Kauno TPMC ‒ 2 vs Kauno liberalai (69:73)C lyga, „TOPsport“ pirmenybės » Atkrintamosios rungtynės, Šešioliktfinalis
2017 kovo 27 d., Pirmadienis, 19:15 val. @ Kauno technikos profesinio mokymo centras (didžioji salė), Taikos pr. 129, Kaunas, LT-51126

„Kauno liberalai“ antrą kartą įveikė „Kauno TPMC ‒ 2“ ir žengia toliau

2017 kovo 27 d., Pirmadienis, 20:28 val., peržiūros: 1528

Pirmadienį Kauno technikos profesinio mokymo centre (didžioji salė) įvyko C lygos „Top Sport“ lygos pirmenybių šešioliktfinalio antrosios rungtynės, kuriose susitiko „Kauno TPMC ‒ 2“ ir svečių teisėmis atvykę „ Kauno liberalai“. Pirmosiose rungtynėse „Kauno liberalai“ varžovus įveikė 8 taškų pranašumu ( 66:58).

Rungtynės prasidėjo taškas į tašką ir nė vienai ekipai nepavyko įrodyti pranašumo ( 7:7). „Kauno liberalai“ surengė keletą greitų atakų ir šeimininkai buvo priversti išnaudoti minutės pertraukėlę ( 12:9). Po pertraukėlės „Kauno TPMC ‒ 2“ susitvarkė su gynyba, kur susikrovė trijų taškų pranašumą ( 15:18). Paskutinėmis sekundėmis A.Giedraičio taiklus tritaškis metimis išvedė svečius į priekį ( 23:21). Antrame kėlinyje toliau tarp ekipų vyko atkakli kova ( 25:26). „Kauno TPMC ‒ 2“ pasinaudojo varžovų klaidomis ir pasidino pranašumą iki 7 taškų ( 27:34). Šeimininkams buvo pavykę atitolti dviženkliu pranašumu, tačiau neapsigynė nuo varžovų tritaškių metimų – 32:39.

Po ilgosios pertraukos „Kauno TPMC ‒ 2“ nestabdė apsukų ir toliau augino atotrūkį ( 47:34). M.Balkus smeigė tritaškius metimus kaip iš natų ir skirtumas ištirpo iki 6 taškų ( 47:41). Likus žaisti dvi minutes „Kauno liberalai“ uraganiniu puolimu sumažino skirtumą iki vieno taško ( 50:49). Ketvirtame kėlinyje „Kauno TPMC ‒ 2“ pradėjo spurtu 4:0, bet vėl nesugebėjo apsiginti nuo varžovų tolimų atakų ( 54:62). „Kauno liberalai“ toliau varė į neviltį varžovus tritaškiais metimais ir iškovojo kelialapį į aštuntfinalį , kur susikaus su BC „Boom“ ekipa – 69:73 (21:23, 18:9, 11:17, 19:24)

Kauno TPMC ‒ 2: Mantas Birutis – 22 tšk., Vitalius Mockus – 17 tšk. (6 rezult. perd.), Andrius Bubelis – 15 tšk. (11 atk. kam.)

Kauno liberalai: Gytis Rūkas – 27 tšk. (8 rezult. perd., 6 išpr. praž.), Paulius Giedraitis – 15 tšk., Martynas Balkus – 14 tšk., Egidijus Plenta – 12 tšk.

BC „Boom“ antrą kartą įveikė „Kauno liberalus“ ir žengė į ketvirtfinalį (2017 balandžio 06 d., ketvirtadienis, 21:54 val.)BC „Straight“ įveikė „Kauno TPMC ‒ 2“ ekipą (2017 vasario 14 d., antradienis, 23:25 val.)„KMAIK“ įveikė „Kauno TPMC ‒ 2“ ekipą (2016 lapkričio 15 d., antradienis, 23:02 val.)BC „Gazuotas pienas“ įveikė „Kauno TPMC ‒ 2“ ekipą (2016 lapkričio 29 d., antradienis, 20:19 val.)Šešioliktfinalį „Kauno liberalai“ pradėjo pergale prieš „Kauno TPMC ‒ 2“ (2017 kovo 19 d., sekmadienis, 22:55 val.)„Kauno liberalai“ paliko „Vilkus“ be pergalių (2016 gruodžio 13 d., antradienis, 23:55 val.)„Kauno liberalai“ nesunkiai įveikė Elektrėnų „Pastolinio“ penketuką. (2017 vasario 02 d., ketvirtadienis, 22:27 val.)Tik paskutinėmis sekundėmis „Kauno liberalai“ įveikė „Kauno rami“ (2017 vasario 19 d., sekmadienis, 22:25 val.)„Ryterna Group“ po pratęsimo nusileido „Kauno TPMC ‒ 2“ ekipai. (2017 sausio 18 d., trečiadienis, 01:46 val.)„Akademija“ antroje rungtynių pusėje palaužė „Kauno TPMC ‒ 2“ (2016 lapkričio 08 d., antradienis, 22:49 val.)