Eldažnis & Limobus.lt vs Alta transportas (78:99)II lyga » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2021 lapkričio 22 d., Pirmadienis, 20:45 val. @ Žaliakalnio progimnazija, Širvintų g. 15, Kaunas, LT-44145

„Alta transportas“ lengvai įveikė „Eldažnis & Limobus.lt“ komandą

2021 lapkričio 22 d., Pirmadienis, 22:01 val., peržiūros: 555

Lapkričio 22 dieną Žaliakalnio progimnazijos sporto salėje įvyko "C" lygos pirmenybių rungtynės, kuriose aikštės šeimininkai "Eldažnis & Limobus.lt" priemė svečius "Alta transportą". "Eldažnis & Limobus.lt" buvo pralaimėję visas tris rungtynes, o "Alta transportas" buvo laimėję vienas rungtynes.

Rungtynės prasidėjo "Alta transporto" perimtu kamuoliu ir taikliu dvitaškiu (0:2). Komandos žaidė gan lėtai, o "Alta transportas" taikliau atakavo varžovų krepšį. Sužaidus pusę kėlinio komandas skyrė devyni taškai (5:14). Netrukus minutės pertraukėlės paprašė "Eldažnis & Limobus.lt". Po pertraukėlės "Eldažnis & Limobus.lt" truputi priartėjo, bet kėlinio pabaigoje "Alta transportas" vėl atstatė solidesnę persvarą (27:17).

Sužaidus pirmas dvi antro kėlinio minutes komandas skyrė aštuoni taškai (29:21). Kurį laiką komandos žaidė lygiai, bet prasidėjus antrai kėlinio pusei "Alta transportas" padidino persvarą iki 12 taškų (23:35). Vėliau kelis iš eilės tritaškius pataikė Linas Vėlavičius (24:44). Ketvirčio pabaigoje "Alta transportas" padidino persvarą iki 22 taškų (52:30).

Trečio kėlinio pirmomis minutėmis komandos žaidė lygiai. Sužaidus keturias minutes komandas skyrė 20 taškų (38:58). Komandos žaidė atsipalaidavusios ir daugiau dėmesio skyrė puolimui nei gynybai. Kėlinio paskutinėmis minutėmis komandos žaidė apyligiai ir sužaidus tris kėlinius komandas skyrė 19 taškų (54:73). Ketvirtą ketvirto kėlinio minutę skirtumas padidėjo iki 25 taškų (58:83). Per likusį laiką komandos žaidė lygiai. Rungtynės baigėsi rezultatu 78:99.

7 rezult. perd.

„Alta transportas“ lengvai įveikė „Pikenpoką“ (2021 gruodžio 19 d., sekmadienis, 18:53 val.)BC“Audrupio“ ‒ Bonauto.lt įveikė „Eldažnis & Limobus.lt“ ekipą (2022 vasario 21 d., pirmadienis, 22:04 val.)„Alta transportas“ įtikinamai įveikė „UNO“ (105:81) (2021 gruodžio 08 d., trečiadienis, 21:35 val.)„UNO“ sėkmingai pradėjo sezoną įveikdami „Eldažnis & Limobus.lt“ (69:54) (2021 lapkričio 03 d., trečiadienis, 21:56 val.)„Alta transportas“ lengvai įrodė savo pranašumą prieš „Pusė velnio“ (2022 vasario 21 d., pirmadienis, 20:30 val.)„Alta transportas“ be didesnio vargo įveikė SK „Mattas“ ir apgynė čempionų titulą (2022 gegužės 20 d., penktadienis, 22:04 val.)Antroje rungtynių pusėje „Titranga ‒ Feniksas“ įveikė „Eldažnį & Limobus.lt“ (2022 vasario 06 d., sekmadienis, 20:27 val.)„Ažytėnai“ neturėjo problemų su „Eldažnis & Limobus.lt“ (2022 sausio 11 d., antradienis, 22:37 val.)“Pusė velnio“ atlaikė „Eldažnis & Limobus.lt“ šturmą ir iškopė į kitą etapą (2022 kovo 24 d., ketvirtadienis, 22:03 val.)„Alta transportas“ po įtemptos kovos įveikė SK „Mattas“ krepšininkus (2022 sausio 26 d., trečiadienis, 21:05 val.)