Lemora vs Artstone (73:53)Įmonių lyga, „Baltik Sport“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (2 turas)
2017 vasario 26 d., Sekmadienis, 16:30 val. @ A. Sabonio krepšinio centras (II salė), Pašilės g. 41, Kaunas, LT-51358

Trečiame kėlinuke tritaškiais prapliupusi „Lemora“ nugalėjo „Artstone“ krepšininkus

2017 vasario 26 d., Sekmadienis, 18:56 val., peržiūros: 1114

Sekmadienį, vasario 26 dieną, A.Sabonio krepšinio centre įvyko Įmonių lygos „Baltik Sport“ pirmenybių rungtynės, kuriose susitiko turnyrinės lentelės kaimynės – „Lemora“ (8-8) ir „Artstone“ (8-9).

Pirmo kėlinuko pradžioje po taiklių T. Šiškevičiaus ir J. Jokšo metimų „Artstone“ pirmavo 7:10, tačiau L. Palivano ir T. Čeidos metimai labai greitai išlygino rezultatą 15:15. Kėlinuko pabaigoje svečiams pavyko įgyti dviejų taškų pranašumą ir laimėti pirmąjį ketvirtį 17:19.

Antro kėlinuko viduryje 21:24 vis dar pirmavo „Artstone“, tačiau taiklūs T. Čeidos ir L. Macijausko tritaškiai leido „Lemorai“ įsiveržti į priekį 29:24. Kėlinuko pabaiga susiklostė ne itin rezultatyviai abiem ekipom, o įpusėjus susitikimui šeimininkai buvo priekyje 33:26.

Trečiasis ketvirtis prasidėjo J. Jokšo tritaškiu, po kurio svečių deficitas ištirpo iki 33:29. Tačiau tada prabilo „Lemoros“ snaiperiai – E.Daukša pataikė du iš eilės tolimus metimus, vieną pridėjo L.Macijauskas ir šeimininkai atitrūko 48:29. Tada dar po tritaškį pridėjo T.Čeida ir tas pats L.Macijauskas bei „Lemora“ jau pradėjo triuškinti savo varžovus. Pasibaigęs trečiasis kėlinukas užfiksavo rezultatą 61:35.

Ketvirtajame kėlinuke patikėję lengva pergale „Lemora“ krepšininkai užstrigo puolime, o E. Pociaus ir J. Jokšo taiklūs metimai leido svečiams sumažinti pranašumą iki 64:47. Bet dar vieną spurtą 9:0 surengė „Lemoros“ ekipa, nutoldama 73:47. Kėlinukas pasibaigė E. Pociaus ir A. Šedbaro tritaškiais, užfiksavusiais galutinį rezultatą 73:53 (17:19, 16:7, 28:9, 12:18).

Lemora: Linas Macijauskas – 19 tšk. (19 atk. kam.), Tomas Čeida – 17 tšk., Lukas Palivanas – 13 tšk. (12 atk. kam.), Egidijus Daukša – 13 tšk.

Artstone: Ernestas Pocius – 19 tšk. (8 išpr. praž.), Justas Jokšas – 12 tšk. (6 perimt. kam.), Antanas Šedbaras – 7 tšk.

„Vilmistos“ penketukas nespėjo paskui „ArtStone“ krepšininkus (2017 sausio 09 d., pirmadienis, 22:43 val.)Ketvirtajame kėlinyje atsigavusi „Lemora“, įveikė „Kesko Senukus“ (2016 lapkričio 26 d., šeštadienis, 11:43 val.)Puikiai trečiąjį kėlinuką sužaidusi „Lemora“ įveikė „KUN & KAMS“ komandą (2016 lapkričio 07 d., pirmadienis, 22:36 val.)Atkakliame susitikime „Vilmista“ palaužė „Artstone“ (2017 vasario 24 d., penktadienis, 22:20 val.)„SD Ranga“ turėjo vargo prieš negausiai susirinkusius „Lemoros“ krepšininkus (2017 sausio 16 d., pirmadienis, 00:02 val.)Pagirtinai iš toli atakavusi „Lemora“ nesunkiai susitvarkė su „SD Ranga“ (2017 vasario 22 d., trečiadienis, 00:10 val.)Antroje rungtynių pusėje „Lemora“ įveikė „Enersteną“ (2016 lapkričio 20 d., sekmadienis, 19:15 val.)Itin gausiai susirinkę „KUN & KAMS“ pasismagino su „Artstone“ (2017 kovo 06 d., pirmadienis, 22:14 val.)Puikus ketvirtasis kėlinys padėjo „Lemorai“ įveikti „KUN & KAMS“ (2017 sausio 12 d., ketvirtadienis, 01:10 val.)„Restauratoriai & Hausa“ išvargo pergalę prieš „Artstone“ (2016 spalio 24 d., pirmadienis, 23:44 val.)