Arkus vs Neveronys ‒ KKA (80:102)C lyga, „Baltik Sport“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (2 turas)
2019 vasario 17 d., Sekmadienis, 20:40 val. @ Saulės gimnazija, Savanorių pr. 46, Kaunas, LT-44209

„Neveronys ‒ KKA“ ir toliau žengia be pralaimėjimų, šį kart įveikdami „Arkus“ (102:80)

2019 vasario 17 d., Sekmadienis, 22:36 val., peržiūros: 784

Vasario 17d., Sekmadienį, 20:40val., Saulės gimnazijos sporto salėje įvyko C lygos, „Baltik Sport“ pirmenybių, D pogrupio, reguliariosios rungtynės, kuriose susitiko: šeimininkai – „Arkus“ ir svečiai – „Neveronys ‒ KKA“.

Rungtynes abi ekipos pradėjo apylygia kova, įpusėjus pirmąjam kėliniui porą tolimų metimų smeigęs U.Drulia išvedė svečius į priekį (6:12), o likus kiek daugiau nei 2 minutėm „Neveronys ‒ KKA“ padidino pranašumą iki dviženklio (10:20). Po pirmojo kėlinio – 14:25. Antrąjį ketvirtį komandos vėl pradėjo taškas į tašką, tačiau įpusėjus kėliniui svečiai surengė spurtą 10:0 ir padidino savo pranašumą iki 16 taškų (23:39). Likusią kėlinio dalį rezultatas nesikeitė, o „Arkus“ po pirmosios rungtynių pusės atsiliko 14 taškų – 31:45.

Antrąją rungtynių dalį ekipos pradėjo apylygiai, solidžią persvarą pirmoje rungtynių dalyje susikrovę „Neveronys ‒ KKA“ sėkmingai ją išlaikė o trečiojo ketvirčio pabaigoje padidino iki 18 taškų – 52:70. Ketvirtąjame kėlinyje vyko tikra rezultatyvumo kova, net 5 tolimus metimus pelnė „Neveronys ‒ KKA“ snaiperis A.Gedminas, o svečiai per visą ketvirtąjį kėlinį pelnė net 32 taškus. „Arkus“ varžovų puolimui nenusileido ir šeimininkai pelnė ne ką mažiau – 28 taškus, tačiau „Arkus“ krepšininkams pritrūko jėgų ir greičio. „Neveronys ‒ KKA“ iškovojo 17-ąją pergalę iš eilės ir yra nepralaimėje nė karto, „Arkus“ ekipai tai buvo 8-oji nesėkmė – 80:102 (14:25, 17:22, 21:23, 28:32).

„Neveronys ‒ KKA“ tęsia pergalių seriją, šį kart įveikdami „Kauno Rami“ (93:66) (2019 sausio 06 d., sekmadienis, 21:06 val.)„Neveronys ‒ KKA“ ekipos tritaškiai atnešė pergalę prieš „Grande“ (2019 vasario 14 d., ketvirtadienis, 22:21 val.)„Neveronys ‒ KKA“ turėjo vargo su KM „Žalgiris“ jaunimu (2019 vasario 18 d., pirmadienis, 19:50 val.)„Neveronys ‒ KKA“ pusfinalio seriją pradėjo pergale (2019 kovo 31 d., sekmadienis, 19:18 val.)„Neveronys ‒ KKA“ turėjo vargo su „Kauno TPMC ‒ 2“ (2018 gruodžio 03 d., pirmadienis, 20:22 val.)„GZP – 2“ kiek netikėtai lengvai susitvarkė su pirmą pralaimėjimą patyrusiais „Arkus“ krepšininkais (2018 lapkričio 25 d., sekmadienis, 22:07 val.)„Neveronys ‒ KKA“ ekipos tritaškiai leido lengvai susitvarkyti su BC „Prisikėlę“ pasipriešinimu (2018 gruodžio 12 d., trečiadienis, 20:26 val.)„Neveronys ‒ KKA“ įveikė „Elektromontuotoją“ ir išlieka nepralaimėję (2019 vasario 06 d., trečiadienis, 19:47 val.)„Neveronys ‒ KKA“ neturėjo vargo su „Kauno Rami“ krepšininkais (2019 vasario 10 d., sekmadienis, 20:26 val.)„Neveronys ‒ KKA“ antrą kartą įveikė „Ryterna Group“ krepšininkus ir keliauja į pusfinalį (2019 kovo 19 d., antradienis, 22:25 val.)