Vėjų linija & Garliavos duona vs BC „Rhino“ (56:66)Įmonių lyga » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2022 lapkričio 21 d., Pirmadienis, 20:15 val. @ Garliavos sporto ir sveikatingumo kompleksas, Vasario 16-osios g. 8, Garliava, Kauno raj., LT-53216

„Rhino“ antroje rungtynių pusėje įveikė „Vėjų liniją & Garliavos duoną“

2022 lapkričio 21 d., Pirmadienis, 21:31 val., peržiūros: 291

Lapkričio 21 dieną "Garliavos sporto ir sveikatingumo komplekso" sporto salėje įvyko "Įmonių" lygos rungtynės, kuriose aikštės šeimininkai "Vėjų linija & Garliavos duona" priemė svečius BC "Rhino". "Rhino" buvo laimėję kartą ir du kartus pralaimėję. "Vėjų linija & Garliavos duona" buvo laimėję kartą ir kartą pralaimėję.

Per pirmas dvi rungtynių minutes komandos žaidė lygiai (2:2). Vėliau komandos žaidė nerezultatyviai. Sužaidus penkias minutes rezultatas buvo lygus 5:5. Netrukus minutės pertraukėlės paprašė "Rhino" (7:7). Kėlinio antroje pusėje geriau žaidė "Vėjų linija & Garliavos duona", kurie įgijo septynių taškų persvarą (16:9).

Sužaidus dvi antro kėlinio minutes 10 taškų persvarą turėjo "Vėjų linija & Garliavos duona" (21:11). Baigiantis pirmai kėlinio pusei šeimininkų persvara sumažėjo iki vieno taško (25:24). Likus dviems su puse minutės iki kėlinio pabaigos komandas vis dar skyrė vienas taškas (29:28). Kėlinio pabaigoje "Vėjų linija & Garliavos duona" padidino persvarą iki 10 taškų (40:30).

Per pirmas dvi trečio kėlinio minutes komandos apsikeitė taikliais dvitaškiais (42:32). Likus keturiom minutėm "Rhino" daugiausiai greitų atakų dėka sumažino varžovų persvarą iki dviejų taškų (42:40). "Rhino" kėlinio pabaigoje išsiveržė į priekį (45:46).

Per pirmas dvi ketvirto kėlinio minutes "Rhino" persvara padidėjo iki penkių taškų (45:50). Baigiantis pirmai kėlinio pusei "Rhino" skirtumas padidėjo iki devynių taškų (45:54), o "Vėjų linija & Garliavos duona" paprašė minutės pertraukėlės. Antroje kėlinio pusėje solidžią persvarą išsaugojo "Rhino" ir įveikė varžovus rezultatu 56:66.

Paulius Skiudulas

„Promatecha“ nesunkiai įveikė „Vėjų liniją & Garliavos duoną“ (2023 sausio 29 d., sekmadienis, 21:09 val.)„Limobus & Veiksa lengvai įveikė „Vėjų linija & Garliavos duona“ (2023 vasario 26 d., sekmadienis, 20:10 val.)„Rhino“ antroje rungtynių pusėje įveikė „SDG & Gym+ & Audrokesta“ komandą (2023 sausio 11 d., trečiadienis, 21:38 val.)Ketvirtame kėlinyje „Vėjų linija & Garliavos duona“ palaužė „Vilmistą“ (2022 gruodžio 12 d., pirmadienis, 21:34 val.)Įmonių lygoje: užtikrinta Omega pergalė prieš Vėjų linija & Garliavos duona (2023 kovo 20 d., pirmadienis, 22:08 val.) Įmonių lygos A pogrupyje: „Coca-Cola“ pergalė prieš „Vėjų linija & Garliavos duona“ (2022 lapkričio 14 d., pirmadienis, 22:16 val.)Imonių lygos A pogrupyje: užtikrinta Vėjų linija & Garliavos duona pergalė prieš Manvesta (2022 lapkričio 07 d., pirmadienis, 22:09 val.)„Vėjų linija & Garliavos duona“ pasiekė įtikinamą pergalę (2023 vasario 27 d., pirmadienis, 21:51 val.)„Vėjų linija & Garliavos duona“ iššvaistė pranašumą, bet pergalę iškovojo (2023 sausio 30 d., pirmadienis, 22:18 val.)„TransUnion“ po atkaklios kovos įveikė negausiai susirinkusius varžovus (2023 kovo 13 d., pirmadienis, 21:37 val.)