BC „Straight“ vs Kauno TPMC ‒ 2 (84:70)C lyga, „TOPsport“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (2 turas)
2017 vasario 14 d., Antradienis, 19:45 val. @ Petrašiūnų progimnazija, M. Gimbutienės g. 9, Kaunas, LT-52348

BC „Straight“ įveikė „Kauno TPMC ‒ 2“ ekipą

2017 vasario 14 d., Antradienis, 23:25 val., peržiūros: 1741

Pirmadienį Petrašiūnų progimnazija sporto salėje įvyko C „Top Sport“ lygos pirmenybės, kur jėgas surėmė BC „Straight“ ir svečių teisėmis atvykę „Kauno TPMC ‒ 2“.

Rungtynės prasidėjo „Kauno TPMC ‒ 2“ dominavimu po krepšiu, kur greitai įgijo pranašumą ( 6:11). BC „Straight“ sugebėjo susitvarkyti su gynyba bei surengė keletą greitų atakų, kur persvėrė rezultatą į savas rankas ( 13:11). Per likusį laiką šeimininkai atsakė „sausa“ atkarpa 7:0 (20:13). Antrame kėlinyje svečiams vis pavykdavo prisivyti varžovus, tačiau šeimininkai tolimų metimų dėka pasididino pranašumą iki dviženklio ( 34:21). „Kauno TPMC ‒ 2“ pasinaudojo šeimininkų klaidomis ir pavyko sušvelninti skirtumą, bet BC „Straight“ kėlinuko pabaigoje įjungė aukštesnę pavarą, kur pranašumas išaugo iki 17 taškų – 41:24.

Antroje rungtynių pusėje „Kauno TPMC ‒ 2“ pradėjo gintis zonine gynyba, kurios dėka skirtumas sumažėjo iki 13 taškų ( 46:33). Po minutės pertraukėlės BC „Straight“ susitvarkė prieš gynyba ir greitai atstatė savo žaidimą į vietą. Per likusį laiką šeimininkai išsaugojo pranašumą ( 59:41). Ketvirtame kėlinyje svečiai nežadėjo taip lengvai pasiduoti ir mažais žingsniukais ėmė mažinti skirtumą ( 71:58), tačiau šeimininkai išsaugojo iniciatyvą savose rankose, kur pelnė keletą svarbių tritaškių metimų ir šventė pergalę, rezultatu – 84:70

BC „Straight“: Lukas Grėbliūnas – 17 tšk., Tomas Laucevičius – 15 tšk., Vilius Ramonas – 14 tšk., Arūnas Eitutis – 12 tšk. (6 perimt. kam.)

Kauno TPMC ‒ 2: Povilas Glaniauskas – 23 tšk. (11 atk. kam., 6 išpr. praž.), Andrius Bubelis – 13 tšk. (11 atk. kam., 5 rezult. perd.), Lukas Gvazdauskas – 13 tšk. (5 perimt. kam.)

BC „Gazuotas pienas“ įveikė „Kauno TPMC ‒ 2“ ekipą (2016 lapkričio 29 d., antradienis, 20:19 val.)„KMAIK“ įveikė „Kauno TPMC ‒ 2“ ekipą (2016 lapkričio 15 d., antradienis, 23:02 val.)BC „Straight“ nepasigailėjo „BK Centre ‒ 2“ ekipos. (2017 vasario 21 d., antradienis, 22:41 val.)KK „13“ įrodė pranašumą prieš „Kauno TPMC ‒ 2“ ekipą (2017 vasario 28 d., antradienis, 22:37 val.)Klampiose rungtynese KK „13“ įveikė „Kauno TPMC ‒ 2“ (2017 sausio 31 d., antradienis, 22:58 val.)BC „Straight“ nesunkiai įveikė „Kauno technikos kolegiją“ (2017 vasario 09 d., ketvirtadienis, 08:38 val.)„Ryterna Group“ po pratęsimo nusileido „Kauno TPMC ‒ 2“ ekipai. (2017 sausio 18 d., trečiadienis, 01:46 val.)„Ryterna Group“ antroje rungtynių dalyje palaužė „Kauno TPMC ‒ 2“ ekipą (2017 kovo 07 d., antradienis, 22:42 val.)„Kauno liberalai“ antrą kartą įveikė „Kauno TPMC ‒ 2“ ir žengia toliau (2017 kovo 27 d., pirmadienis, 20:28 val.)BC „Straight“ lengvai susitvarkė su „Kauno technikos kolegijos“ ekipa. (2017 sausio 10 d., antradienis, 23:47 val.)