BK Centre ‒ 2 vs Laipsniai (57:93)C lyga, „TOPsport“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2016 spalio 29 d., Šeštadienis, 13:15 val. @ Kauno kolegija (mažoji salė), Pramonės pr. 20, Kaunas, LT-50387

M. Patašiaus vedama „Laipsnių“ ekipa be didesnio vargo įveikė BK „Centre ‒ 2“ ekipą.

2016 spalio 29 d., Šeštadienis, 15:06 val., peržiūros: 1601

Šeštadienį, spalio 29 dieną, Kauno kolegijos mažojoje sporto salėje įvyko C lygos „Top Sport“ pirmenybių rungtynės, kuriose susitiko šeimininkų teisėmis žaidę BK „Centre -2“ ir svečių teisėmis žaidę "Laipsniai" ekipos. Rungtynes kiek geriau pradėjo "Laipsnių" komanda, kuri po pirmų dešimties minučių įsiveržė į priekį rezultatu – (12:17). Antrame kėlinyje svečiai dar labiau padidino pranašumą tarp komandų ir po dviejų kėlinių komandas skyrė jau 16 taškų – (26:42). Antroje rungtynių dalyje vaizdas aikštelėje nepasikeitė "Laipsnių" ekipa toliau didino atotrūkį nuo savo varžovų ir rungtynės baigėsi rezultatu – (57:93)

Pirmasis kėlinys prasidėjo "Laipsnių" ekipos pelnytais 2 taškais, vėliau savo pirmuosius taškus pavyko pelnyti BK "Centre – 2" ekipai ir sužaidus apie 2 minutes rezultatas buvo lygus – (2:2). Sužaidus dar apie 3 minutes ir kėliniui įpusėjus šeimininkams pavyko persverti rezultatą savo naudai – (9:6). Antroje kėlinio dalyje viskas pasikeitė iš esmės. Svečiai per likusį laiką laimėjo atkarpą – (3:11) ir pirmasis kėlinys baigėsi rezultatu – (12:17).

Antrasis kėlinys priklausė "Laipsnių" ekipos žaidėjui M. Patašiui, kuris karaliavo po krepšiu ir taip rinko savo ekipai taškus. Kėliniui įpusėjus komandas skyrė 7 taškai – (22:29). Antroje kėlinio dalyje BK "Centre – 2" ekipa vėl papuolė į duobę, pralošė atkarpą – (4:13) ir po dviejų kėlinių komandas skyrė jau 16 taškų – (26:42).

Trečiasis kėlinys prasidėjo svečių laimėta atkarpa – (5:15), po kurios kėliniui įpusėjus skirtumas tarp komandų išaugo iki 26 taškų – (31:57). Antroje kėlinio dalyje "Laipsnių" ekipa surengė dar vieną spurtą – (4:11) ir po trijų kėlinių komandas skyrė jau 33 taškai – (35:68).

Ketvirtasis kėlinys prasidėjo komandoms apsikeičiant po kelias rezultatyvias atakas, po kurių sužaidus apie 3 minutes komandas skyrė tie patys 33 tašai – (42:75). Sužaidus dar 4 minutes ir kėliniui įpusėjus BK "Centre – 2" ekipai pavyko laimėti atkarpą – (13:6), po kurios skirtumas tarp komandų sumažėjo iki 26 taškų – (55:81). Visgi per likusį laiką svečiai surengė savo paskutinį spurtą – (2:12) ir rungtynės baigėsi rezultatu – (57:93).

Po laimėtų rungtynių "Laipsnių" ekipos treneris kalbėjo: "Džiaugiamės pergalę !"

BK Centre ‒ 2: Pavel Kirilenko – 20 tšk. (5 perimt. kam.), Michael Zurabashvili – 13 tšk., Edgaras Beržinskas – 7 tšk.

Laipsniai: Mantautas Patašius – 43 tšk. (20 atk. kam., 11 išpr. praž.), Marius Liepa – 22 tšk. (5 rezult. perd.), Artūras Jankevičius – 12 tšk. (5 rezult. perd.)

„Kauno TPMC ‒ 2“ neturėjo didelio vargo su BK „Centre ‒ 2“ (2017 kovo 04 d., šeštadienis, 15:03 val.)J. Mozerskio sezono rungtynėse „Ryterna Group“ lengvai įveikė BK „Centre ‒ 2“ (2017 vasario 07 d., antradienis, 22:29 val.)BC „Straight“ nepasigailėjo „BK Centre ‒ 2“ ekipos. (2017 vasario 21 d., antradienis, 22:41 val.)Mariaus Liepos vedami „Laipsniai“ susitvarkė su „Vilkais“ (2016 lapkričio 22 d., antradienis, 21:31 val.)„Kauno TPMC ‒ 2“ neturėjo vargo su BK „Centre ‒ 2“ (2017 vasario 25 d., šeštadienis, 15:40 val.) Mantauto ir Mariaus vedama komanda „Laipsniai“ iškovojo pergalę prieš „ASU“ (2016 lapkričio 17 d., ketvirtadienis, 22:37 val.)„United ‒ R2P Sport“ lengvai pasivaikščiojo su BK „Centre ‒ 2“ (2016 lapkričio 05 d., šeštadienis, 14:54 val.)Užtikrintai „Laipsnius“ įveikę SK „Neveronys“ žengė į ketvirtfinalį (2017 kovo 20 d., pirmadienis, 23:11 val.)M. Liepos ir A. Jurkšaičio vedini „Laipsniai“ įveikė „Baltic Transline“ (2016 lapkričio 02 d., trečiadienis, 23:14 val.)„Baltic Transline“ po atkaklios kovos privertė pasiduoti BK „Centre“ ekipą. (2016 lapkričio 26 d., šeštadienis, 16:33 val.)