UNO vs Siusk.lt (63:82)30+ lyga, „Furnika“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2018 lapkričio 28 d., Trečiadienis, 20:25 val. @ J. Dobkevičiaus progimnazija, V. Čepinskio g. 7, Kaunas, LT-46257

P. Balčiūno vedama „Siusk.lt“ komanda įveikė „UNO“

2018 lapkričio 28 d., Trečiadienis, 22:25 val., peržiūros: 779

Trečiadienį, J. Dobkevičiaus progimnazijos sporto salėje buvo sužaistos KKL 30+ lygos, „Furnika“ pirmenybių rungtynės, kuriose susitiko šeimininkų „UNO“ ir svečių „Siusk.lt“ komandos.

Rungtynes geriau pradėjo svečiai, kurie greitai atitrūko (3:11) ir atrodė, kad jau po pirmojo kėlinio bus aiški mačo baigtis, tačiau „Siusk.lt“ krepšininkai kiek atsipaidavo, o šeimininkai atsigavę po šalto dušo rungtynių pradžioje pagaliau įsižaidė ir sugrįžo į rungtynes – 14:18. Antrasis ketvirtis buvo įdomesnis. Iš pradžių abi komandos keitėsi rezultatyviais išpuoliais, bet įpusėjus kėliniui svečiai vėl atitrūko, šį kartą jau dviženkliu skirtumu (19:29), tačiau ir vėl jiems nepavyko išlaikyti sukauptos persvaros – 37:41.

Po ilgosios pertraukos „Siusk.lt“ komanda nusprendė įjungti aukštesnę pavarą ir atitrūkti. Trečiajama ketvirtyje „UNO“ komandos puolimas sustojo, o tai buvo puikus šansas svečiams pagaliau atitrūkti solidesniu skirtumu. Po trijų kėlinių komandas skyrė jau 16 taškų – 46:62. Ketvirtajame kėlinuke ir toliau vaizdas aikštėje nesikeitė, o „Siusk.lt“ ekipai pavyko dar labiau padidinti savo persvarą ir iškovoti pergalę rezultatu 63:82 (14:18, 23:23, 11:21, 15:20).

„Siusk.lt“ nesunkiai įveikė „UNO“ komandą (2019 vasario 06 d., trečiadienis, 21:32 val.)Pirmose aštunfinalio rungtynėse „Sporto manija“ lengvai įveikė „UNO“ (2019 kovo 17 d., sekmadienis, 15:41 val.)Tritaškiais varžovus žudę „Agentus“ lengvai įveikė „UNO“ (2018 lapkričio 07 d., trečiadienis, 22:37 val.)„Siųsk.lt“ antroje rungtynių dalyje įveikė „Baltic Transline“ (2019 sausio 06 d., sekmadienis, 22:01 val.)Permainingose rungtynėse „Agentus“ įveikė „Uno“ (78:66) (2019 vasario 20 d., trečiadienis, 22:13 val.)„Sporto manija“ įveikė „UNO“ ekipą ir žengia toliau (2019 kovo 20 d., trečiadienis, 21:28 val.)„Siusk.lt“ po nelengvos kovos palaužė „Agentus“ penketuką (2019 vasario 10 d., sekmadienis, 17:49 val.)„Siusk.lt“ rungtynių pabaigoje palaužė „Baltic Transline“ (2019 kovo 03 d., sekmadienis, 21:36 val.)„LSMU“ antroje rungtynių pusėje palaužė „UNO“ (2019 sausio 06 d., sekmadienis, 19:12 val.)„Šernai“ nepasipriešino „Siusk.lt“ (65:84) (2018 lapkričio 04 d., sekmadienis, 18:47 val.)