Remza vs ICE (88:82)Vasaros „Sportturas“ taurė 2021 » Atkrintamosios rungtynės, Ketvirtfinalis
2021 liepos 22 d., Ketvirtadienis, 19:10 val. @ Kauno technikos profesinio mokymo centras (didžioji salė), Taikos pr. 129, Kaunas, LT-51126

Atkaklioje dvikovoje į pusfinalį žengė „Remza“

2021 liepos 22 d., Ketvirtadienis, 20:45 val., peržiūros: 478

Liepos 22 dieną 19:10 val., „Kauno technikos profesinio mokymo centro“ sporto salėje susitiko Vasaros “Sportturas” taurės 2021 ketvirtfinalio pora „ICE“ ir „Remza“. Rungtynės baigėsi rezultatu 88:82 (16:19, 24:12, 24:25, 24:26).

Aikštelėje nuo pat pradžių užvirė kieta ir atkakli kova. Komandos didelį dėmesį skyrė gynybai. „Remzai“ geriau sekėsi uždaryti kelius link krepšio ir taip privertė varžovus daug klysti, tačiau patys taip pat nepasinaudojo geromis progomis ir po 5 minučių rezultatas švietė 6:6. Antroje kėlinio pusėje „ICE“ komandai pavyko sumesti kelis tolimus metimus ir periimti vadeles į savo rankas, tačiau Vidmanto Pavilionio tritaškis paskutinę sekundę nubraukė „ICE“ pranašumą 16:19. Antrajame kėlinyje daug geriau atrodė šeimininkų komanda. „Remza“ toliau varžė varžovus kieta gynyba, tolimi metimai „ICE“ nekrito, o šeimininkai nardė po varžovų baudos aikštelę ir po truputį susikrovė 9 taškų pranašumą 40:31.

Po ilgosios pertraukos vaizdas aikštelėje beveik nesikeitė. „Remza“ toliau dominavo abejose aikštelės pusėse ir po truputį didino persvarą, kol pasiekė rekordinį šių varžybų pranašumą – 17 taškų. Tačiau antroje kėlinio pusėje „ICE“ komanda atsigavo, sumetė du tolimus metimus, po kurių užsivedė svečių lyderis Martynas Gailiūnas, kuris maksimaliomis pastangomis tempė komandą sugrįžimo link. 13 numeris sumetė 4 tolimus metimus paeiliui, dar pridėjo 2+1 epizodą ir sumažino komandos atsilikimą iki 8 taškų 64:56. Lemiamo ketvirčio pradžioje M.Gailiūnas toliau buvo nesustabdomas ir vienu metu „ICE“ pavyko priartėti rezultatu 64:60, tačiau „Remza“ greit padarė išvadas ir per porą minučių susigrąžino dviženklį pranašumą. Likusį kėlinio laiką šeimininkai neleido varžovams priartėti arčiau nei 10 taškų ir tik kėlinio pabaigoje dviem tolimais metimais "ICE" sumažino atisilikimą iki 6 taškų, tačiau "Remza" tvirtai atsilaikė paskutinėmis sekundėmis ir žengė į pusfinalį.

11 atk. kam.

Atkaklioje finalo dvikovoje pirmos vietos taurę nusinešė „Remza“ (2021 liepos 27 d., antradienis, 22:30 val.)„Ariogala“ po įtemptos kovos įveikė „ICE“ ekipą (2021 liepos 19 d., pirmadienis, 21:55 val.)Trečiajame kėlinyje atsiplėšusi „Remza“ žengė į finalą (2021 liepos 26 d., pirmadienis, 22:39 val.)„ICE“ nesunkiai įveuikė BC „Boom“ (2021 liepos 20 d., antradienis, 22:03 val.)„ICE“ gana lengvai patiesė BC „Rhino“ (2021 liepos 13 d., antradienis, 23:36 val.)„ICE“ įtikinama pergale žengė į kitą etapą (2021 liepos 21 d., trečiadienis, 23:42 val.)„Remza“ pervažiavo BC „Rhino“ ekipą (2021 liepos 14 d., trečiadienis, 20:01 val.)„ICE“ ištirpo „Remzos“ gynyboje ir patyrė triuškinamą nesėkmę (2021 liepos 15 d., ketvirtadienis, 20:31 val.)„Remza“ įveikė neblogai besipriešinusią „Ariogalos“ ekipą (2021 liepos 12 d., pirmadienis, 21:41 val.)