UNO vs Agentus (66:78)30+ lyga, „Furnika“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (2 turas)
2019 vasario 20 d., Trečiadienis, 20:25 val. @ J. Dobkevičiaus progimnazija, V. Čepinskio g. 7, Kaunas, LT-46257

Permainingose rungtynėse „Agentus“ įveikė „Uno“ (78:66)

2019 vasario 20 d., Trečiadienis, 22:13 val., peržiūros: 671

Vasario 20d., Trečiadienį, 20:25val., J. Dobkevičiaus progimnazijos sporto salėje įvyko 30+ lygos, „Furnika“ pirmenybių, B pogrupio, reguliariosios rungtynės, kuriose susitiko: šeimininkai – „Uno“ ir svečiai – „Agentus“.

Rungtynių pradžią 8:0 atkarpa pradėjo „Agentus“, tačiau po jų sekė ir šeimininkų 7 taškų atkarpa. Antroje pirmojo kėlinio dalyje „Uno“ pavyko persverti rezultatą savo naudai (14:12), o kėlinio pabaigoje jį padidino iki 6 taškų – 23:17. Antrojo kėlinio pradžioje šeimininkai padidino pranašumą iki 8, tačiau įpusėjus ketvirčiui svečiai surengė porą sėkmingų atakų pasibaigusiom tolimais metimais ir ekipas skyrė vos 1 taškas (30:29). Antrąjį ketvirtį laimėjusiems „Agentus“ nepavyko persverti rezultato ir po pirmosios rungtynių dalies ekipas skyrė minimalus 1 taško skirtumas – 39:38.

Antrąją rungtynių pusę spurtu pradėjo šeimininkai, išsiverždami į priekį 9 taškais (49:40). Po to sekė ir „Agentus“ krepšininkų atkarpa, po kurios ekipas skyrė 3 taškai (49:46). Likusią trečiojo ketvirčio dalį „Uno“ pavyko išlaikyti pirmaujančios ekipos vaidmenį – 54:47. Ketvirtąjame kėlinyje žaidimo eiga pasviro į „Agentus“ pusę, svečiai sėkmingai pradėjo ketvirtąjį kėlinį tolimais metimais ir per visą kėlinį pelnė net 31 tašką, o varžovams leido pelnyti tik 12. „Agentus“ krepšininkų puolimas nebepaliko šansų „Uno“ ir svečiai iškovojo pergalę dviženkliu skirtumu – 66:78 (23:17, 16:21, 15:9, 12:31).

Emocijų kupinose rungtynėse „Agentus“ įveikė „Šernus“ (2018 lapkričio 15 d., ketvirtadienis, 19:08 val.)Pirmosiose aštuntfinalio rungtynėse „Agentus“ įveikė „Siusk.lt“ (67:58) (2019 kovo 15 d., penktadienis, 21:05 val.)Pirmose aštunfinalio rungtynėse „Sporto manija“ lengvai įveikė „UNO“ (2019 kovo 17 d., sekmadienis, 15:41 val.)Tritaškiais varžovus žudę „Agentus“ lengvai įveikė „UNO“ (2018 lapkričio 07 d., trečiadienis, 22:37 val.)Tik po atkaklios kovos „Agentus“ įveikė „DNC Prekybą“ (2018 lapkričio 19 d., pirmadienis, 19:03 val.)Vos penkiese susirinkę „LSMU“ įveikė „Agentus“ ekipą (2018 gruodžio 02 d., sekmadienis, 20:20 val.)P. Balčiūno vedama „Siusk.lt“ komanda įveikė „UNO“ (2018 lapkričio 28 d., trečiadienis, 22:25 val.)Permainingoje kovoje „Kauno savivaldybė & Policija“palaužė „Agentus“ ekipą (2019 sausio 27 d., sekmadienis, 18:08 val.)„Siusk.lt“ nesunkiai įveikė „UNO“ komandą (2019 vasario 06 d., trečiadienis, 21:32 val.)„Agentus“ lengvai įveikė minimaliai susirinkusius „Šilainius“ (2018 lapkričio 05 d., pirmadienis, 19:15 val.)