2007 gegužės 13 d., sekmadienis, 22:22 val.)