Kauno TPMC ‒ 2 vs Akademija (73:91)C lyga, „TOPsport“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2016 lapkričio 08 d., Antradienis, 18:30 val. @ Kauno technikos profesinio mokymo centras (mažoji salė), V. Krėvės pr. 114, Kaunas, LT-50315

„Akademija“ antroje rungtynių pusėje palaužė „Kauno TPMC ‒ 2“

2016 lapkričio 08 d., Antradienis, 22:49 val., peržiūros: 1839

Antradienį, lapkričio 8 dieną, Kauno technikos profesinio mokymo centro mažojoje salėje įvyko C lygos pirmenybių rungtynės tarp vietos „Kauno TPMC ‒ 2“ bei svečių „Akademijos“. Rungtynes kur kas geriau pradėjo aikštelės šeimininkai, tačiau tuomet prie mažų gabaritų prisipratino ir svečių ekipa bei po truputį pradėjo diktuoti varžybų sąlygas. Galiausiai, sėkmingai sužaista antra rungtynių pusė leido jiems jaustis tvirčiau įgijus dviženklį pranašumą bei, galiausiai, pasiekus pergalę.

Rungtynes kur kas geriau pradėjo P. Aleksyno vedina „Kauno TPMC ‒ 2“ ekipa ir sužaidus nepilnas tris minutes, jų pranašumas siekė jau septynis taškus. Visgi, tuomet prie mažytės salės priprato ir svečių komanda ir patys pelnė septynis taškus paeiliui, kurie leido išlyginti rezultatą. Vėliau komandos apsikeitė keliomis sėkmingomis atakomis ir tuomet „Akademija“ spurtavo 9:0 bei patys įgijo jau septynių taškų atotrūkį. Bet kėlinio pabaigoje kiek geriau pasisekė šeimininkams, kurie sumažino atsilikimą, o rezultatas po pirmųjų dešimties minučių buvo 18:21. Antrąjį kėlinuką komandos pradėjo žaisdamos apylygiai ir keitėsi keliomis sėkmingomis atakomis. Svečių ekipos pranašumas buvo šoktelėjęs iki devynių, tačiau tuomet kiek sėkmingiau sužaidė „Kauno TPMC ‒ 2“ ir pradėjo kvėpuoti varžovams į nugaras. Tačiau šie jų dar arčiau neprisileido ir likusio kėlinuko metu laikė saugoką pranašumą. Po pirmosios rungtynių pusės rezultatas buvo 37:43.

Trečiąjį ketvirtį kur kas geriau pradėjo „Kauno TPMC ‒ 2“ ekipa, kuri spurtavo 10:3 bei įgijo minimalų pranašumą. Tuomet komandos apsikeitė keliais sėkmingais išpuoliais, o galiausiai „Akademija“ pelnė septynis taškus be atsako, kurie leido jiems vėl jaustis kiek tvirčiau. O prieš pat kėlinio pabaigą, šeimininkų laukė dar vienas antausis. Svečių ekipa pelnė 12-ą taškų paeiliui bei taip įgijo jau solidų dviženklį pranašumą. Rezultatas po trijų kėlinių buvo 55:68. Ketvirtąjį kėlinuką komandos pradėjo apylygiu žaidimu, tačiau tuomet „Akademijos“ ekipos žaidėjas M.Kriaučiūnas „sušėrė“ du dėjimus iš eilės bei taip užvedė savo komandą, kuri savo pranašumą padidino iki daugiau kaip 20-ies taškų. Likęs laikas teliko tik formulumas, o „Akademija“ iškovojo pergalę. Galutinis rungtynių rezultatas 73:91.

L.Juknys („Akademija“):
„Charakteris ir noras laimėti. Labai specifinė salė dėl aikštės matmenų. Čia neįmanoma žaisti pagal derinius, belieka improvizuoti. Darėme klaidas, bet be jų čia neįmanoma žaisti. Smagiausia buvo matyti, kad kovojome visas varžybas ir šias pastangas nuolat lydėjo gera nuotaika. Noriu padėkoti TPMC už rūpestingą priėmimą. TPMC gali žaisti buvusioje Mechanikos mokyklos salėje ir palinkėčiau varžovams ten žaisti visas savo varžybas. Akivaizdu, kad žaisdami čia kankinasi tiek šeimininkai, tiek priešininkai. Jei jau pradėjau dėkoti, tai pasakysiu – teisėjai gana gerai susitvarkė su iššūkiais specifinėje salėje“.

Kauno TPMC ‒ 2: Paulius Aleksynas – 28 tšk., Povilas Glaniauskas – 13 tšk. (13 atk. kam.), Renaldas Gečas – 8 tšk.

Akademija: Martynas Kriaučiūnas – 25 tšk. (6 rezult. perd.), Nerijus Aleknavičius – 20 tšk., Vytautas Bunikis – 12 tšk.

„Ryterna Group“ antroje rungtynių dalyje palaužė „Kauno TPMC ‒ 2“ ekipą (2017 kovo 07 d., antradienis, 22:42 val.)Klampiose rungtynese KK „13“ įveikė „Kauno TPMC ‒ 2“ (2017 sausio 31 d., antradienis, 22:58 val.)„KMAIK“ įveikė „Kauno TPMC ‒ 2“ ekipą (2016 lapkričio 15 d., antradienis, 23:02 val.)BC „Straight“ įveikė „Kauno TPMC ‒ 2“ ekipą (2017 vasario 14 d., antradienis, 23:25 val.)BC „Gazuotas pienas“ įveikė „Kauno TPMC ‒ 2“ ekipą (2016 lapkričio 29 d., antradienis, 20:19 val.)„Akademija“ lengvai pasivaikščiojo su „KMAIK“ (2016 gruodžio 05 d., pirmadienis, 22:06 val.)KK „13“ įrodė pranašumą prieš „Kauno TPMC ‒ 2“ ekipą (2017 vasario 28 d., antradienis, 22:37 val.)„Kauno liberalai“ antrą kartą įveikė „Kauno TPMC ‒ 2“ ir žengia toliau (2017 kovo 27 d., pirmadienis, 20:28 val.)Šešioliktfinalį „Kauno liberalai“ pradėjo pergale prieš „Kauno TPMC ‒ 2“ (2017 kovo 19 d., sekmadienis, 22:55 val.)„Ryterna Group“ po pratęsimo nusileido „Kauno TPMC ‒ 2“ ekipai. (2017 sausio 18 d., trečiadienis, 01:46 val.)