Kauno liberalai vs Elektrėnų „Pastolinis“ (85:67)C lyga, „TOPsport“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (2 turas)
2017 vasario 02 d., Ketvirtadienis, 20:15 val. @ Kauno technikos kolegija, Tvirtovės al. 35, Kaunas, LT-50115

„Kauno liberalai“ nesunkiai įveikė Elektrėnų „Pastolinio“ penketuką.

2017 vasario 02 d., Ketvirtadienis, 22:27 val., peržiūros: 1485

Ketvirtadienį, vasario 2 dieną, Kauno technikos kolegijos sporto salėje įvyko C lygos "TopSport" pirmenybių rungtynės, kuriuose susitiko namuose žaidę "Kauno liberalai" ir svečiuose žaidę Elektrėnų "Pastolinis" ekipos. Rungtynes kiek geriau pavyko pradėti "Kauno liberalų" ekipai, kuriai po pirmų dešimties minučių pavyko įsiveržti į priekį rezultatu – (20:19). Antrame kėlinyje šeimininkai sužaidė dar geriau ir po dviejų kėlinių komandas jau skyrė dviženklis taškų skirtumas – (45:27). Trečiame kėlinyje geriau pasirodė Elektrėnų "Pastolinis" ekipa, bet priekyje vis dar buvo šeimininkai – (60:48). Ketvirtame kėlinyje "Kauno liberalai" išlaikė turėtą persvarą ir laimėjo rungtynes rezultatu – (85:67).

Pirmasis kėlinys prasidėjo 4 iš eilės pelnytais "Kauno liberalų" taškais, vėliau savo pirmuosius 3 taškus pavyko pelnyti ir Elektrėnų "Pastolinio" ekipai, po kurių sužaidus apie 2 minutes rezultatas buvo – (4:3). Sužaidus dar apie 3 minutes ir kėliniui įpusėjus šeimininkams pavyko atitrūkti jau 5 taškais – (12:7). Antroje kėlinio dalyje vaizdas aikštelėje nepasikeitė, "Kauno liberalų" ekipa toliau didino atotrūkį nuo savo varžovų ir likus žaisti 3 minutes komandas skyrė jau 9 taškai – (18:9). Per likusį laiką svečiams pavyko surengti galingą spurtą – (2:10), po kurio pirmasis kėlinys baigėsi minimalia "Kauno liberalų" persvara – (20:19).

Antrasis kėlinys prasidėjo 6 iš eilės pelnytais šeimininkų taškais, po kurių skirtumas tarp komandų vėl šoktelėjo iki 7 taškų – (26:19). Prabėgus dar 3 minutėms ir kėliniui įpusėjus komandas skyrė tie patys 7 taškai – (32:25). Antroje kėlinio dalyje Elektrėnų "Pastolinis" papuolė į duobę, pralošė atkarpą – (13:2) ir antrasis kėlinys baigėsi rezultatu – (45:27).

Trečiasis kėlinys kiek geriau prasidėjo svečių ekipai, kuriai pavyko sužaidus 3 minutes priartėti prie savo varžovų iki 10 taškų – (47:37). Prabėgus dar 2 minutėms ir kėliniui įpusėjus skirtumas tarp komandų vėl išaugo iki 16 taškų – (56:40). Antroje kėlinio dalyje svečiams pavyko sumažinti skirtumą dar 4 taškais ir trečiasis kėlinys baigėsi rezultatu – (60:48).

Ketvirtasis kėlinys prasidėjo Elektrėnų "Pastolinio" 4 iš eilės pelnytais taškais, po kurių skirtumas tarp komandų sumažėjo iki vienženklio – (60:52). Prabėgus dar 3 minutėms ir kėliniui įpusėjus šeimininkams vėl pavyko padidinti atotrūkį iki dviženklio taškų skirtumo – (74:61). Antroje kėlinio dalyje pas svečius ėmė ryškėti pirmasis nuovargis, kuris leido šeimininkams dar šiek tiek padidinti skirtumą tarp komandų ir rungtynės baigėsi rezultatu – (85:67).

Po laimėtų rungtynių "Kauno liberalų" ekipos treneris kalbėjo: "Varžovai nebuvo šiandieną pilnos sudėties, todėl mes rungtynes pradėjome šiek tiek atsipalaidavę, praktiškai visas rungtynes ir sužaidėme atsipalaidavę, vėliau dar prisidėjo varžovų nuovargis, kuris tik palengvino tą kelią į pergalę."

Kauno liberalai: Gytis Rūkas – 21 tšk. (5 rezult. perd.), Egidijus Plenta – 18 tšk., Tadas Ališauskas – 12 tšk. (9 rezult. perd.), Karolis Dovliaš – 10 tšk.

Elektrėnų „Pastolinis“: Audrius Bukauskas – 27 tšk., Saulius Strasevičius – 13 tšk. (8 išpr. praž.), Rytis Vičkačka – 12 tšk., Eitautas Visockas – 10 tšk. (6 išpr. praž.)

„Akademija“ nesunkiai įveikė Elektrėnų „Pastolinį“ (2016 lapkričio 17 d., ketvirtadienis, 22:46 val.)„Kauno liberalai“ rungtynių pabaigoje palaužė Elektrėnų „Pastolinį“ (2017 vasario 23 d., ketvirtadienis, 22:33 val.)„Kauno liberalai“ antroje rungtynių pusėje turėjo pripažinti BC „Boom“ pranašumą (2017 kovo 30 d., ketvirtadienis, 22:16 val.)Lemiamame susitikime „Grande“ įveikė Elektrėnų „Pastolinį“ (2017 kovo 30 d., ketvirtadienis, 22:17 val.)„Kauno liberalai“ rungtynių pabaigoje turėjo pripažinti „Kauno Rami“ pranašumą (2017 sausio 05 d., ketvirtadienis, 22:02 val.)KK „13“ pirmose šešioliktfinalio rungtynėse įveikė Elektrėnų „Pastolinis“ komandą (2017 kovo 15 d., trečiadienis, 12:00 val.)„Grande“ išplėšė pergalę iš Elektrėnų „Pastolinio“ rankų (2017 kovo 23 d., ketvirtadienis, 22:13 val.)Po inirtingos kovos „Kauno TPMC ‒ 2“ patiesė Elektrėnų „Pastolinį“ (2016 spalio 25 d., antradienis, 20:50 val.)„Huawei“ tarsi per treniruotė susidorojo su Elektrėnų „Pastolinis“ krepšininkais (2016 lapkričio 27 d., sekmadienis, 22:26 val.)„Kauno liberalai“ antrą kartą įveikė „Kauno TPMC ‒ 2“ ir žengia toliau (2017 kovo 27 d., pirmadienis, 20:28 val.)