UNO vs Agentus (47:67)30+ lyga, „Furnika“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2018 lapkričio 07 d., Trečiadienis, 20:30 val. @ J. Dobkevičiaus progimnazija, V. Čepinskio g. 7, Kaunas, LT-46257

Tritaškiais varžovus žudę „Agentus“ lengvai įveikė „UNO“

2018 lapkričio 07 d., Trečiadienis, 22:37 val., peržiūros: 890

Trečiadienį, lapkričio 7 dieną, J. Dobkevičiaus progimnazijos sporto salėje įvyko 30+ lygos pirmenybių rungtynės tarp vietos „UNO“ (1/0) bei svečių „Agentus“ (1/1).

Rungtynės prasidėjo „Agentus“ ekipos spurtu ir po Š. Kryžiaus dviejų tolimų metimų svečiai jau pirmavo 4:16. Dviženklę persvarą svečiai išlaikė iki pat kėlinuko pabaigos, kurį laimėjo 10:23.

Antrajame ketvirtyje „Agentus“ tolimais Š. Kryžiaus ir N. Sivolovo metimais dar labiau padidino savo persvarą. Po tikslaus Š. Kryžiaus tritaškio paskutinę kėlinuko sekundę rezultatas buvo 22:40.

Trečią ketvirtį svečiai pradėjo spurtu 2:8 ir šio susitikimo nugalėtojas jau tapo aiškus anksčiau laiko. Bedantis šeimininkų puolimas neleido jiems vytis varžovų, o po trijų kėlinių jų deficitas buvo 32:58.

Ketvirtajame kėlinuke kiek atsigavo „UNO“ puolimas, kas leido jiems šiek tiek priartėti. Galutinis susitikimo rezultatas 47:67 (10:23, 12:17, 10:18, 15:9).

Tik po atkaklios kovos „Agentus“ įveikė „DNC Prekybą“ (2018 lapkričio 19 d., pirmadienis, 19:03 val.)Permainingose rungtynėse „Agentus“ įveikė „Uno“ (78:66) (2019 vasario 20 d., trečiadienis, 22:13 val.)Pirmose aštunfinalio rungtynėse „Sporto manija“ lengvai įveikė „UNO“ (2019 kovo 17 d., sekmadienis, 15:41 val.)P. Balčiūno vedama „Siusk.lt“ komanda įveikė „UNO“ (2018 lapkričio 28 d., trečiadienis, 22:25 val.)„Siusk.lt“ nesunkiai įveikė „UNO“ komandą (2019 vasario 06 d., trečiadienis, 21:32 val.)„Agentus“ lengvai įveikė minimaliai susirinkusius „Šilainius“ (2018 lapkričio 05 d., pirmadienis, 19:15 val.)Pirmosiose aštuntfinalio rungtynėse „Agentus“ įveikė „Siusk.lt“ (67:58) (2019 kovo 15 d., penktadienis, 21:05 val.)Emocijų kupinose rungtynėse „Agentus“ įveikė „Šernus“ (2018 lapkričio 15 d., ketvirtadienis, 19:08 val.)„Siusk.lt“ po nelengvos kovos palaužė „Agentus“ penketuką (2019 vasario 10 d., sekmadienis, 17:49 val.)„DNC prekyba“ įveikė „Agentus“ ir žengia į finalinį ketvertą (2019 kovo 31 d., sekmadienis, 21:20 val.)