Ariogalos „Urta“ vs BC „Audrupio“ ‒ Bonauto.lt (52:60)II lyga » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2021 gruodžio 03 d., Penktadienis, 19:10 val. @ Kauno technikos profesinio mokymo centras (didžioji salė), Taikos pr. 129, Kaunas, LT-51126

Tolimus metimus tragiškai pataikę Ariogalos „Urta“ krepšininkai krito prieš BC „Audrupio“ ‒ Bonauto.lt

2021 gruodžio 03 d., Penktadienis, 20:29 val., peržiūros: 342

Gruodžio 3 dieną, Kauno TPMC sporto salėje įvyko C lygos rungtynės tarp šeimininkų Ariogalos „Urta“ (3-1) ir BC „Audrupio“ ‒ Bonauto.lt (1-3).

Rungtynių pradžioje BC „Audrupio“ ‒ Bonauto.lt nutolo 6:11. Bet kėlinio pabaigoje šeimininkai laimėjo atkarpą sausai 7:0 ir po pirmo kėlinio pirmavo 13:11.

Antrajame kėlinyje Ariogalos „Urta“ ekipą į priekį patraukė rezultatyvus A. Rupeikos ir K. Atkočiūno žaidimas puolime, tačiau kėlinio gale svečiai kiek prisivijo varžovus. Įpusėjus susitikimui 32:28.

Trečiojo kėlinio viduryje po kelių greitų atakų BC „Audrupio“ ‒ Bonauto.lt lygino rezultatą 40:40. Nors Ariogalos „Urta“ iškart įmetė penkis taškus, bet kėlinio gale prasileido dešimt paeiliui, po kurių BC „Audrupio“ ‒ Bonauto.lt išsiveržė į priekį 45:50.

Lemiamame kėlinyje Ariogalos „Urta“ bandė gelbėtis tolimais metimais, tačiau tikslą pasiekė tik vienas, per kėlinį buvo sumesti vos septyni taškai, kas neleido prisivyti varžovų. Galutinis susitikimo rezultatas 52:60 (13:11, 19:17, 13:22, 7:10).

Artūras Dzekunskas

Keturiese aikštėje likę „Ariogalos „Urta“ krepšininkai nepasipriešino „Ažytėnai“ (2022 vasario 21 d., pirmadienis, 22:19 val.)C lygos D pogrupio starte „Kauno Rami“ pergalė prieš BC „Audrupio“ ‒ Bonauto.lt (2021 lapkričio 04 d., ketvirtadienis, 22:03 val.)UNO laimėjo prieš BC „Audrupio“ ‒ Bonauto.lt (2022 sausio 13 d., ketvirtadienis, 21:15 val.)Antrose šešioliktfinalio rungtynėse „Rhino“ išlygino serijos rezultatą prieš „Audrupio“ ‒ Bonauto.lt (2022 balandžio 12 d., antradienis, 22:06 val.)II lygos didžiosios taurės aštunfinalyje: „Skroblų alėja“ įveikė BC „Audrupio“-Bonauto.lt. (2022 balandžio 07 d., ketvirtadienis, 23:08 val.)Antroje rungtynių pusėje „Kauno švara“ perėmė rungtynių kontrolę ir palaužė BC „Audrupio“ ‒ Bonauto.lt (59:53) (2021 lapkričio 09 d., antradienis, 21:54 val.)Paskutinėmis akimirkomis pergalę pasiekė BC „Audrupio“ ‒ Bonauto.lt krepšininkai (2022 kovo 30 d., trečiadienis, 22:47 val.)Visas rungtynes pirmavę BC „Audrupio“ ‒ Bonauto.lt įveikė „Ažytėnus“ (2022 vasario 17 d., ketvirtadienis, 22:46 val.)II lygos Mažosios taurės aštuntfinalyje: BC „Audrupio“ ‒ Bonauto.lt pergalė prieš BC „Rhino“ (2022 balandžio 10 d., sekmadienis, 18:24 val.)„T.A.D“ lengvai įveikė Ariogalos „Urtą“ ir iškovojo pirmą pergalę sezone (2022 sausio 16 d., sekmadienis, 18:33 val.)