Titranga ‒ Feniksas vs T.A.D. (63:76)II lyga » Sezoninės rungtynės (2 turas)
2022 vasario 20 d., Sekmadienis, 19:05 val. @ V. Kudirkos progimnazija, Trakų g. 39, Kaunas, LT-44327

II lygoje: T.A.D. pergalė prieš Titranga ‒ Feniksas

2022 vasario 20 d., Sekmadienis, 21:02 val., peržiūros: 320

Vasario 20 diena, V. Kudirkos sporto salėje įvyko II lygos H pogrupio varžybos tarp šeimininkų- Titranga ‒ Feniksas bei svečių- T.A.D.

Pirmas kėlinys prasidėjo svečių komandos spurtu. Pasinaudoję netaikliais Titranga ‒ Feniksas metimais bei klaidomis, T.A.D. greitu puolimu pabėgo į priekį ir po pirmojo kėlinio įgyjo dviženklį pranašumą- 13:26. Antrajame kėlinyje svečiai neketino paleisti savo persvaros. Puolime L. Čekavičiaus vedimi T.A.D, po antrojo kėlinio išsinešė penkiolikos taškų pranašumą- 31:46. Trečiajame kėlinyje dominavo šeimininkų komandos žaidėjas G.Kreimeris (17 EF per 3 kl), kurio dėka Titranga ‒ Feniksas pavyko sumažinti deficitą iki penkių taškų- 55:60. Ketvirtajame kėlinyje komandinis žaidimas bei kieta gynyba, leido T.A.D. vėl pirmauti dviženkliu skirtumu. Šeimininkai dar bandė taisyti situaciją greitu puolimu, tačiau svečiai neketino paleisti savo pranašumo, kuris užtikrino T.A.D. komandos pergalę. Galutinis rungtynių rezultatas- 63:76 (13:26, 18:20, 24:14, 8:16).

8 taškai

II lygoje: sunki T.A.D. pergalė prieš Eldažnis & Limobus.lt krepšininkus (2022 sausio 24 d., pirmadienis, 22:55 val.)„Kauno švara“ labai lengva pergale uždarė seriją prieš „Titranga ‒ Feniksas“ komanda (2022 kovo 15 d., antradienis, 21:28 val.)„UNO“ nesunkiai įveikė „Titrangą ‒ Feniksą“ (2022 sausio 30 d., sekmadienis, 20:31 val.)„KSM '93 ‒ Bulvaras” sutriuškino „Titranga ‒ Feniksas“ (90:52) (2021 lapkričio 28 d., sekmadienis, 20:32 val.)Be keitimų žaidę SK „Mattas“ įveikė „Titranga ‒ Feniksas“ (77:50) (2021 lapkričio 07 d., sekmadienis, 20:55 val.)„Gemavila“ šešioliktfinalį pradėjo sutriuškindama „Titrangą ‒ Feniksą“ (2022 kovo 20 d., sekmadienis, 20:18 val.)22 taškų deficitą panaikinę „Ažytėnai“ nugalėjo „Titranga ‒ Feniksas“ (71:66) (2021 gruodžio 12 d., sekmadienis, 20:54 val.)II lygoje: 51 T.Virbuko pelnyti taškai T.A.D pergalės neatnešė. T.A.D turėjo pripažinti BC „Rhino“ pranašumą (2022 kovo 27 d., sekmadienis, 21:12 val.)Antroje rungtynių pusėje „Titranga ‒ Feniksas“ įveikė „Eldažnį & Limobus.lt“ (2022 vasario 06 d., sekmadienis, 20:27 val.)KM „Žalgiris“ 2005 užtikrintai įveikė „Titranga ‒ Feniksas“ ekipą (2021 gruodžio 01 d., trečiadienis, 21:27 val.)