Lemora vs SD Ranga (86:61)Įmonių lyga, „Baltik Sport“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (2 turas)
2017 vasario 21 d., Antradienis, 20:30 val. @ Kauno kolegija (mažoji salė), Pramonės pr. 20, Kaunas, LT-50387

Pagirtinai iš toli atakavusi „Lemora“ nesunkiai susitvarkė su „SD Ranga“

2017 vasario 22 d., Trečiadienis, 00:10 val., peržiūros: 1153

Antradienį, vasario 22 dieną, Kauno kolegijos sporto salėje įvyko „Švyturio“ – Kauno krepšinio „Įmonių“ lygos, „Baltik Sport“ pirmenybių, E pogrupio rungtynės, tarp vietos „Lemoros“ ir svečių „SD Rangos“ ekipų. Nuo pat susitikimo pradžios iš toli puikiai atakavę aikštės šeimininkai nepaleido iniciatyvos viso susitikimo metu bei pasiekė pergalę rezultatu 86:61 (14:11, 26:14, 24:20, 22:16).

Jau pačioje pradžioje spurtavę šeimininkai įgijo kelių taškų atotrūkį, tačiau kiek vėliau kelis epizodus sėkmingai sužaidusi „SD Ranga“ deficitą sušvelnino iki trijų taškų. Antrame kėlinuke ir toliau nesulaikomai atakavusi „Lemora“, daugiausiai M. Švelnio ir L. Macijausko pastangomis, padidino skirtumą tarp komandų iki keturiolikos taškų. Per likusį laiką iki ilgosios pertraukos pradžios žaidimas klostėsi apylygiai, todėl skirtumas tarp ekipų praktiškai nepakito. 40:25.

Po ilgosios pertraukos ir toliau puikiai žaidęs L. Macijauskas vertė varžovus griebtis už galvų, ko pasekoje, po jo rezultatyvių išpuolių šeimininkų pranašumas šoktelėjo iki 23-ijų taškų. Kiek vėliau skirtumas tarp komandų dar labiau išaugo, tačiau kėlinuko pabaigoje spurtavę „SD Rangos“ žaidėjai deficitą sušvelnino iki dvidešimties taškų. Paskutinė rungtynių dalis tebuvo formalumas, tačiau ir jame puikiai rungtyniavę aikštės šeimininkai įtvirtino savo pergalę rezultatu 88:61.

„Lemora“: Linas Macijauskas – 30 tšk., Martynas Švelnys – 22 tšk. (7 išpr. praž.), Eimantas Mikalajūnas – 14 tšk., Edvinas Kvilys – 12 tšk.

„SD Ranga“: Ugnius Drulia – 17 tšk. (8 perimt. kam.), Lukas Jagminas – 13 tšk., Mantas Pukalskas – 9 tšk.

Geresnį pataikymą demonstravę „KUN & KAMS“ susitvarkė su „SD Ranga“ (2017 vasario 09 d., ketvirtadienis, 22:51 val.)Tik po atkaklios kovos „Rapala“ įveikė „SD Ranga“ (2016 lapkričio 27 d., sekmadienis, 23:08 val.)Ketvirtajame kėlinyje atsigavusi „Lemora“, įveikė „Kesko Senukus“ (2016 lapkričio 26 d., šeštadienis, 11:43 val.)Galingai trečiąjį kėlinuką sužaidę „Kauno tiltai“ įveikė „SD Rangą“ (2016 lapkričio 13 d., sekmadienis, 22:28 val.)„Lemora“ nesunkiai įveikė „Alaina & Limobus“ ekipą. (2016 gruodžio 05 d., pirmadienis, 23:58 val.)Antroje rungtynių pusėje „Lemora“ įveikė „Enersteną“ (2016 lapkričio 20 d., sekmadienis, 19:15 val.)Nerezultatyviose rungtynėse „Callcredit“ įveikė SD „Rangą“ (2017 kovo 05 d., sekmadienis, 21:28 val.)Trečiame kėlinuke tritaškiais prapliupusi „Lemora“ nugalėjo „Artstone“ krepšininkus (2017 vasario 26 d., sekmadienis, 18:56 val.)Puikus ketvirtasis kėlinys padėjo „Lemorai“ įveikti „KUN & KAMS“ (2017 sausio 12 d., ketvirtadienis, 01:10 val.)„Lemora“ pačioje rungynių pabaigoje palaužė „Vilmistą“ (2017 kovo 03 d., penktadienis, 23:37 val.)