Titranga ‒ Feniksas vs SK „Mattas“ (50:77)II lyga » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2021 lapkričio 07 d., Sekmadienis, 19:15 val. @ V. Kudirkos progimnazija, Trakų g. 39, Kaunas, LT-44327

Be keitimų žaidę SK „Mattas“ įveikė „Titranga ‒ Feniksas“ (77:50)

2021 lapkričio 07 d., Sekmadienis, 20:55 val., peržiūros: 405

Lapkričio 7 dieną, V. Kudirkos progimnazijos sporto salėje įvyko C lygos, A pogrupio reguliariosios rungtynės tarp šeimininkų – "Titranga ‒ Feniksas“ ir svečių SK “Mattas”.

Rungtynes abi ekipos pradėjo kova taškas į tašką, tačiau antroje pirmojo ketvirčio pusėje SK “Mattas” krepšininkai išsiveržė į priekį ir užbaigė kėlinį turėdami 7 taškų pranašumą – 12:19. Antrojo kėlinio pradžioje svečiai savo persvarą padidino iki 11 taškų (12:23), tačiau 6:0 atkarpą sužaidę "Titranga ‒ Feniksas“ krepšininkai atsilikimą sušvelnino (18:23). Visgi, pirmosios rungtynių pusės pabaigą geriau sužaidę SK “Mattas” turėtą persvarą susigrąžino – 22:30.

Antrąją rungtynių dalį geriau pradėjo šeimininkai, kurie per pirmąsias 5 trečiojo kėlinio minutes ištirpdė varžovų persvarą ir išsiveržė į priekį (35:34). "Titranga ‒ Feniksas“ krepšininkams nutolti nuo varžovų nepavyko, o trečiojo ketvirčio pabaigoje SK “Mattas” ekipa surengė 10:2 spurtą po trečiojo kėlinio ekipas skyrė 7 taškai – 37:44. Visas rungtynes be keitimų žaidusiems svečiams jėgų rungtynių pabaigoje nepritrūko, SK “Mattas” krepšininkai surengė įspūdingą ketvirtąjį kėlinį puolime pelnydami net 33 taškus ir šventė pirmąją pergalę C lygos pirmenybėse – 50:77 (12:19, 10:11, 15:14, 13:33).

Edvinas Gramauskas

22 taškų deficitą panaikinę „Ažytėnai“ nugalėjo „Titranga ‒ Feniksas“ (71:66) (2021 gruodžio 12 d., sekmadienis, 20:54 val.)KM „Žalgiris“ 2005 užtikrintai įveikė „Titranga ‒ Feniksas“ ekipą (2021 gruodžio 01 d., trečiadienis, 21:27 val.)„UNO“ nesunkiai įveikė „Titrangą ‒ Feniksą“ (2022 sausio 30 d., sekmadienis, 20:31 val.)„KSM '93 ‒ Bulvaras” sutriuškino „Titranga ‒ Feniksas“ (90:52) (2021 lapkričio 28 d., sekmadienis, 20:32 val.)SK „Mattas“ lengvai įveikė „Ažytėnus“ (2021 gruodžio 06 d., pirmadienis, 21:54 val.)Tik po atkaklios kovos „SK „Mattas“ įveikė „KSM '93 ‒ Bulvaras“  (2022 balandžio 27 d., trečiadienis, 22:33 val.)Visas rungtynes pirmavę „SK „Mattas“ nugalėjo „Neveronys ‒ KKA“ (2022 balandžio 24 d., sekmadienis, 19:46 val.)SK „Mattas“ nesunkiai įveikė „Kauno Rami“ komandą (2022 vasario 21 d., pirmadienis, 20:17 val.)„Kauno švara“ labai lengva pergale uždarė seriją prieš „Titranga ‒ Feniksas“ komanda (2022 kovo 15 d., antradienis, 21:28 val.)„Gemavila“ šešioliktfinalį pradėjo sutriuškindama „Titrangą ‒ Feniksą“ (2022 kovo 20 d., sekmadienis, 20:18 val.)