UNO vs Siusk.lt (62:84)30+ lyga, „Furnika“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (2 turas)
2019 vasario 06 d., Trečiadienis, 20:25 val. @ J. Dobkevičiaus progimnazija, V. Čepinskio g. 7, Kaunas, LT-46257

„Siusk.lt“ nesunkiai įveikė „UNO“ komandą

2019 vasario 06 d., Trečiadienis, 21:32 val., peržiūros: 860

Vasario 6 dieną, 20:25 val., J. Dobkevičiaus progimnazijos sporto salėje susitiko “30+” lygos komandos „UNO“ (šeimininkai) ir “Siusk.lt ” (svečiai). Rungtynės baigėsi rezultatu 62:84 (18:23, 8:23, 16:16, 20:22).

Pirmąjį kėlinį komandos pradėjo susikaupusios ir energingos. Šiek tiek geriau sekėsi „Siusk.lt“ komandai. Ši privertė varžovus prasižengti net 10 kartų per kėlinį ir laimėjo pirmą kėlinį rezultatu 18:23. Antrajame kėlinyje svečiai dar labiau didino savo pranašumą. „UNO“ komandai sunkiai sekėsi prasibrauti pro suaktyvėjusią varžovų gynybą, o tolimi metimai taip pat nekrito. To pasekoje po dviejų kėlinių rezultatu 26:46 priekyje „Siusk.lt“.

Trečiajam kėlinyje „UNO“ komandai pavyko pasitempti. Pakeista gynybos sistema šiek tiek klaidino varžovus. Tai leido šeimininkams laisviau jaustis puolime ir likus 2 minutėms kėlinio „UNO“ sumažino deficitą iki 12 taškų. Tačiau per likusias dvi minutes svečiai susigrąžino turėtą pranašumą (42:62). Ketvirtąjį kėlinį svečiai pradėjo keliais efektingais epizodais pamatant įkertančius komandos draugus. Ketvirtajame kėlinyje situacijos pakeisti šeimininkams nepavyko ir pergalę šventė „Siusk.lt“ rezultatu 62:84.

“Siusk.lt“ komandos treneris Š.Kenstavičius: „Primėtė mum tolimų metimų savo salėj, bet susitvarkėm gynybą, surengėm nemažai greitų atakų ir laimėjom.“

P. Balčiūno vedama „Siusk.lt“ komanda įveikė „UNO“ (2018 lapkričio 28 d., trečiadienis, 22:25 val.)„Siųsk.lt“ antroje rungtynių dalyje įveikė „Baltic Transline“ (2019 sausio 06 d., sekmadienis, 22:01 val.)„Sporto manija“ įveikė „UNO“ ekipą ir žengia toliau (2019 kovo 20 d., trečiadienis, 21:28 val.)„Siusk.lt“ po nelengvos kovos palaužė „Agentus“ penketuką (2019 vasario 10 d., sekmadienis, 17:49 val.)Tritaškiais varžovus žudę „Agentus“ lengvai įveikė „UNO“ (2018 lapkričio 07 d., trečiadienis, 22:37 val.)„Siusk.lt“ rungtynių pabaigoje palaužė „Baltic Transline“ (2019 kovo 03 d., sekmadienis, 21:36 val.)„LSMU“ antroje rungtynių pusėje palaužė „UNO“ (2019 sausio 06 d., sekmadienis, 19:12 val.)Pirmose aštunfinalio rungtynėse „Sporto manija“ lengvai įveikė „UNO“ (2019 kovo 17 d., sekmadienis, 15:41 val.)„Siųsk.lt“ pergalingai pradėjo 30+ lygos pirmenybių startą (2018 spalio 22 d., pirmadienis, 19:10 val.)Permainingose rungtynėse „Agentus“ įveikė „Uno“ (78:66) (2019 vasario 20 d., trečiadienis, 22:13 val.)