Ažytėnai vs Eldažnis & Limobus.lt (79:65)II lyga » Sezoninės rungtynės (2 turas)
2022 sausio 11 d., Antradienis, 20:30 val. @ Kauno kolegija (mažoji salė), Pramonės pr. 20, Kaunas, LT-50387

„Ažytėnai“ neturėjo problemų su „Eldažnis & Limobus.lt“

2022 sausio 11 d., Antradienis, 22:37 val., peržiūros: 381

Antradienį, sausio 11 d., Kauno kolegijos sporto salėje, įvyko II lygos rungtynės, kuriuose susitiko šeimininkai „Ažytėnai“ ir svečiai Eldažnis & Limobus.lt.

Rungtyniu pradžią žymiai geriau pradėjo šeimininkai. „Ažytėnai“ komanda užkūrė tikrą puolimo uraganą ir susitikimą pradėjo įsiverždami 10 taškų be atsako ir visą kėlinuką išlaikė 9 taškų pranašumą. Tačiau antroje kėlinio pusėje varžovų ekipa pagaliau pradėjo rinkti taškus ir nepaleido pernelyg toli, pirmasis rungtynių ketvirtis baigėsi – 22:13 šeimininkų naudai. Antrame rungtynių kėlinuke šeimininkų krepšininkai žaidė per savo gynėjus, kurie pataikė keletą tritaškių ir tai leido toliau kontroliuoti rungtynėse. Nors antrąjį kėlinį svečiai jau žaidė rezultatyviau ir be didesnių duobių, bet namų ekipa užbaigė pirmąją rungtynių pusę pirmaudami – 44:31.

Antrąją rungtynių pusę šeimininkai pradėjo užtikrinčiau, neleisdami priešininkams rinkti taškų, o patys vėl laimėjo atkarpą 7:0 ir susikrovė solidžią 14 taškų persvarą. Antroje ketvirčio pusėje komandų žaidimas išsilygino, tempas nukrito ir skirtumas žymiai nesikeitė. Po trijų ketvirčių ir toliau priekyje buvo šeimininkai – 62:49. Ketvirtasis kėlinukas vyko ramiai, „Ažytėnai“ komanda ir toliau kontroliavo rungtynių eigą, o ir rungtynių nugalėtojas nebekėlė didelių klausimų. Rungtynes baigiasi rezultatu 79:65 laimėjo šeimininkų komanda.

Ramūnas Račas

„Alta transportas“ lengvai įveikė „Eldažnis & Limobus.lt“ komandą (2021 lapkričio 22 d., pirmadienis, 22:01 val.)„UNO“ sėkmingai pradėjo sezoną įveikdami „Eldažnis & Limobus.lt“ (69:54) (2021 lapkričio 03 d., trečiadienis, 21:56 val.)„Autobroliai ‒ Arko“ iškovojo nesunkią pergalę prieš “Eldažnis & Limobus.lt“ (2021 lapkričio 09 d., antradienis, 21:50 val.)„Kauno TPMC ‒ 2“ be didesnio vargo iškovojo pergalę prieš „Eldažnis & Limobus.lt“ (2022 sausio 16 d., sekmadienis, 20:14 val.)BC“Audrupio“ ‒ Bonauto.lt įveikė „Eldažnis & Limobus.lt“ ekipą (2022 vasario 21 d., pirmadienis, 22:04 val.)Nerezultatyviose rungtynėse „Gatvės vaikai“ įveikė „Eldažnis & Limobus.lt“ (60:51) (2021 gruodžio 09 d., ketvirtadienis, 22:07 val.)“Pusė velnio“ atlaikė „Eldažnis & Limobus.lt“ šturmą ir iškopė į kitą etapą (2022 kovo 24 d., ketvirtadienis, 22:03 val.)Antroje rungtynių pusėje „Titranga ‒ Feniksas“ įveikė „Eldažnį & Limobus.lt“ (2022 vasario 06 d., sekmadienis, 20:27 val.)„UNO“ rungtynių pabaigoje įveikė atkakliai besipriešinusius „Eldažnį & Limobus.lt“ (2022 sausio 26 d., trečiadienis, 21:30 val.)Pirmoji Eldažnis & Limobus.lt pergalė (2022 kovo 01 d., antradienis, 01:48 val.)