Vėjų linija & Garliavos duona vs Vilmista (63:58)Įmonių lyga » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2022 gruodžio 12 d., Pirmadienis, 20:15 val. @ Garliavos sporto ir sveikatingumo kompleksas, Vasario 16-osios g. 8, Garliava, Kauno raj., LT-53216

Ketvirtame kėlinyje „Vėjų linija & Garliavos duona“ palaužė „Vilmistą“

2022 gruodžio 12 d., Pirmadienis, 21:34 val., peržiūros: 329

Gruodžio 12 dieną Garliavos sporto centro salėje įvyko "Įmonių" grupės rungtynės, kuriose aikštės šeimininkai "Vėjų linija & Garliavos duona" priemė svečius "Vilmistą". Abi komandos turėjo po vieną pergalę, "Vilmista" buvo pralaimėję keturis kartus, o "Vėjų linija & Garliavos duona" penkis kartus.

Pirmas dvi minutes komandos žaidė lygiai (4:4). Prasidėjus antrai kėlinio pusei rezultatas buvo lygus (9:9). Antroje kėlinio pusėje šiek tiek geriau žaidė "Vilmista", kuriems pavyko kėlinio pabaigoje įgyti keturių taškų persvarą (14:18).

Per pirmas dvi antro kėlinio minutes komandos apsikeitė taikliais tritaškiais (17:21). Baigiantis pirmai kėlinio pusei minutės pertraukėlės paprašė "Vilmista" (20:21). Kėlinio antroje pusėje vieno taško persvarą išlaikė "Vilmista" (29:30).

Sužaidus pirmas dvi trečio kėlinio minutes "Vilmista" buvo priekyje rezultatu 33:35. Baigiantis pirmai kėlinio pusei "Vėjų linija & Garliavos duona" pasivijo varžovus (37:37), o minutės pertraukėlės paprašė "Vilmista". Kėlinio pabaigoje "Vilmista" susigrąžino dviejų taškų persvarą (42:44).

Ketvirtas kėlinys prasidėjo taikliu "Vilmistos" tritaškiu, bet netrukus persvarą susigrąžino "Vėjų linija & Garliavos duona" (50:51). Prasidėjus antrai kėlinio pusei toliau vyko atkakli kova (53:53). Likus dviems minutėms "Vėjų linija & Garliavos duona" pirmavo penkiais taškais (55:60), o "Vilmista" paprašė minutės pertraukėlės. Rungtynių pabaigoje "Vėjų linija & Garliavos duona" išlaikė penkiių taškų persvarą (58:63).

„Vėjų linija & Garliavos duona“ pasiekė įtikinamą pergalę (2023 vasario 27 d., pirmadienis, 21:51 val.)„Limobus & Veiksa lengvai įveikė „Vėjų linija & Garliavos duona“ (2023 vasario 26 d., sekmadienis, 20:10 val.)„Promatecha“ nesunkiai įveikė „Vėjų liniją & Garliavos duoną“ (2023 sausio 29 d., sekmadienis, 21:09 val.)Įmonių lygoje: užtikrinta Omega pergalė prieš Vėjų linija & Garliavos duona (2023 kovo 20 d., pirmadienis, 22:08 val.)„Rhino“ antroje rungtynių pusėje įveikė „Vėjų liniją & Garliavos duoną“ (2022 lapkričio 21 d., pirmadienis, 21:31 val.)Imonių lygos A pogrupyje: užtikrinta Vėjų linija & Garliavos duona pergalė prieš Manvesta (2022 lapkričio 07 d., pirmadienis, 22:09 val.)„Vėjų linija & Garliavos duona“ iššvaistė pranašumą, bet pergalę iškovojo (2023 sausio 30 d., pirmadienis, 22:18 val.)„SDG & Gym+ & Audrokesta“ lengvai patiesė „Vilmistą“ (2022 lapkričio 11 d., penktadienis, 21:49 val.) Įmonių lygos A pogrupyje: „Coca-Cola“ pergalė prieš „Vėjų linija & Garliavos duona“ (2022 lapkričio 14 d., pirmadienis, 22:16 val.)Įmonių lygoje: triuškinanti BC „Rhino“ pergalė prieš „Vilmista“ (2023 kovo 17 d., penktadienis, 20:40 val.)