Ažytėnai vs Ariogalos „Urta“ (105:67)II lyga » Sezoninės rungtynės (2 turas)
2022 vasario 21 d., Pirmadienis, 20:30 val. @ Kauno technikos profesinio mokymo centras (didžioji salė), Taikos pr. 129, Kaunas, LT-51126

Keturiese aikštėje likę „Ariogalos „Urta“ krepšininkai nepasipriešino „Ažytėnai“

2022 vasario 21 d., Pirmadienis, 22:19 val., peržiūros: 440

Pirmadienį, vasario 21 dieną, 20:30 val., Kauno technikos profesinio mokymo centro sporto salėje, susitiko II lygos komandos „Ažytėnai“ (šeimininkai) ir „Ariogalos „Urta“ (svečiai). „Ariogalos „Urta“ krepšininkams sėkmė nesišypsojo – penkiese į rungtynes susirinkę žaidėjai jau trečiajame ketvirtyje buvo priversti žaisti keturiese. Tuo pasinaudojęs „Ažytėnai“ spruko į priekį ir iškovojo triuškinančią pergalę rezultatu 105:67.

Rungtynių pradžioje svečiai rungtyniavo labai agresyviai, žaidėjai drąsiai veržėsi link krepšio ir tai darė labai sėkmingai. Skirtumas greitai išaugo, bet tuomet komandų žaidimas stabilizavosi, o „Ažytėnai“ sugebėjo atsitiesti. Antrame ketvirtyje svečių komandos situacija neatrodė labai prasta, nors komanda ir atsilikinėjo maždaug 10 taškų skirtumu, bet gera kova po krepšiais ir kartojami metimai leido tikėtis lygesnio žaidimo po ilgosios pertraukos. Po dviejų ketvirčiu „Ažytėnai“ jau turėjo pranašumą savo rankose 52:43.

Vis tik po ilgosios pertraukos „Ariogalos „Urta“ sekėsi ne kaip, nes vienas jų žaidėjų patyrė traumą ir teko jiems žaisti keturiese. Tuo pasinaudoję priešininkai išsiveržė į priekį ir susikrovė 20 taškų persvarą – 76:56. Intrigos nebeliko, nors „Ariogalos „Urta“ dar bandė gelbėtis tolimais metimais, bet galiausiai jiems nepavyko ir paskutinės minutės jau tebuvo formalumas. „Ažytėnai“ užtikrintai finišavo ir laimėjo rungtynes rezultatu 105:67.

Rimas Bakanauskas

Tolimus metimus tragiškai pataikę Ariogalos „Urta“ krepšininkai krito prieš BC „Audrupio“ ‒ Bonauto.lt (2021 gruodžio 03 d., penktadienis, 20:29 val.)Visas rungtynes pirmavusi „Sparta“ nugalėjo atkakliai besipriešinančius „Ažytėnus“ (2021 gruodžio 14 d., antradienis, 22:08 val.)SK „Mattas“ lengvai įveikė „Ažytėnus“ (2021 gruodžio 06 d., pirmadienis, 21:54 val.) „ICE“ nesunkiai įveikė „Ažytėnai“ (2022 kovo 21 d., pirmadienis, 22:16 val.)KM „Žalgiris“ 2005“ nesunkiai įveikė „Ažytėnai“ komandą (2021 lapkričio 12 d., penktadienis, 22:16 val.)„Kauno TPMC ‒ 2“ sutriuškino „Ažytėnus“ (2022 vasario 13 d., sekmadienis, 21:38 val.)„Kauno TPMC ‒ 2“ antroje pusėje palaužė Ariogalos „Urta“ ekipą (2022 sausio 23 d., sekmadienis, 20:22 val.)Ariogalos „Urta“ po nelengvos kovos palaužė KK „Žaibas“ pasipriešinimą (2021 lapkričio 29 d., pirmadienis, 20:32 val.)Po permainingos kovos pergalę pasiekė „Ažytėnai“ (2021 lapkričio 29 d., pirmadienis, 21:08 val.)„T.A.D“ lengvai įveikė Ariogalos „Urtą“ ir iškovojo pirmą pergalę sezone (2022 sausio 16 d., sekmadienis, 18:33 val.)