Pusė velnio vs Alta transportas (47:96)II lyga » Sezoninės rungtynės (2 turas)
2022 vasario 21 d., Pirmadienis, 19:10 val. @ Kauno technikos profesinio mokymo centras (didžioji salė), Taikos pr. 129, Kaunas, LT-51126

„Alta transportas“ lengvai įrodė savo pranašumą prieš „Pusė velnio“

2022 vasario 21 d., Pirmadienis, 20:30 val., peržiūros: 517

Pirmadienį, vasario 21 dieną, 19:0 val., Kauno technikos profesinio mokymo centro sporto salėje, susitiko II lygos komandos „Pusė velnio“ (šeimininkai) ir „Alta transportas“ (svečiai).

Rungtynes užtikrinčiau pradėjo „Alta transportas“ ,kuri greitai atitrūko nuo varžovų, tačiau ketvirčio pabaigoje šeimininkai suklupo ir šeimininkai sumažino atsilikimą keliais taškais – 11:17. Antrame kėlinyje toliau tarp ekipų vyko atkakli kova, tačiau „Alta transportas“ išlaikė persvarą savose rankose ir po truputį susikrovė 29 taškų pranašumą – 20:49.

Po ilgosios pertraukos toliau svečiai triuškino varžovus ir didino savo persvarą – 36:78. Ketvirtasis kėlinys liko tik formalumas ir „Alta transportas“ komanda iškovojo lengvą pergalę rezultatu – 47:96.

Giedrius Būda

„KSM'93 ‒ Bulvaras“ įrodė pranašumą prieš „Pusė velnio“ ekipą (2022 sausio 24 d., pirmadienis, 20:27 val.)Antroje rungtynių pusėje „Alta transportas“ įrodė pranašumą prieš „KSM'93-Bulvaras“ (2022 sausio 17 d., pirmadienis, 21:42 val.)„Alta transportas“ lengvai įveikė „Pikenpoką“ (2021 gruodžio 19 d., sekmadienis, 18:53 val.)„Alta transportas“ iškovojo nesunkią pergalę prieš „Skroblų alėja“ ekipą (2022 gegužės 03 d., antradienis, 22:02 val.)„Alta transportas“ lengvai įveikė „Eldažnis & Limobus.lt“ komandą (2021 lapkričio 22 d., pirmadienis, 22:01 val.)„Alta transportas“ susitvarkė su „Skroblų alėja“  (2022 gegužės 11 d., trečiadienis, 20:39 val.)„Neveronys ‒ KKA“ lengvai susidorojo su „Pusė velnio“ (2021 gruodžio 16 d., ketvirtadienis, 22:57 val.)„Alta transportas“ pasiekė triuškinamą pergalę (2021 lapkričio 11 d., ketvirtadienis, 21:54 val.)„Alta transportas“ įtikinamai įveikė „UNO“ (105:81) (2021 gruodžio 08 d., trečiadienis, 21:35 val.)„ICE“ įtikinama pergale pradėjo sezoną prieš „Pusė velnio“ (79:43) (2021 lapkričio 08 d., pirmadienis, 21:09 val.)